שלום מדברת הגננת מהמעון רק מעדכנת ש: "חצי שעה ביום שלישי" "שעה ביום רביעי" "שעתיים ביום חמישי" "תחילת שבוע הבא כמו ביום שישי" - האם זה חוקי? תיקני?

rivkar

משתמש מקצוען
מקווה שיש לך את הוויים הירוקים
אחרת היא תראה "מחר בערב"...
לא אכפת לי בכל מקרה לא נראה לי שהיא כבר תשנה עד מחר..
אם היא תחזיר לי את השעות בהזדמנות אחרת גם טוב..
(בחופשות בית יעקב יש מלא אופציות מתי להחזיר..)

שני 1212

משתמש פעיל
מוכן לי במייל מה אומרות לשלוח לה או לא.. (XXX זה המטפלת של הבן שלה..)

לידיעתך..
כולם עובדים כרגיל מחר גם בית יעקב כולל צהרונים גם משפחתונים
אני לא יודעת מה השקולים של XXX אבל היא צריכה להחזיר את השעות האלו עקרונית אם זה לא סוכם מראש..
אני באמת רוצה שנמשיך באוירה טובה אז אני ממש מבקשת שכזה דבר לא יקרה שוב, בטח לא ברגע האחרון
אם בית יעקב - אז עד הסוף במדויק
אם משפחתונים - אדרבא הלואי..
אם כמו XXX- אשמח ליום שישי שככל הידוע לי היא עושה..
בקצור - א"א לקחת רק את החיפופים מכל אופציה..גם אם זה קשה לפעמים.. אנחנו משלמות על כל שעה וצריכות את זה בשביל עבודה..
(בעלי אומר שצריך לשאול רב אם בכלל מותר לך לקחת עוד חופשות בלי הסכמה ובלי להחזיר..)
מקוה שתביני אותי, אני באמת לא בקטע רע, אני עובדת עכשיו עד 12 תמורת השעות שנמנעות ממני מחר..
כלל בכל פעם שאת כותבת לבנ"א שמחנך/ מטפל בילדיך תתחילי קודם במחמאה ומילים טובות

rivkar

משתמש מקצוען
כלל בכל פעם שאת כותבת לבנ"א שמחנך/ מטפל בילדיך תתחילי קודם במחמאה ומילים טובות
בדיוק הוספתי בסוף "שתהיה שנה טובה ואני באמת מעריכה את המסירות וההשקעה!" - מספיק?
(אני באמת מרוצה ממנה בכללי רק החיפופים שלה משגעים אותי)

שני 1212

משתמש פעיל
בדיוק הוספתי בסוף "שתהיה שנה טובה ואני באמת מעריכה את המסירות וההשקעה!" - מספיק?
(אני באמת מרוצה ממנה בכללי רק החיפופים שלה משגעים אותי)
לדעתי תתחילי עם המחמאה כך יהיה לה יותר קל "לבלוע" את המייל...

rivkar

משתמש מקצוען
זו התגובה:
אני מבינה שממש קשה לך עם השעה היום
כל שנה בערבי חג יש ימים שגורמים מוקדם
צודקת ששכחתי לציין כי ראיתי תמיד שזה ברור מאליו להורים
את יכולה להשאיר את הילד פה איתי,... כולם קיבלו את זה ממש בהבנה

בקצור - יצאתי בטטה.. האמא שיחידה שלא מקבלת בהבנה דבר ברור מאליו ועכשיו היא גם לא תשלים לי את השעות - כי אני יכולה הרי להשאיר רק אותו.. אבל אני לא יעשה לו את זה..
אוףף

שירה 34

משתמש מקצוען
זו התגובה:

בקצור - יצאתי בטטה.. האמא שיחידה שלא מקבלת בהבנה דבר ברור מאליו ועכשיו היא גם לא תשלים לי את השעות - כי אני יכולה הרי להשאיר רק אותו.. אבל אני לא יעשה לו את זה..
אוףף
מבינה אותך, ממש מצב לא נעים..

היתה גננת שאמרה לי:
את יכולה להביא את הילדה (פורים י''ד) אבל תדעי שכל ההורים הסכימו לא לשלוח ורק הבת שלך תיהיה פה..

ממליצה לשלוח למעון שם הכל ידוע מראש

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
זו התגובה:

אוףף
מבאס, אבל לא כ"כ יצאת דפוקה, כי בפעם הבאה היא תחשוב טוב טוב לפני שתודיע על חופשה שלא במסגרת "חופשות בית יעקב"
אגב, תנסי לדבר עם ההורים הנוספים (להשתדל בעדינות, בלי להתסיס- כי אם יגרם מזה בלגן הוא יהיה רשום על שמך...) יתכן, שגם הם פנו אליה לקבלת הסבר וגם להם היא ענתה כמו שענתה לך...

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זו התגובה:

אוףף
תשמחי..
לילדה שלי בת 3.5 בגן עירוני יש היום חופששש.. כל ערב חג יומיים חופש. הגן לידי, אני יכולה לראות את האוכל של הצהרון מגיע לאוויר, כי הרי יש חופש, וזורקים את זה כמובן.. ואז בסוף שנה מחזירים לנו שבועיים על כל הימים שגנבו לנו. וכמובן שבשבועיים האלו גומרים ב 01:30 וצריך לשלם עוד 500+ על צהרון דליל של לחם עם שוקולד ותו לא.

aabb

משתמש צעיר
זו התגובה:

אוףף
אל תאמיני לה
תדברי עם אמהות, הם אומרות לכל אמא שהיא היחידה כדי שתחשוב שהיא הדבילית
ושוב חוזרת היום לא ערב חג....

aabb

משתמש צעיר
תשמחי..
לילדה שלי בת 3.5 בגן עירוני יש היום חופששש.. כל ערב חג יומיים חופש. הגן לידי, אני יכולה לראות את האוכל של הצהרון מגיע לאוויר, כי הרי יש חופש, וזורקים את זה כמובן.. ואז בסוף שנה מחזירים לנו שבועיים על כל הימים שגנבו לנו. וכמובן שבשבועיים האלו גומרים ב 01:30 וצריך לשלם עוד 500+ על צהרון דליל של לחם עם שוקולד ותו לא.
איך גן עירוני עושים מה שבא להם?
הם לא כפופים ללוח חופשות של העיריה?

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זו התגובה:

אוףף
אני למדתי שיש אנשים שיגרמו לך להרגיש רע. ולא משנה מה תעשי. תמיד הם צודקים ואת סתם מתלוננת.
אז אל תכנסי לזה. תביני שיש לה עוד בעיה- לראות עד האף של עצמה.
אם אני הייתי עובדת וצריכה שישמרו לי עליו עד סוף המשפחתון הייתי משאירה עם המטפלת לבד בטח ובטח אם היא הציעה. אבללל רק בתנאי שאני סומכת על המטפלת בעיניים עצומות.
אם הוא גדול אז מסבירה לו שהוא ישאר לבד עם xxxx ואז אמא תגיע לקחת אותו. אולי בבוקר אבחר איתו בנוכחות המטפלת משחק שבו הוא יכול לשחק בזמן שישאר לבד. ואפילו משווקת את זה ככיף.

rivkar

משתמש מקצוען
אה ברור לא מאמינה לה אני יודעת שעוד אמהות ממש לא מבסוטות מזה..
הבעיה שבאמת יש מצב שאולי אני היחידה שאומרת..
נו והלוואי מעון - תמצאו לי מקום.. המצב אצלינו חמור ממש זה לא מבחירה..
ואני לא ישאיר אותו לבד הוא קטן ותמיד כשאמהות באות לקחת הוא נורא מחכה לי..

Efrat א

משתמש מקצוען
זו התגובה:

אוףף
בטוחה שהיא לא נמצאת בפרוג?:unsure:

aabb

משתמש צעיר
זה פשוט לא ייאמן איך המטפלות משחקות איתנו, בדיוק בימים הכי קריטיים.
ממש כאילו זה התנדבות מה שהם עושות.
וכן אני יודעת שזו עבודה קשה וזה עם הילדים שלי,
אבל אני בחיים לא חשבתי להגיד לבוס שלי שאני עובדת היום יום קצר כי הגן לידי מסיימים היום באחד.

לארג'

משתמש סופר מקצוען
זו התגובה:

אוףף
פשוט ראש גאון

תאמרי לה שאם ככה גם כל יום חמישי הוא ערב שבת...

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך גן עירוני עושים מה שבא להם?
הם לא כפופים ללוח חופשות של העיריה?
סומכים שההורים לא הולכים להלשין..
זה גן עירוני קהילתי.
מי הולך להלשין על גן מהקהילה?
ואגב שימו לב שהגננות מודיעות שמסיימים מוקדם, הן אומרות את זה לכל אמא בנפרד, ולא כשכמה מהן בדלת...
אז כל אחת חושבת שכל שאר ההורים הסכימו..

aabb

משתמש צעיר
תשמחי..
פשוט מטורף
לפחות תקחי את האוכל של הצהרון יהיה לך אוכל לצהריים :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה