שלום מדברת הגננת מהמעון רק מעדכנת ש: "חצי שעה ביום שלישי" "שעה ביום רביעי" "שעתיים ביום חמישי" "תחילת שבוע הבא כמו ביום שישי" - האם זה חוקי? תיקני?

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
לי ביום אחרי פסח המשפחתונית אמרה שהיא לא יכולה להגיד שאין כי צריך להיות אבל שאני אדע שלאף אמא אין בעיה לא לשלוח ושהיא עובדת כל הלילה בלסגור את הפסח והיא מאוד עייפה
אז התקשרתי בבוקר ושאלתי אם יש ילדים שהגיעו
אז היא אמרה "לא אבל אם את רוצה לשלוח והוא יהיה לבד אין בעיה"
אז אמרתי לה "נראה"
ואז אחרי שעתיים היא התקשרה אז אמרתי לה שאחותי אמרה לי לא לשלוח אם הבן שלי לבד כי היא תשנא אותו
אז היא התחילה להתגמגם "לא לא תשלחי מה פתאום אני מחכה לו" אמרתי לה אני מעדיפה שלא וניתקתי
מאז לא הייתה דרישה לימי חופש מוזרים בלי בקשה מראש והתנצלות והשלמת השעות
איתי אין משחקים
מניפולציות זה שם המשחק

rivkar

משתמש מקצוען
בטוחה שהיא לא נמצאת בפרוג?:unsure:
צודקת אני צריכה להזהר יותר.. (למרות שלא נראה לי אבל א"א לדעת..)
אז אם היא פה (וגם אם לא..) היא באמת מטפלת מהממת ואכפתית ומסורה מאד, לא סתם שלחתי אליה..
יאלה אני צריכה פשוט ללמוד לשתוק כמו כל שאר ההורים וזהו..

aabb

משתמש צעיר
צודקת אני צריכה להזהר יותר.. (למרות שלא נראה לי אבל א"א לדעת..)
אז אם היא פה (וגם אם לא..) היא באמת מטפלת מהממת ואכפתית ומסורה מאד, לא סתם שלחתי אליה..
יאלה אני צריכה פשוט ללמוד לשתוק כמו כל שאר ההורים וזהו..
צריך שעוד הורים ילמדו לדבר!
חוזה זה חוזה!
ועבודה זה עבודה גם אם היא בבית

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
פשוט מטורף
לפחות תקחי את האוכל של הצהרון יהיה לך אוכל לצהריים :)
עדיף להקפיא,
ושיהיה לי לתת לה בשבועיים שמוסיפים בסוף שנה. אגב, הצהרוניסטיות כמובן לא מקבלות תשלום על הימים האלו, למרות שאנחנו שילמנו..

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אכן מהמם !! ככה מנצלים תקציבים בצורה חכמה, + רווח בסוף שנה. בתחילת שנה גם לא היה צהרון בשבוע ראשון "כי ככה המנהלת החליטה, תשאלי אותה" נאום הגננות.

גימפעל

משתמש מקצוען
זו התגובה:
אני מבינה שממש קשה לך עם השעה היום
כל שנה בערבי חג יש ימים שגורמים מוקדם
צודקת ששכחתי לציין כי ראיתי תמיד שזה ברור מאליו להורים
את יכולה להשאיר את הילד פה איתי,... כולם קיבלו את זה ממש בהבנה

בקצור - יצאתי בטטה.. האמא שיחידה שלא מקבלת בהבנה דבר ברור מאליו ועכשיו היא גם לא תשלים לי את השעות - כי אני יכולה הרי להשאיר רק אותו.. אבל אני לא יעשה לו את זה..
אוףף
לי יש 2 מסקנות מהאשכול הזה,

1. שמוע בין אחיכם, תמיד לשמוע צד שני ולא מיד להגיב למה שנראה במבט ראשון.
2. לא לקבל עצות אחיתופל מניקים אנונימיים בפורום,

לארג'

משתמש סופר מקצוען
לי יש 2 מסקנות מהאשכול הזה,

1. שמוע בין אחיכם, תמיד לשמוע צד שני ולא מיד להגיב למה שנראה במבט ראשון.
2. לא לקבל עצות אחיתופל מניקים אנונימיים בפורום,
הצד השני מבלבל תמוח
עצות מצויינות פשוט אין פרטנר בתחום...

אין שמות מקוריים...

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תשמחי..
לילדה שלי בת 3.5 בגן עירוני יש היום חופששש.. כל ערב חג יומיים חופש. הגן לידי, אני יכולה לראות את האוכל של הצהרון מגיע לאוויר, כי הרי יש חופש, וזורקים את זה כמובן.. ואז בסוף שנה מחזירים לנו שבועיים על כל הימים שגנבו לנו. וכמובן שבשבועיים האלו גומרים ב 01:30 וצריך לשלם עוד 500+ על צהרון דליל של לחם עם שוקולד ותו לא.
את יכולה להתקשר למתנ"ס שמפעיל את הצהרונים ולהגיד להם שראית שמגיע אוכל אבל ידוע לך שאין גן, אז את רק מתקשרת לברר.
המתנ"ס כבר יעשה את כל השאר..............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה