עזרה שמות "לא חרדיים" לגיבורי הסיפור

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
חובה להתאים אותו כהוגן
אני מעוניינת להשאירו כמו שהוא, מבחינת הרעיונות.
אמנם חלקם של הרעיונות לא "חרדיים", אבל הם תורניים וחזקים מבחינתי, ולכן אני לא רוצה לשנות ו"להתאים" אותו (בדיוק כפי שלא אנסה "להתאים" אותו לציבור החילוני).
זה בסדר מבחינתי, כבר קיבלתי והבנתי שהציבור שאליו אני פונה הוא ספציפי מאוד - אמנם מועט יחסית - אבל זה בסדר. אם מישהו מציבור אחר ירצה לקוראו - אז בשמחה רבה, אבל כנראה שאין טעם לנסות מלכתחילה לשווק אותו בציבורים אחרים.
תודה!

efrat1

משתמש סופר מקצוען
אני מעוניינת להשאירו כמו שהוא, מבחינת הרעיונות.
אמנם חלקם של הרעיונות לא "חרדיים", אבל הם תורניים וחזקים מבחינתי, ולכן אני לא רוצה לשנות ו"להתאים" אותו (בדיוק כפי שלא אנסה "להתאים" אותו לציבור החילוני).
זה בסדר מבחינתי, כבר קיבלתי והבנתי שהציבור שאליו אני פונה הוא ספציפי מאוד - אמנם מועט יחסית - אבל זה בסדר. אם מישהו מציבור אחר ירצה לקוראו - אז בשמחה רבה, אבל כנראה שאין טעם לנסות מלכתחילה לשווק אותו בציבורים אחרים.
תודה!
אמר להם כשם שקיבלתי שכר על הדרישה - כך אני מקבל שכר על הפרישה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה