דרוש מידע שלט למזגן

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
השלט שבתמונה הלך בדרך כל הארץ, למרות שלא נפל, פתאום הפסיק לעבוד (רק השעון עובד) אבל כל הצג מכובה.
איפה משיגים כזה שלט וכמה זה אמור לעלות, או ששלט אוניברסלי יעיל גם לזה ? אולי למשהו יש למסור כזה שלט ?

תודה מראש upload_2019-1-14_20-35-51.png

upload_2019-1-14_20-35-51.png

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
זה קרה גם לי, היום יש שלט אוניברסלי קונים אותו בכל חנות מוצרי חשמל, בעלות של 80 ש''ח יש גם ב60
אני קניתי ב60 מעולה כיונתי אותו על סוג הדגם של תדיראן שזה 970 והופס נדלק
ואז זה נשאר קבוע וכל הדלקה נדלק אוטומטי

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
זה קרה גם לי, היום יש שלט אוניברסלי קונים אותו בכל חנות מוצרי חשמל, בעלות של 80 ש''ח יש גם ב60
אני קניתי ב60 מעולה כיונתי אותו על סוג הדגם של תדיראן שזה 970 והופס נדלק
ואז זה נשאר קבוע וכל הדלקה נדלק אוטומטי
אין לי מושג מה הדגם של תדיראן שיש לי, איך אני יכולה לדעת ?
ואיך נראה זה שקונים ב-60 ?
אגב, זכור לי שפעם משהו העלה קישור לאלי-אקספרס לשלט

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא צריך לדעת דגם כי את לוחצת על set ואז מעבירה בחיצים עד שזה מגיב בצליל המוכר,יש הוראות מסודרות, פשוט.
ולא כדאי לחכות לכל דבר לעלי אקספרס כי קונים את זה בכל חנות מוצרי חשמל ...

.נחמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
יכול להיות שרק צריך להחליף סוללות. אולי תנסו לפני שקונים חדש

מתוק מדבש

משתמש מקצוען
יש לי כמה שלטים אוניברסליים, אני יכולה למכור לך בזול יותר מבחנות.

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
השלט שבתמונה הלך בדרך כל הארץ, למרות שלא נפל, פתאום הפסיק לעבוד (רק השעון עובד) אבל כל הצג מכובה.
איפה משיגים כזה שלט וכמה זה אמור לעלות, או ששלט אוניברסלי יעיל גם לזה ? אולי למשהו יש למסור כזה שלט ?

תודה מראשצפה בקובץ המצורף 429572

צפה בקובץ המצורף 429572
אתמול מישהו פירסם למסירה (בצפון).
https://www.agora.co.il/cache/2018-11/1945056_o.asp

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה