עזרה שמות "לא חרדיים" לגיבורי הסיפור

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני גם לא מנויה,

אני גם לא מנויה, ויכולה לפנות בפרטי...
משום מה אני לא מצליחה....
אפשר רק להמשיך שיחה קיימת, מנוחה כהן שהיא מנויה פתחה שיחה וכך יכלת להמשיך, אבל אי אפשר ליצור שיחה חדשה בין שתי לא מנויות.

הייתי ממליץ לתת את הספר לעוד עיניים ולא להסתמך על ביקורת אחת, (@anotherית ו @כנפיים נשמע שיש להם מה לומר בכל הנוגע לביקורת ספרות).

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אם בכל-זאת יש עוד מישהי שמעוניינת לקוראו (עדיף אישה) ולתת חוות דעת - אשמח שתפנה אליי בהודעה פרטית לצורך מסירת כתובת מייל.
אני מעוניינת, אבל אין לי הודעות פרטיות
אם יש לך דרך אחרת שאני אוכל לפנות אלייך, אז אני אעשה את זה בשמחה...!

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
הנה דעתי:
שמות גיבורי הסיפור משפיעים בצורה מסוימת על בניית הדמות.
אבל כל עוד הספר ניטרלי הכל בסדר.

אפרת תהל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היתה סופרת אחת שלא הכירו אותה בתחילה בציבור החרדי.
השם שלה לא העיד כי זוהי סופרת חרדית (יונה ספיר), ובכל אופן היא כבשה בסערה את הציבור החרדי, שמות הגיבורים שלה לא היו שמות חרדיים (אלאור, אייל, חוגלת, אלישמע, שילה וכדו'), אבל הסדרה פופולארית מאד.
אני חושבת שהמציאות היא התשובה לשאלתך.

בספריה הראשונים עדיין לא ידעו מי היא 'יונה ספיר' אך בכל זאת הם התקבלו על הציבור.

האמת שאם הספר שלך הוא ספר השקפתי יותר מאשר עלילתי אז יכולה להיות בעיה עם שם הגיבורה כי אז יחששו שההשקפה תהיה שונה.

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר לקרוא לה "איסתרקה"

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
הספר שלך הוא ספר השקפתי יותר מאשר עלילתי
הוא לא ספר השקפתי, אבל כן נכנסת בו קצת השקפה...

אגב, השם שלי יכול להישמע חרדי למהדרין ;) (שם משפחה קצת מוזר, אבל כן "לועזי"...)

פירי

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לדעתי תנסי לבקש ממורה בבית יעקב לקרוא ולתת חו"ד.
נראה לי שזה הכי ישקף לך את הדעה של הקהל שאת מחפשת.
(את יכולה לשאול בפרוג, באיש את רעהו)

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
לדעתי תנסי לבקש ממורה בבית יעקב לקרוא ולתת חו"ד.
נראה לי שזה הכי ישקף לך את הדעה של הקהל שאת מחפשת.
(את יכולה לשאול בפרוג, באיש את רעהו)
רעיון טוב. אחשוב על זה...

טלח

משתמש מקצוען
קודם כל כמעט בלי קשר-..
מכירה הרבה 'אמונה'.
חפשי את המייל שלי דרך הכתובת שבקמפיין הספר שלי,
(לא קשה...)
ותוכלי לתקשר איתי בנוגע לתוכן הספר.

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אשמח גם כן לקרוא את הספר, לעניות דעתי אם יש בו תוכן אמיתי וטוב, אולי בכל זאת כדאי... לעשות את המאמץ ולהעביר אותו טרנספורמציה שתתאים אותו גם לציבור החרדי...@7שבע7 מה עם זיכוי הרבים?
אם יש דרך להעביר את כתובת המייל שלי... אז אני אקרא בל"נ
וסתם משהו שמשום מה אף אחד כאן לא ציין - קוראי סיפורת המתח ה'כבדה' להוטים אחריה, ומוכנים להעלים עין... אבל לא בטוח בכלל שזה נכון לגבי קהל היעד של הספר הספציפי, שאמור להיות רציני ו'דוס' יותר...(ולכן אם בכל זאת יוחלט לשווק את הספר גם לקהל החרדי - חובה להתאים אותו כהוגן)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה