דרוש מידע תואר ראשון במקום חרדי-

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני בדיוק מדברת על זה עם חברה,
והיא כן אומרת לי שזה לא מקובל, לפני חתונה..
וזה מעניין.

נכתב בדם הלב

משתמש רשום
כללי מאד, שייכת גם למגזר הזה
אצלי לא הרימו גבה
שוב, הכל משתנה ויש מליון סגנונות בתוך כל ציבור
מבחינת המקום- בלי מה יגידו, המקום שמור, תוכן רוחני ונקי ואווירה נקייה
וזה מעניין.
חרדי ליטאי.

עטרת בן חמו

משתמש צעיר
שנה הבאה אני מתלבטת אם לעשות תואר במנהל בסמינר יסודות בית יעקב לשעבר שבילי,מישהי מכירה את המקום?

עטרת בן חמו

משתמש צעיר
וזה מעניין.
זה לגמרי משתנה בין אחת לאחת יש לי חברות שהיו בסמינר ויש לי כאלו שהלכו למכללה כל אחת צריכה לשים יד על הדופק ולעשות לפי תחושתה יש אחת שזה מתאים לה ויש אחת שלא ושניהם זה לגמרי בסדר.

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
תלוי מאד בסגנון
פתוח/סגור יותר או פחות
הסגנון שלי יותר שמור עם ראש פתוח לומדת במקום סגור, ושמור,
באה ממשפחה יותר פתוחה...

עטרת בן חמו

משתמש צעיר
עוד נקודה מבאסת עצוב שיש מענה לחרדיות רק במרכז ובירושלים,קצת שוכחים שיש בנות גם בצפון,הפכתי את כל הצפון ולא מצאתי שום מקום באמת מתאים וטוב גם ברמה מקצועית...

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עוד נקודה מבאסת עצוב שיש מענה לחרדיות רק במרכז ובירושלים,קצת שוכחים שיש בנות גם בצפון,הפכתי את כל הצפון ולא מצאתי שום מקום באמת מתאים וטוב גם ברמה מקצועית...
איפה בצפון?
איזה איזור את מחפשת?

עטרת בן חמו

משתמש צעיר
איפה בצפון?
איזה איזור את מחפשת?
אני בכיתה י"ב עכשיו ומחפשת מקום לשנה הבאה עשיתי ראיון ביסודות בירושלים ואהבתי אבל המרחק קצת מעיק עליי כי זה לא לישון כל השבוע בבית אני גרה במעלות ויש כאן רק את חיפה ורכסים פחות הסגנון שלי...

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני בכיתה י"ב עכשיו ומחפשת מקום לשנה הבאה עשיתי ראיון ביסודות בירושלים ואהבתי אבל המרחק קצת מעיק עליי כי זה לא לישון כל השבוע בבית אני גרה במעלות ויש כאן רק את חיפה ורכסים פחות הסגנון שלי...
אני מכירה אותך,
חחח
ד''ש

jump

משתמש פעיל
הסגנון שלי יותר שמור עם ראש פתוח לומדת במקום סגור, ושמור,
באה ממשפחה יותר פתוחה...
אני בראש שזה באמת לא בעייתי
אבל תעשי מה שאת מרגישה
אם זה מקום חרדי וטוב ואת מאמינה בזה שזה הדבר הנכון בשבילך אז לכי על זה
תמיד יכול להיות שיש אנשים שזה פחות יקרוץ להם אבל---
אם לא תעשי את זה לפני חתונה אז מתי?!

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

עטרת בן חמו

משתמש צעיר
כן מכירה.
מה את רוצה לברר על המקום,
יכולה לתת לך מספר של חברה שלמדה שם.
לברר סיגנון בעיקר,האמת שהתקבלתי לשם ואחרי פסח צריך להתקדם ברישום לכן אני רוצה לברר באמת עם מישהי מישם,אשמח למספר שלה מלא בהצלחה בהכל

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
לברר סיגנון בעיקר,האמת שהתקבלתי לשם ואחרי פסח צריך להתקדם ברישום לכן אני רוצה לברר באמת עם מישהי מישם,אשמח למספר שלה מלא בהצלחה בהכל
אשלח לך בפרטי

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני גם אשמח לקבל מידע על שבילי
היא תברר ותביא לך את המידע שהיא קיבלה טוב?
פשוט אותה אני מכירה ואתך לא,
אז אני לא יכולה לתת לך את המספר של חברה שלי..
סליחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה