שמאות

אביגיל עו"ד יועצת מס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שלום וברכה,
לצורך קבלת משכנתא מבאים לבנק שמאות משמאי מוסמך רק שלא מרשימת השמאים של הבנק
זה עלול ליצור בעיה? הבנק יכול לסרב לתת משכנתא?
תודה לעונים!

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שלום וברכה,
לצורך קבלת משכנתא מבאים לבנק שמאות משמאי מוסמך רק שלא מרשימת השמאים של הבנק
זה עלול ליצור בעיה? הבנק יכול לסרב לתת משכנתא?
תודה לעונים!
יש בנקים מחמירים יותר יש פחות.
חייב להיות שמאי שמקובל לפחות מבנק אחד.
עדיף שיהיה הפניה עבורו

ייעוץ משכנתא smart

פתרונות מימון פיננסים
מנוי פרימיום
לרוב, הבנקים יסכימו לקבל שמאות מאושרת של שמאי חיצוני, גם אם הוא לא נמצא ברשימת השמאים הספציפית של הבנק, כל עוד מדובר בשמאי המוכר ומאושר על ידי בנק אחר.

לכן, אני ממליצה לכם לפעול באופן הבא:

1. צרו קשר עם השמאי החיצוני שאיתו אתם מעוניינים לעבוד, ובררו מולו עם אילו בנקים הוא עובד ומוכר.
  2. גשו לאותם בנקים שבהם השמאי מוכר, ונסו להוציא דרכם את האישור העקרוני למשכנתא.
  3. כאשר הבנק יראה שמדובר בשמאי המאושר של בנק אחר, סביר להניח שהוא יסכים לקבל את השמאות שלו ללא קושי.

יחד עם זאת, אני ממליצה ליידע את הבנק מראש שבכוונתכם להביא שמאות חיצונית, וזאת כדי למנוע אי-הבנות והפתעות בלתי צפויות בהמשך התהליך.

כיועצת משכנתאות מנוסה, אשמח ללוות אתכם לאורך כל שלבי התהליך, לדאוג שהוא יתנהל בצורה חלקה ויעילה, ולפעול למיקסום האינטרסים שלכם אל מול הבנק.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בכל שאלה או בקשה נוספת. אני כאן כדי לעזור לכם להגשים את חלום הדירה שלכם בדרך הטובה והנוחה ביותר עבורכם.

שרה כהן, יועצת משכנתאות058-7113098

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה