התייעצות שמלה נקרעה תוך חצי שעה!!!

as is

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
מציינת מאד מאד לטובה את החנות "בנים" סחורה איכותית מאד, ושירות מעולה +,

חזרתי השבוע עם בגד שהתכווץ (רכשתי אותו באדר לפסח) יכלו להתחמק ולומר שחזרתי מאוחר,
(לתומי חשבתי שהבנות גבהו עד ששמתי לב שזה רק השמלה הזו... והגעתי באמת מאוחר והייתי מבינה גם אם לא היו רוצים להחליף) והם החליפו לי לבגד אחר חדש לגמרי בחנות!

בנוסף הבגדים שלהם איכותיים מאד לא מתבלים אחרי כביסות וכל הכתמים תמיד יורדים.

זה הסיבה שאני חוזרת לשם כל עונה!

אם כל החנויות ישכילו לתת כזה שירות ואחריות אין ספק שאנשים ירכשו אצלהם יותר..
השמלות הירוק בהיר?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
כיוון שיש רבים שהציעו לפרסם את שם החנות, ראיתי לנכון להעיר את תשומת ליבכם להלכות לשון הרע.
זה שיש מישהו שמתנהג בצורה מבישה, לא מתיר לנו לעבור על ההלכה.
אם יש מישהו שחושב שמותר לספר את שם החנות שיואיל בטובו להביא מקורות להנ"ל.
עולם הפוך ראיתי. אתה מגן על העושק???
אתה מכיר את הפרק הראשון בספר ישעיהו???

כמה נקודות:
יצא לי להחזיר בגדים ללידר. כן, החנות הזאת שהסחורה שלה פשטנית ולגמרי לא יקרה. קרה לי שבגד נפרם. תמיד, אבל תמיד!!! המתנתי שלא יהיו לקוחות בסביבה, הסברתי את הבעיה כולל ציון העובדה שאבין גם אם לא אקבל פיצוי.
לא קרה שלא נתנו לי פיצוי הוגן (הוגן לזמן ולמחיר הבגד.)
כנ"ל - החזרתי בגד לקידישיק. קבלו את הבגד ונתנו לי זיכוי בלי שום בעיות.
אולי, אולי-אולי זה גם תלוי בצורה בה נגשים למי שנמצא מעבר לקופה? נקודה למחשבה.

נקודה שניה:
אם בעלי חנות מתכחשים לנזקים שנוצרים בבגדים שהם מוכרים - כדאי כן לגשת כמה קונות ביחד ולהתלונן - כל אחת - על הבגד. קודם כל - אין יותר טענה של 'אף אחת לא התלוננה ואת הראשונה'. שיתמודדו בזמן אמת עם יותר מאחת. (וכמובן, בכבוד ולא בצעקות.)
דבר שני - פתאום הפגם אינו סוד, הוא גלוי ליותר מאישה אחת. ואם לפחות שתיים יודעות וניגשות להתלונן - בטוח יש שלישית שעוד לא ניגשה.

נקודה שלישית:
מישהו מוכן לעמת את רפאל וואהל עם הנתון העצוב הזה?
פה בארץ יש תרבות של בהילות על הכסף. בוסים - נותנים שכר מינימום ודורשים תפוקה של 120% לפחות. מוצרים שמוכרים בחנות - באיכות פח. שירות של אנשי מקצוע - מזעזע. נכון שזה לא כולם, אבל התופעה קיימת.
אני רוצה לפרנס אנשים משלנו. רוצה מאד! הלואי וכל הכסף שלנו יסתובב רק בתוך הציבור שלנו, אבל איך אפשר לשמור על הכסף בתוכנו, כשיש אנשים שכשהם רואים כסף הם מאבדים את כל האנושיות?

רפי 22

משתמש צעיר
עריכה תורנית
עולם הפוך ראיתי. אתה מגן על העושק???
אתה מכיר את הפרק הראשון בספר ישעיהו???
חלילה לי מלהגן על העושק. אין חולק שזה זלזול מחפיר בלקוחות, והתנהגות לא ראויה בעליל.
על אף האמור כיהודים שומרי תו"מ אנו משועבדים באופן מוחלט לתורה, ואם התורה אוסרת לפרסם את שם החנות אז גם אם זה נורא מכעיס אסור לפרסם.
אם זה היה קורה לי הייתי בודק איך אני יכול לפעול במסגרת ההלכה.

HennyS

משתמש מקצוען
פה בארץ יש תרבות של בהילות על הכסף. בוסים - נותנים שכר מינימום ודורשים תפוקה של 120% לפחות.
נכון
מוצרים שמוכרים בחנות - באיכות פח.
בהרבה חנויות, והשירות המקובל במקומותינו מחפיר. אבל לא בכולן, אני מוצאת את החנויות שנותנות שירות טוב וחוזרת אליהן.
שירות של אנשי מקצוע - מזעזע. נכון שזה לא כולם, אבל התופעה קיימת.
דווקא פה אני לא מסכימה. אנשי המקצוע החרדים שאני מכירה נותנים שירות מעולה!

גימפעל

משתמש מקצוען
נקודה שלישית:
מישהו מוכן לעמת את רפאל וואהל עם הנתון העצוב הזה?
פה בארץ יש תרבות של בהילות על הכסף. בוסים - נותנים שכר מינימום ודורשים תפוקה של 120% לפחות. מוצרים שמוכרים בחנות - באיכות פח. שירות של אנשי מקצוע - מזעזע. נכון שזה לא כולם, אבל התופעה קיימת.
אני רוצה לפרנס אנשים משלנו. רוצה מאד! הלואי וכל הכסף שלנו יסתובב רק בתוך הציבור שלנו, אבל איך אפשר לשמור על הכסף בתוכנו, כשיש אנשים שכשהם רואים כסף הם מאבדים את כל האנושיות?
זו התרבות הישראלית,
אבל השירות שיתן לך החילוני הערס הוא יותר טוב ?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
דווקא פה אני לא מסכימה. אנשי המקצוע החרדים שאני מכירה נותנים שירות מעולה!

זו התרבות הישראלית,
אבל השירות שיתן לך החילוני הערס הוא יותר טוב ?
חילוני שחי בתרבות של רשתות חברתיות, איומי שיימינג ותקשורת אונליין מיידית - אם הוא מגיע ממקום מסודר - הוא רועד על עצמו ושומר על עורו. לא תמיד השירות שלו 100% אמנם, אבל הוא רועד לפשל. ולא כל החילונים הם ערסים, סתם כך. אל תוציא דיבה.
מצד שני, דווקא בין אנ"ש יש כאלו שמעזים לקחת מחירים יקרים סתם כי הם מנפחים את עצמם מגאווה. ותוצאות? בינוניות להפליא.
לצערי, יש לא מעט כאלו. מחלק מהם גם נפגעתי.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
והמחיר בהתאם....
נכון. אבל עדיף לשלם 1200 על שמלה ולקבל תמורה של 1200. מאשר לשלם 400 ולקבל תמורה אפסית...

לא אומר שזה בכל מצב. אבל מי שמוכנה לשלם על שמלה 1200 שקל, מעריכה שיש לה סיכוי לקבל תמורה לכסף שלה.

EfratHL

משתמש פעיל
אולי כבר כתבו לך
לפתוח פנייה במועצה הישראלית לצרכנות
תשלחי העתק של הקבלה ותמונה של השמלה
בדר"כ מכתב אחד מהם יפתור את הבעיה

הבריסקער הנודד

משתמש מקצוען
נכון. אבל עדיף לשלם 1200 על שמלה ולקבל תמורה של 1200. מאשר לשלם 400 ולקבל תמורה אפסית...

לא אומר שזה בכל מצב. אבל מי שמוכנה לשלם על שמלה 1200 שקל, מעריכה שיש לה סיכוי לקבל תמורה לכסף שלה.
תכלס' מכל התגובות ניתן ללמוד את הידוע שהשאלה ששואלים לאחר 120:
האם נשאת ונתת באמונה???
לא משנה מוצר של שקל או דירה
ולכן אם המקום ישר לא משנה איזה בגד או שמלה מטפלים בכיף בלקוח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה