תביאו רעיונות לאן אפשר להוציא 10 נשות צוות של מעון משעה 4 עד 10 בלילה.

שירו

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י עזר כנגדו;n4909341:
משהו היה בחדר בריחה ויכול לספר קצת איך היה?

לא הייתי, רק שמעתי את הסיפורים של גיסתי שאגב נהנתה שם מאד- אבל לא ממש ברור שמתאים לאנ"ש. (ללבוש מכנסיים, ללפענח כל מיני כתבי חידה עם מסרים לא ברורים וד"ל) ..תבדקו טוב.

מגנטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מצטרפת להתלבטות,
אני גם מחפשת להוציא צוות (חצי חרדי חצי חילוני)
שנה שעברה מישהי סיפרה לי שלקחה את הצוות שלה לכדור הפורח ברידינג ומשם למסעדה באזור.
אני לקחתי שנה שעברה לשיט באשדוד ומשם לפארק צמוד, הזמנו אוכל ממסעדה כשרה ברובע ז' ואכלנו בפארק. היה מהמם ועד היום הן זכירות את זה מידי פעם.
השנה חשבתי אולי לבית העוורים ואח"כ למסעדה.
בינתיים עוקבת....:)

מ.לוינגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ov;n4909960:

לדעתי תת רמה משווע, לא מבין עד הרגע איך נפלתי בזה, מערה לבחורות בנות 12-16.6, שמפחיד אותם לראות בחושך דמויות מפחידות.
וכשלא פחדתי אז לאחר 4.5 דקות מצאתי את עצמי כבר בחוץ, ולא מבינה על מה נעלמו לי עוד 50 ש"ח ...

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י כולנו;n4910273:
רחל1234
אפשר לשמוע באיזה חדר בריחה את היית?
ואם הוא מתאים לגבר חרדי?

קוסטומניה בתל אביב.
יש להם כמה חדרים צמודים, החדר שהייתי בו מתאים בהחלט לגבר חרדי אין בו שום פריצות....

רחל1234

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י כולנו;n4910273:
רחל1234
אפשר לשמוע באיזה חדר בריחה את היית?
ואם הוא מתאים לגבר חרדי?

הייתי באוצר ירושלמי ברחוב זבוטינקי 77 רמת גן

כולנו

משתמש רשום
תודה!
ונראה לך החדר הנ"ל מתאים לזוג חרדי? או בעיקר לקבוצת נשים?

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
נכתב ע"י נעמי פ;n4910284:
לעיתון משפחה יש כנס בבנייני האומה (אם מתאים לכן לחכות לתמוז)
תוכנית סביב שולחנות ערוכים
אולי שווה לכן לעשות פעילות כלשהי בירושלים בין 4- 7 ואח"כ ללכת לשם.
זה עיתון מכובד וסביר להניח שיכבד את עצמו ואת האירוע

ביררתי והוא מיועד רק לנשואות ויש לי גם נערות בצוות.
תודה.

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו לוקחים את הצוות כבר 3 שנים לים אשדוד על הבוקר. אח"כ שיט מהיר מהיר ולסיום ארוחת צהריים במסעדה חלבית. הנאה מושלמת. ממש משחרר.לא מצאנו תחליף טוב יותר. השנה הבוס רוצה להחליף לג'יפים. נראה...

שישיה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אספרסו;n4914987:
איפה יש חדר בריחה בירושלים?

יש משהו ליד רחוב בן הלל וההסתדרות. לא מכירה רק רואה את השלט כשעוברת ליד.

marker

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ov;n4909904:
משהו היה לאחרונה במבוך בטבריה על הטיילת?

הייתי.
לא ממליצה בכלל!!!
גברים (עובדים במקום) נוגעים ב"מטיילים" ברגלים ובמותן.

הייתי עם בעלי (לא ידענו שזה המצב..) כשקלטנו, יצאנו מייד.

חוצמיזה שזה ממש מפחיד. מי שרוצה, בפרטי!

כולנו

משתמש רשום
נכתב ע"י סטודנטית;n4913140:
קוסטומניה בתל אביב.
יש להם כמה חדרים צמודים, החדר שהייתי בו מתאים בהחלט לגבר חרדי אין בו שום פריצות....

תודה,
ובררת מראש שזה המצב? ז"א איך אני יכולה לדעת שבחדר ספציפי אין פריצות?
ואולי במקרה את זוכרת באיזה חדר היית?
יעזור לי מאד!

טיגר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שישיה;n4915034:
יש משהו ליד רחוב בן הלל וההסתדרות. לא מכירה רק רואה את השלט כשעוברת ליד.

ברחוב יואל משה סלומון.

יש גם בגבעת שאול ובתלפיות

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קטיפה;n4915026:
אנחנו לוקחים את הצוות כבר 3 שנים לים אשדוד על הבוקר. אח"כ שיט מהיר מהיר ולסיום ארוחת צהריים במסעדה חלבית. הנאה מושלמת. ממש משחרר.לא מצאנו תחליף טוב יותר. השנה הבוס רוצה להחליף לג'יפים. נראה...

לפי חיפוש שעשיתי בגוגל,חדר בריחה נשמע פחות מתאים לצוות חרדי (חזק)
הרעיון שלך נראה לי בר ביצוע.
על איזה מסעדה חלבית באשדוד את יכולה להמליץ לי?

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י כולנו;n4915240:
תודה,
ובררת מראש שזה המצב? ז"א איך אני יכולה לדעת שבחדר ספציפי אין פריצות?
ואולי במקרה את זוכרת באיזה חדר היית?
יעזור לי מאד!

אני הייתי בחדר אושן ואין בו שום פריצות!
יש שם חדר משהו של הFBI וגם בו אין פריצות (היו שם גברים חרדים מהעבודה אצלנו)

sus rch.

משתמש רשום
יש כעת קופון בגרופון לחדר בריחה של אסקייפ רום(חברה מצויינת עם פריסה ארצית)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה