דיון שלא סוכם מתחילה על תיקונים,...

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הגיע אלי חומר רץ על התורה לעימוד, אחרי שהמחבר התעכב בעריכתו ובהגהתו וכו' לא העליתי בדעתי שהחומר לא מוגה,
תוך כדי עימוד אני מבחין שהחומר על הפנים מבחינת רווחים ומרכאות וכו', ואז התחיל כמה סבבי תיקונים מתישים,
הבעיה היא שלא סוכם מתחילה הנושא של תיקונים,
השאלה היא האם זה ברור שהתיקונים לא נכללים בתעריף העימוד ורק השאלה מה התעריף לשעה, או שגם עצם זה האם התיקונים נכללים בתעריף העימוד זה נושא לדיון,

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ברור שהתיקונים לא נכללים בתעריף העימוד ורק השאלה מה התעריף לשעה.
ובדיוק כמו שלא כלול בעימוד עריכה תורנית, לשונית, ניקוד, כריכה, הדפסה וכו' וכו'.

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ובדיוק כמו שלא כלול בעימוד עריכה תורנית, לשונית, ניקוד, כריכה, הדפסה וכו' וכו'.
הגזמת בטח שכולל כל מה שכתבת ואני מוסיף גם הפצה ראשית על ידי המעמד, פלוס התחייבות לרכוש 500 ספרים

בקשר לשואל היקר
א. תמיד מסכמים מראש.
ב. אם רואים שהחומר בעייתי לא מתחילים לעמד, אלא נותנים ללקוח לתקן ואז מכניסים לעימוד, כך אני עושה תמיד

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ברור שלא נכלל בתעריף של העימוד...
יש תיקונים מסוג זה שאפשר לתקן ע"י חיפושים והחלפות ויש שפחות...

ומתי תלמדו לעשות הסכם עבודה או להתנות עם הלקוח הכל?
בחוזה נורמלי יש סעיפים במיוחד לזה א. שהלקוח מתחייב שהחומר מוגה ומוכן לעימוד, ב. מה התעריף לתיקונים.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הגיע אלי חומר רץ על התורה לעימוד, אחרי שהמחבר התעכב בעריכתו ובהגהתו וכו' לא העליתי בדעתי שהחומר לא מוגה,
תוך כדי עימוד אני מבחין שהחומר על הפנים מבחינת רווחים ומרכאות וכו', ואז התחיל כמה סבבי תיקונים מתישים,
הבעיה היא שלא סוכם מתחילה הנושא של תיקונים,
השאלה היא האם זה ברור שהתיקונים לא נכללים בתעריף העימוד ורק השאלה מה התעריף לשעה, או שגם עצם זה האם התיקונים נכללים בתעריף העימוד זה נושא לדיון,
אכן, תיקונים לא כלולים. אבל בהחלט היית צריך לסכם איתו מראש, ועדיף בכתב על כך (הן על מהות התיקונים הכלולים או לא, הן על החרגתם, והן על התעריף). הרבה נופלים בזה.
אם לא סיכמת איתו - יש סיכוי גדול שאכן יש לו טענה אם תתקדמו לבית דין.

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם לא סיכמת איתו - יש סיכוי גדול שאכן יש לו טענה אם תתקדמו לבית דין.
טענה על מה,
למה שתיקוני מילים מרכאות הדגשות ועוד יהיו קשורים למעמד, לכאורא זה יותר קשור למקליד/קלדנית ולמגיה,

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
טענה על מה,
למה שתיקוני מילים מרכאות הדגשות ועוד יהיו קשורים למעמד, לכאורא זה יותר קשור למקליד/קלדנית ולמגיה,

יכול פתאום לצוץ דיין שיוציא משו"ת מוהרי"ק אבן שפרוט מהד"ק נתיב ח ע"ג, דסבר וקיבל בכה"ג אמרינן.

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
שאלת תם
למה לא לעשות למחבר יצוא לוורד שיתקן את מה שצריך ואח"כ להמשיך את העימוד.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
איך בדיוק ישתנה הטקסט בתוכנת העימוד. יבוא מחדש? זה אומר עימוד מחדש.
עימוד מחדש על מה שכבר עומד, ועימוד צולע על ההמשך, כי בטוח שהוא ידרוס/ימחק קודים.

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
איך בדיוק ישתנה הטקסט בתוכנת העימוד. יבוא מחדש? זה אומר עימוד מחדש.
יבוא עם התכונות שנמצאים בקובץ של היצוא/שעכשיו מתוקן ולעבור בראה דף על העמודים ולתקן את הצריך תיקון
עימוד מחדש על מה שכבר עומד, ועימוד צולע על ההמשך, כי בטוח שהוא ידרוס/ימחק קודים.
כמובן שלהדגיש ללקוח שיעשה את התיקונים במקום, וח"ו לא למחוק שום דבר מהמסומן בצהוב (שזה הקודים ותכונות).

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יבוא עם התכונות שנמצאים בקובץ של היצוא/שעכשיו מתוקן ולעבור בראה דף על העמודים ולתקן את הצריך תיקון

כמובן שלהדגיש ללקוח שיעשה את התיקונים במקום, וח"ו לא למחוק שום דבר מהמסומן בצהוב (שזה הקודים ותכונות).
ניסית פעם לעשות שני המהלכים הנ"ל עם לקוח סטנדרטי? אם ניסת וזה עבר בשלום, אשריך, ונדיר למצוא לקוחות כאלו, וצריך גם שהתיקונים שלהם יהיו מאד מאד מינוריים. אם לא ניסת, הצעתי שלא תנסה, כי זו ניראת דרך קצרה אבל היא מתבררת כארוכה ארוכה.

זה אולי יכול להיות טוב רק עבור החלק שעדיין לא עומד, אם הוא יהיה מאד ממושמע, ובתנאי שמה שהוא יוסיף יהיה טקסט ללא הדגשות, הפניות להערות, סוגריים מוקטנות, אא"כ הוא יקבל הנחיה מיוחדת איך להוסיף גם כאלו דברים.

נערך לאחרונה ב:

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
ניסית פעם לעשות שני המהלכים הנ"ל עם לקוח סטנדרטי? אם ניסת וזה עבר בשלום, אשריך, ונדיר למצוא לקוחות כאלו, וצריך גם שהתיקונים שלהם יהיו מאד מאד מינוריים. אם לא ניסת, הצעתי שלא תנסה, כי זו ניראת דרך קצרה אבל היא מתבררת כארוכה ארוכה.
לא וכן, עדיין לא יצא אבל לפני כמה ימים ביקש ממני מישהו שבעבר הביא לי ספר לעשות לו רק תיקונים ויצא לו מחיר הרבה יותר ממה שחשב. ולאחר מכן שאל אותי אם יש אפשרות שהוא יעשה את התיקונים ואח"כ לסדר את העימוד, אמרתי לו שאפשר לנסות את הדרך הנ"ל ואנו באמצע ניסיון עשיתו לו יצוא עם תכונות (והדגשתי לו להיזהר מאוד בעת עשית התיקונים לא למחוק שום דבר) וכשיגמור את התיקונים נראה מה יצא בסוף.

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יישר כח,

האמת היא שהפעם המחבר הסכים עם זה שהוא צריך לשלם, וגם שילם בעין יפה, ועל זה יבורך בכל מילי דמיטיב, ויזכה להפיץ את ספרו וכו' ...

פתחתי את האשכול רק בשביל לחזק את הדבר אצלי (זה אחד הדברים שצריכים אצלי חיזוק) ואולי גם אצל אחרים, אף פעם לא לקחת סיכון, ולסמוך ולסמוך, גם בחומר שנראה לך הכי הכי מוגה ותקין, לסכם מראש על כל דבר בכלל ועל תיקונים בפרט,

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לא וכן, עדיין לא יצא אבל לפני כמה ימים ביקש ממני מישהו שבעבר הביא לי ספר לעשות לו רק תיקונים ויצא לו מחיר הרבה יותר ממה שחשב. ולאחר מכן שאל אותי אם יש אפשרות שהוא יעשה את התיקונים ואח"כ לסדר את העימוד, אמרתי לו שאפשר לנסות את הדרך הנ"ל ואנו באמצע ניסיון עשיתו לו יצוא עם תכונות (והדגשתי לו להיזהר מאוד בעת עשית התיקונים לא למחוק שום דבר) וכשיגמור את התיקונים נראה מה יצא בסוף.
אוקיי, אתה מדבר כנראה על 'תג', אני מדבר על אינדיזיין...

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מי שיש לו לקוחות נודניקים או פרוייקטים גדולים - אולי כדאי שיקנה WordsFlow, או שילמד את הלקוח להשתמש בIN-COPY

סנץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
גם באינדזיין יש אפשרות ליצא לRTF כאשר הסמן עומד בתוך הטקסט ועושים יצוא (Ctrl+E) יש אפשרות לבחור RTF ואחרי שעושים את התיקונים לגרור את קובץ הוורד לתוך אינדזיין. והוא חוזר עם כל ההגדרות.
אלא שבעבר כתבו גם על זה שזה לא 100% ונראה לי שאחד הבעיות שיש זה אם היתה הגדרה של רולז אז אפי' אם הוחלט לבטל אותו ע"י הורדת הסימון ביצוא זה כן יופיע וכשמחזירים אין אפשרות למחוק אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה