רשתות שליחת מייל לכמה נמענים יחד עם הסתרה של שאר הנמענים

אלחנן מזרחי

משתמש חדש
אני מעונין לשלוח מייל לכמה נמענים יחד, ואני מעונין שכל אחד יראה רק את עצמו, ולא את שאר אלו ששלחתי להם, איך אני עושה את זה?

תודה רבה לכם, בעבר נעזרתי בכם והדבר חסך לי עשרות שעות של עבודה. זרעו לכם לצדקה...

פיקסל פלוס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עותק מוסתר, לא טוב?
ואם יש לך דומיין אז יש עוד אפשרויות.

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אם זה כמות של עשרות או מאות, אפשר עם גוגל סקריפט.

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח אם תביאו הסבר מפורט על האפשרות של עותק מוסתר, נסיתי אותו ע"י שליחה ממיל אחד שני למייל אחר שני וראיתי שם את כל מי ששלחתי לו...
אם תכתוב את כל הנמענים בעותק מוסתר, הנמען לא יראה אף נמען אחר, אם תשלח לעצמך באותו מייל גם יחד עם כל העותק מוסתר, אתה, ורק אתה, תראה את כל מי שקיבל...

סמליל

משתמש מקצוען
אשמח אם תביאו הסבר מפורט על האפשרות של עותק מוסתר, נסיתי אותו ע"י שליחה ממיל אחד שני למייל אחר שני וראיתי שם את כל מי ששלחתי לו...
פותח הודעה חדשה-
לוחץ על עותק מוסתר
ואז מכניס את כתובות המיילים לשליחה
1706860994629.png

1706861100390.png

אנטוריום

משתמש מקצוען
אחרי שאתה לוחץ על עותק מוסתר אתה כותב את המיילים שאליהם אתה שולח, הכתובות מייל שאתה שולח בעותק מוסתר צריכים להיות רשומים אחרי המילים "עותק מוסתר".

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר הדרכה ?
יש בדרייב אפשרות ליצור סקריפטים.
כותבים סקריפט שישלח מייל לרשימת כתובות שנמצאת בגוגל שיטס או באקסל בדרייב.
אפשר אפילו לרשום במייל לכל אחד מהם את שמו. לכבוד [שם הנמען].... והוא שולף את השם מהטבלה.
אם תרצה להשקיע דבר איתי בפרטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה