שיתוף שמעתם פעם על אֵלֵמֵנְטַיְיפּ?

בית אלף

בית היוצר לאות העברית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אלמנטייפ@2x-100.jpg

horovitz

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
איתמר!
אין מילים.... כי כולם עברו לעיצוב של אלמנטייפ.....

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
כמה הפונט שוקל?...

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
זה -
1649077903218.png

מזכיר לי את זה... :

לאייזיק פלויט החלמאי היה חבר נעורים שהגיע לבקרו, כשראה את העניות הרבה בביתו גילה לאזנו שיש לו אצבע פלאית שיכולה להפוך כל דבר לזהב, אמור נא אייזיק במה תחפוץ?!
אייזיק חשב וחשב, בינתיים הלך הלה ונגע בשולחן, אולם אייזיק עדיין לא נראה מרוצה, החל חברו עובר על כל רהיטי הבית - - - עד שהפך גם את הבית כולו לזהב, אולם אייזיק עדיין לא מרוצה.
"מה רצונך אייזיק - ואתן", או אז חייך אייזיק קלות ואמר: "את אצבעך"....

סגנון-7

מיתוג ותדמית | אסטרטגיה מדוייקת | קמפיינים מנצחים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
זה רציני?
הפונט מתפקד כמו פונט רגיל או כמו לטרסט?

בית אלף

בית היוצר לאות העברית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עימוד ספרים
זה רציני?
הפונט מתפקד כמו פונט רגיל או כמו לטרסט?
רציני לגמרי, עבר ה-1 באפריל
זה מתפקד כמו כל פונט לכל דבר וענין, למעט העובדה שלא ניתן להחיל עליו צבע וכדו׳ כמו״כ הוא עלול להיות כבד למחשבים חלשים ובעלי זיכרון נמוך

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
רציני לגמרי, עבר ה-1 באפריל
זה מתפקד כמו כל פונט לכל דבר וענין, למעט העובדה שלא ניתן להחיל עליו צבע וכדו׳ כמו״כ הוא עלול להיות כבד למחשבים חלשים ובעלי זיכרון נמוך
מה היתרון בפונט (SVG ?) על פני ביטים?

אריאל לוי

אתרים מהעתיד.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עימוד ספרים

משולש ▲

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
@בית אלף יש לציין שאהבתי מאוד את החשיבה היצירתית שלך כיוצר ומעצב טיפוגרפיה משובחת

אבל, פה אני מנסה להבין את הרעיון העסקי שעומד מאחורי האלמנטייפ, כי אני כמעצב פרסום לא רואה את המקום שבו אצטרך להשתמש ביצירות הללו, מכיוון שלכל עיצוב יש חשיבה ייחודית ומיוחדת למטרות שאותו הוא אמור לשרת, וברגע שהאלמנט העיצובי מחולק לכל גרפיקאי באשר הוא, מאוד מהר הוא ייטחן ולא יהיה אפשר לעשות בו שימוש נוסף.

אשמח שתרחיב על הנושא הזה...
או לחילופין, הכוונה הייתה לגימיק טרנדי עם תוקף קצר
אני מקשיב....

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
@בית אלף יש לציין שאהבתי מאוד את החשיבה היצירתית שלך כיוצר ומעצב טיפוגרפיה משובחת

אבל, פה אני מנסה להבין את הרעיון העסקי שעומד מאחורי האלמנטייפ, כי אני כמעצב פרסום לא רואה את המקום שבו אצטרך להשתמש ביצירות הללו, מכיוון שלכל עיצוב יש חשיבה ייחודית ומיוחדת למטרות שאותו הוא אמור לשרת, וברגע שהאלמנט העיצובי מחולק לכל גרפיקאי באשר הוא, מאוד מהר הוא ייטחן ולא יהיה אפשר לעשות בו שימוש נוסף.

אני מקשיב....
לחסידיש פלוס ולאלמנטריק יש מוצר שנקרא 'ביט פונט', נראה שזה הסגנון. לפי מה שהבנתי הגירסאות הבאות ימכרו במחיר מלא.

בית אלף

בית היוצר לאות העברית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
עימוד ספרים

אני מקשיב....
א. כשיש הרבה מוצרים, לא חייב שיהיה רעיון עסקי מאחורי כל מוצר באופן פרטי. יש מוצרים שנועדו להשלמת הענין.
ב. גם לפני שהמציאו את המכונת כביסה והמדיח כלים אנשים הסתדרו יופי יופי.
ג. זה ממש לא מחולק לכל גרפיקאי באשר הוא. (כרגע זה ניתן למי שתרם לקמחא דפסחא (100% הולך לתרומה) ובהמשך זה ימכר כמו כל מוצר אחר)
ד. מדובר באות מצה עבודת יד, כך שגם אם יטחנו אותה לפחות ניתן יהיה לעשות מזה קניידאלך, כך שניתן יהיה לעשות בזה שימוש נוסף... וזה, תסכים איתי רק עוד מעלה בפונט.

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
א. כשיש הרבה מוצרים, לא חייב שיהיה רעיון עסקי מאחורי כל מוצר באופן פרטי. יש מוצרים שנועדו להשלמת הענין.
ג. זה ממש לא מחולק לכל גרפיקאי באשר הוא. (כרגע זה ניתן למי שתרם לקמחא דפסחא (100% הולך לתרומה) ובהמשך זה ימכר כמו כל מוצר אחר)
ד. מדובר באות מצה עבודת יד, כך שגם אם יטחנו אותה לפחות ניתן יהיה לעשות מזה קניידאלך, כך שניתן יהיה לעשות בזה שימוש נוסף... וזה, תסכים איתי רק עוד מעלה בפונט.
אני הכי זורם עם א'... כי את ב' לא כזה הבנתי... וג' - זה מה שנקרא מחולק לכל גרפיקאי כאשר הוא, הוא לא התכוון מחולק בחינם... וד' - מי טוחן מצות עבודת יד???? אם יטחנו את הפונט לא תהיה מצה שלמה לליל הסדר.... שיטחנו את המצות המרובעות (תמונה), וגם התינח אבהתנא, שאר הפונטים מאי איכא למימר???? אלא מחוורתא כדשנית מעיקרא, דהוי רק עוד מעלה בפונט...

kosta770

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
הדבר היחיד שהרתיע אותי לקנות את הפונטים בסגנון הזה עד היום זה שלא היה אפשר לכתוב איתם בצורה קלילה כמו כל פונט אחר שקיים במחשב..

ואני שואל את עצמי: 'איפה @אברוּמי ?' שכבר שנים רץ עם הרעיון הזה מתי נראה את הביטפונטים גם בצורה כזאת..

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ב' לא כזה הבנתי...
נראה לי שאני כן הבנתי.
וזה ממש נכון.
ונראה לי גם שעוד מעט מעצבים/גרפיקאים יהיו ממש כמו 'להבדיל' הרופאים
מקלידים רשימת נתונים למחשב
ו.... דיאגונזה סליחה יצירה מומווושלמת.

נ.ב. בכלל לא באה להגיד משהו נגד הפונט, זה כן נראה לי משהו שיכול לבוא לידי שימוש.

אולי מעניין אותך גם...