תביאו רעיונות לאן אפשר להוציא 10 נשות צוות של מעון משעה 4 עד 10 בלילה.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
באיקאה זה הכשר של קהילות.
איך יש כוח לצאת אחרי המעון?

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי בחדר בריחה וזה ממש יפה ומהנה, זה סוג של אטרקציה שונה ממה שמכירים, משחק מחשבה, רוב החדרים הם באזור ה 4-8 משתתפים תלוי בסוג החדר, אם כן תצטרכי לחפש מקום עם כמה חדרי בריחה צמודים וכך כל קבוצה תהיה בחדר אחר.
מומלץ מאד

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רחל1234;n4909618:
הייתי בחדר בריחה וזה ממש יפה ומהנה, זה סוג של אטרקציה שונה ממה שמכירים, משחק מחשבה, רוב החדרים הם באזור ה 4-8 משתתפים תלוי בסוג החדר, אם כן תצטרכי לחפש מקום עם כמה חדרי בריחה צמודים וכך כל קבוצה תהיה בחדר אחר.
מומלץ מאד

מתאים גם למבוגרים?

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מומלץ מאד

איזה סוג של שאלות מחשבה תנו דוגמא

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
גלי צאנז בשיפוצים

טיגר

משתמש מקצוען
מומלץ מאד

יש חדרים כבר משני משתתפים.

ov

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
משהו היה לאחרונה במבוך בטבריה על הטיילת?

עזר כנגדו

משתמש פעיל
מומלץ מאד

תודה רבה!
באיזה חדר היית? איפה בארץ? כמה עלה?

ושוב תודה!

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי לדוגמא בחדר בריחה שהנושא שלו היה למצוא איזה אוצר שמוחבא בשוק מחנה יהודה,היה צריך למצוא מפה של האוצר או כל מיני קודים למפתחות מענינים. יוצאים ממקום כזה בהרגשה של עוד.

מירי סלומון

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
נכתב ע"י האמת;n4909649:
איזה סוג של שאלות מחשבה תנו דוגמא

זה לא ממש שאלות חשיבה
זה נגיד שצריך לצאת מחדר עם מנעול עם קוד
והקוד זה ברמזים/חידות/כפתורים

סמיילית

משתמש פעיל
בקשר לרעיון של לצאת לאיקאה.
רק אני חושבת שזה רעיון גרוע??

איזה בילוי זה אם אני זו שצריכה לממן?
בערב כזה אני חוזרת עם חור באשראי.

כולנו

משתמש רשום
נכתב ע"י סטודנטית;n4909278:
חדר בריחה מתאים לכל המצבים!
יש לי אחד ממש מומלץ בתל אביב אם תרצי

אשמח לשמוע באיזה חדר בריחה הייתם,
וכן האם מתאים לגבר חרדי או שיש שם פריצות?

כולנו

משתמש רשום
מומלץ מאד

רחל1234
אפשר לשמוע באיזה חדר בריחה את היית?
ואם הוא מתאים לגבר חרדי?

נעמי פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לעיתון משפחה יש כנס בבנייני האומה (אם מתאים לכן לחכות לתמוז)
תוכנית סביב שולחנות ערוכים
אולי שווה לכן לעשות פעילות כלשהי בירושלים בין 4- 7 ואח"כ ללכת לשם.
זה עיתון מכובד וסביר להניח שיכבד את עצמו ואת האירוע

malirabi

משתמש רשום
עיצוב גרפי
מנהרות הכותל + כותל + מסעדת אנטריקוט (הכשר הרב רובין).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה