שליטה מרחוק

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה תוכנת שליטה מרחוק היא המומלצת ביותר?

עד היום הייתי משתמש ב remute administrator הבעיה היא שיש לי 2 מסכים והוא לא מציג לי את המסך הנוסף אצל המחשב המארח.
כמו כן יש אנטיורוסים שמנטרלים אותו בטענה שהוא כלי האק.

מה אתם אומרים?

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
Logmein ניסית?

Sagi

משתמש רשום
.

נכתב ע"י chaim2003;35604:
איזה תוכנת שליטה מרחוק היא המומלצת ביותר?

עד היום הייתי משתמש ב remute administrator הבעיה היא שיש לי 2 מסכים והוא לא מציג לי את המסך הנוסף אצל המחשב המארח.
כמו כן יש אנטיורוסים שמנטרלים אותו בטענה שהוא כלי האק.

מה אתם אומרים?

השאלה, מה הדרישות שלך מתוכנת השליטה.
ישנם המון סוגים של תוכנות התחברות מרחוק, חלקן טובות יותר וחלקן פחות.

לצורך העניין, יש לך את התוכנה שבאה מובנה בתוך מערכת ההפעלה, והיא: Remote Desktop.

תוכנה שניה מומלצת, אכן היא: Remote Administrator

ותוכנה נוספת מצויינת לטעמי, היא: VNC הוותיקה והידועה.

שמונטי

משתמש רשום
יש תוכנות יותר טובות

התוכנה הכי פופולרית עוד מיימי המודם הוא התוכנה PcAnywhere היכולות המהירות שלו בין הגבוהים בשוק רק מפני שהם היו צריכים להתמודד עם מהירות המודם. זה תוכנה מדובגת ביותר.

אני יותר התחברתי לתוכנה בשם DameWare כי הוא מציון בעבודה ברשת קודם הוא שולט על שתי מסכים, הוא יכול להתחבר למחשב מרוחק גם בלי להתקין אצל המארח תכנת שרת ע"י שאתה יודע את הסיסמה של המנהל של אותו מחשב מרוחק הוא יודע באופן אוטומטי להתקין service ולהפעיל אותו בלי שמשהוא במחשב המרוחק יתקין משהוא (זה מצויון למנהלי רשתות שרוצים בתוך הקבוצה להשתלט על מחשב כל שהוא) יש לו גם יכולות לנהל מחשב מרוחק על ידי איסוף כל הנתונים של המחשב לדוגמה שירות ה service וכן לשלוח הודעות על ידי ה service message אם זה פועל במחשב המרוחק, ועוד הרבה כלים נהדרים למנהלי רשתות. (בלי לפתוח מסך נפרד של הווינדוס לכל פעולה נפרדת)

לגבי התוכנה Radmin server או בשם הידוע Remote Administrator בגירסה 2.2 ומטה יש בעיה עם האנטי ווירוס של נורטון גירסה 10 ומעלה שהם החליטו שזה ווירוס או ספאס ולכן הם לא עובדים ביחד גירסה 3 כן עובד תקין עם נורטון

ה vnc גם תוכנה טובה, לדעתי מאוד חובבנית.
תודה

MענדיM

משתמש פעיל
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עימוד ספרים
אני עובד עם Logmein כמו שהמליץ 'ונתנו'
זה איטי רצח... אם אתקין אחת מהתוכנות דלעיל, זה יהיה יותר מהיר???

3Design

משתמש צעיר
ב logmein קיים 3 רמות של רזולוציה והמהירות בהתאם לרזולוציה..

אני אישית משתמש בה שנים ומאוד מרוצה.

LMNT

משתמש פעיל
גם אני משתמש בה זמן רב ומאד מרוצה, המהירות ברוב הזמן סבירה בהחלט.

azriel

משתמש צעיר
עימוד ספרים
Logmein לא עובד דרך רשת ישירה, אלא דרך אתה האינטרנט, אין מצב שהוא יהיה יותר מהיר מתוכנה על רשת ישירה ברשת ישירה

Yossi Rozen

משתמש רשום
יש אתר נפלאה בשם logmein כשמו כן הוא נותן גישה למחשב שלך מרחוק דרך האתר שלהם
כל מה שצריך זה מייל וסיסמה וכמובן להתקין את התוכנה שלהם ו..זהו.
www.logmein.com
בברכה,
יוסי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה