תח"צ שערוריה!!!

אני אסכם את מה שידוע לי (וכך נראה בכל-זכות)
קו שבעת שעליתי עליו - לא היה בו מכשיר תיקוף פעיל, אני פטור מתשלום!
גם אם אח"כ עולה פקחון נחמד, וגם אם הוא לא יעכב את הנסיעה.
אני כבר נפטרתי מהתשלום!.
החברות שעוצרות מחוץ לעיר לכא' מפירות את זה ברגל גסה.
את החוק
או את כל זכות

יועץ-משכנתא

משתמש פעיל
קו שבעת שעליתי עליו - לא היה בו מכשיר תיקוף פעיל, אני פטור מתשלום!
גם אם אח"כ עולה פקחון נחמד, וגם אם הוא לא יעכב את הנסיעה.
אני כבר נפטרתי מהתשלום!.
אנא. מקורות. (במה שציינת אין קשר למה שכתבת).

לדבריך. אם המכשיר לא היה פעיל בעת עליית הנוסע הוא פטור מלשלם גם אם בהמשך הנסיעה ניתנת אפשרות לשלם על ידי הפעלת המכשיר או על יד עליית גובה. לזה צריך מקור ברור.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש פה שני חלקים
בזה⬇ הנהג מתנהג בצורה לא נכונה ולא ראויה

האוטובוס ריק, דוד שלי מתיישב מקדימה, הנהג צועק עליו!!!!
"מה אתה ילד קטן? יושב מקדימה לראות את הדרך?"
אבל בזה ⬇- הנהג צודק, והרבה פעמים יש מדבקה ליד הנהג שלא לדבר בטלפון ליד הנהג
אחרי זה כשדודי דיבר בטלפון, והנהג מבקש ממנו לעבור לאחור.
ואם הוא לא עובר לאחור הוא נוסע למשטרה.

לארג'

משתמש מקצוען
אבל בזה ⬇- הנהג צודק, והרבה פעמים יש מדבקה ליד הנהג שלא לדבר בטלפון ליד הנהג
נכון
פעם אחת כשישבתי מקדימה אני מתקשר לקו נייעס בלי לדבר והנהג כבר על קוצים תעבור אחורה

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען

לדבריך. אם המכשיר לא היה פעיל בעת עליית הנוסע הוא פטור מלשלם גם אם בהמשך הנסיעה ניתנת אפשרות לשלם על ידי הפעלת המכשיר או על יד עליית גובה. לזה צריך מקור ברור.
יש נוהל למקרים כאלו, אין שם מילה שתאפשר תשלום אח"כ.
1715163599460.png

יועץ-משכנתא

משתמש פעיל
יש נוהל למקרים כאלו, אין שם מילה שתאפשר תשלום אח"כ.צפה בקובץ המצורף 1644908
הוא אשר דיברתי כל זמן שלא מפורש שלא צריך לשלם - צריך (אני עשוי להסכים שבית המשפט יוכל לדון בדבר ולפחות לדון את זה שלש שילם כתום לב). בגלל שההבנה הפשוטה שהנוסע אמור לשלם על נסיעתו (לא ?)

נ.ב. אין לי אינטרס אישי ואני בכלל בעד תח"צ חינם

יעקב הרמתי

משתמש פעיל

פשוט מאוד!
תאר לעצמך אם עלית לאוטובוס וניסית לתקף ולא הצלחת, אח"כ סידרת לעצמך מקום באוטובוס התיישבת ואתה רוצה עכשיו רק לישון! (חוקי לישון באוטובוס?)
אתה מתעורר לקול תרועות הפקח שלא יודע שבתחילת הנסיעה המכשיר 'עבד', עבד על כולם כמובן! ומבקש תשלום

אז אני צריך עכשיו להתעורר מהחלומות כדי לשלם??????
ע"פ חוק אני פטור גם ללא מקור ברור!

אמת מארץ תצמח

משתמש מקצוען
הוא אשר דיברתי כל זמן שלא מפורש שלא צריך לשלם - צריך (אני עשוי להסכים שבית המשפט יוכל לדון בדבר ולפחות לדון את זה שלש שילם כתום לב). בגלל שההבנה הפשוטה שהנוסע אמור לשלם על נסיעתו (לא ?)

נ.ב. אין לי אינטרס אישי ואני בכלל בעד תח"צ חינם
אני אצטט שוב בעברית: 'ויאסוף נוסעים ללא תשלום'.

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

יועץ-משכנתא

משתמש פעיל
אני אצטט שוב בעברית: 'ויאסוף נוסעים ללא תשלום'.
נא לדייק. מדובר באופן שהמכשיר לא פעיל. לא כתוב מה יקרה כאשר יהיה פעיל.

ולהזכירכם, בעבר, הלא רחוק, לא היו מכשירי תיקוף ועלו מדי פעם גובים לגבות תשלום וזה תקין (מפורש בחוק ובתקנות) והרי בשעתת תחילת הנסיעה / העלייה לאוטובוס לא היה אפשרות תשלום ?
פשוט מאוד!
תאר לעצמך אם עלית לאוטובוס וניסית לתקף ולא הצלחת, אח"כ סידרת לעצמך מקום באוטובוס התיישבת ואתה רוצה עכשיו רק לישון! (חוקי לישון באוטובוס?)
אתה מתעורר לקול תרועות הפקח שלא יודע שבתחילת הנסיעה המכשיר 'עבד', עבד על כולם כמובן! ומבקש תשלום
אז אני צריך עכשיו להתעורר מהחלומות כדי לשלם??????
ע"פ חוק אני פטור גם ללא מקור ברור!
בלי כל הסיפורים, הנוסע יירד בשלב כלשהו (ער או ישן), ואז אם המכשיר עובד למה שלא ישלם ?

בכל מקרה אתה מסכים שאין חוק שפוטר ואתה מניח שפטור ואתה מניח שזה כל כך פשוט שלא ניתן לחשוב אחרת (אתה הרי כועס) לא הגזמת ?

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

יעקב הרמתי

משתמש פעיל
בלי כל הסיפורים, הנוסע ירד בשלב כלשהו (ער או ישן), ואז אם המכשיר עובד למה שלא ישלם ?
הזמן בו הנוסע מחויב לחפש אמצעי תשלום זה הזמן בו הוא עולה לאוטובוס, ככל שזה לא מתאפשר, שוב אנו לא מחייבים אותו לשלם בזמן אחר. ובוודאי שלא מחויב לבדוק האם אמצעי התשלום חזרו לפעול
בכל מקרה אתה מסכים שאין חוק שפוטר ואתה מניח שפטור ואתה מניח שזה כל כך פשוט שלא ניתן לחשוב אחרת (אתה הרי כועס) לא הגזמת ?
חס ושלום אסור לכעוס פשוט פרוג לא נותנת אפשרות הצבעת נגד אחרת חוץ מסימון 'פרצוף כועס',
נראה לי שיש כן חוק כזה,
יש נוהל למקרים כאלו, אין שם מילה שתאפשר תשלום אח"כ.צפה בקובץ המצורף 1644908

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה