שכרתם יח"ד, מה יש לכם לומר ?

צבייון

משתמש מקצוען
רוב השוכרים מעדיפים שנביא שוכרים פוטנציאליים כשהם לא בבית (כמובן אחרי הודעה מראש).
דוקא נראה לי שרובם אינם מוכנים שיסתובבו להם בבית כשאינם נמצאים יש דברים שאדם לא עושה אותם בפני אחרים שגרים שם כגון פתיחת ארונות וכו'
אנחנו גרנו כזוג צעיר ביחידה על הגג, אמנם קטנטונת אבל שמחנו מאוד שהיתה לה מרפסת, בסוכות השוכרים הנחמדים החליטו לבקש/ לדרוש מאיתנו את המרפסת כלומר ללכת ולבוא בסוכות בתוך היחידה. כשסרבנו זכינו בעיקומי אף ובמבטים עוינים מצידם... הם ניסו להפציר עוד כמה פעמים אבל סרבנו בתוקף. זה לא סוכם מראש ואני לא מוכנה שילכו הלוך ושוב בתוך הבית שלי, גם כשאני לא נמצאת שם!!
הזוי
אנחנו שילמנו את כל הכסף מראש בצ'ק אחד עבור חצי שנה. כשבאנו לעזוב נשאר לנו חוב של 1000 שח עבור החשמל, וכשהוצאנו את אחד החפצים מהבית על מנת להעביר אותו לדירה החדשה- בעלת הדירה תפסה את בעלי ואמרה לו- תשאיר את החפץ הזה אצלי בתור משכון שיהיה לי בטחון שתשלמו את החוב:mad:
זה ששלמתם על חצי שנה לא אומר שכשאתם יוצאים ומשאירים חוב אחריכם שתבואו לשלם אותו, אני לקחתי תמיד צ'ק בטחון אבל בהחלט אם לא היה לי צ'ק בטחון והשוכרים היו יוצאים כשנשאר איזה חוב הייתי חייב שישאירו איזה פקדון כמו כרטיס אשראי או צ'ק פתוח אחרת הם יעלמו ולא חסר מקרים כאלה...

המאור הגדול

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זה ששלמתם על חצי שנה לא אומר שכשאתם יוצאים ומשאירים חוב אחריכם שתבואו לשלם אותו, אני לקחתי תמיד צ'ק בטחון אבל בהחלט אם לא היה לי צ'ק בטחון והשוכרים היו יוצאים כשנשאר איזה חוב הייתי חייב שישאירו איזה פקדון כמו כרטיס אשראי או צ'ק פתוח אחרת הם יעלמו ולא חסר מקרים כאלה...
[/QUOTE]
ברור, כנראה שכחתי לכתוב שזה לא היה כשיצאנו משם סופית, אלא באחד הימים לפני שעמדנו היא נתקלה בבעלי במדרגות עם החפץ הנ"ל ואמרה את מה שאמרה...

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
בלת"ק
שהמשכיר יעמוד במחוייבתו לתיקונים
לדעתי זה די ברור ומובן. לא מדברת על דברים חריגים
לצערי נתקלנו במשכיר שהחליט שהוא לא צריך לשלם על תיקונים. זה אומר תיקון מזגן ממש ישן שעשה בעיות כל הזמן. שלמנו על כך מאות שקלים במצטבר ויותר. עד שיצא לנו זול יותר לקנות מזגן חדש על חשבונינו כמובן. הוא מבחינתו אמר שכשנצא הוא ישתתף חלקית. או שנקח אותו איתנו.... זה נשמע כמו שזה נשמע. אבל כמה אפשר לריב על אינסטלציה ותיקונים נוספים.... וסו דירה די ישנה כך שזה לא ממש נדיר....
לפחות נדע על מה להכניס לחוזה פעם הבאה....

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
1. תכננו את הדירה עם אפשרות לעריסה בחדר שינה - כך תרוויחו שוכרים לתקופה ארוכה יותר.

2. תשקיעו עוד אלף שקל במכשירי חשמל ממותגים נורמליים ואל תתפתו לעיסקאות החבילה ליחידות, גרתי ביחידה עם מכונת כביסה זוועתית שעלתה 850 ש"ח, הגדרות מעצבנות ותוצאות לא משהו. אותו הדבר לגבי מקרר, שיהיה בגודל מספק גם אם הזוצי"ת רוצה להזמין ארגז עופות או לעשות שבת וחג רצופים בבית.
לרוב - זוגות מאורסים לא אומדים נכון את הצרכים וגם לא מתמצאים בהבדלים בין מוצרים, אבל אחרי שהם נכנסים לדירה מקבלים תחושה לא נעימה שחסכו עליהם.

david1986

משתמש פעיל
2. תשקיעו עוד אלף שקל במכשירי חשמל ממותגים נורמליים ואל תתפתו לעיסקאות החבילה ליחידות, גרתי ביחידה עם מכונת כביסה זוועתית שעלתה 850 ש"ח, הגדרות מעצבנות ותוצאות לא משהו. אותו הדבר לגבי מקרר, שיהיה בגודל מספק גם אם הזוצי"ת רוצה להזמין ארגז עופות או לעשות שבת וחג רצופים בבית.
כל מילה נכונה כולל מקרים שנהרסו בגדים

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
1. תכננו את הדירה עם אפשרות לעריסה בחדר שינה - כך תרוויחו שוכרים לתקופה ארוכה יותר.

לרוב - זוגות מאורסים לא אומדים נכון את הצרכים וגם לא מתמצאים בהבדלים בין מוצרים, אבל אחרי שהם נכנסים לדירה מקבלים תחושה לא נעימה שחסכו עליהם.
לא מובן ראיתם את הדירה בלי ריהוט?
שכרתם חתול בשק?

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
לא מובן ראיתם את הדירה בלי ריהוט?
שכרתם חתול בשק?
מה שלא רואים משם רואים מכאן.
כשאת בודקת דירה לפני החתונה את לא בדיוק מסתכל של איזו חברה מכונת הכביסה
ולא מה הקיבולת של המקרר.
בשונה מריהוט ישן ובלוי שנאסף מאגורה, שאת זה רואים במבט ראשון, מכשירי החשמל יכולים להראות נוצצים וחדשים ורק כשמתחילים להשתמש מגלים את הבאג

מולאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
חלונות!!!!!!!!!!
בירושלים
גם יח"ד בלי חלונות נקראת דירה.....
למה למען ה' להציע במחיר מופרז דירה שהחלונות שלה בגודל ג'וק מעל הראש פונה לחניה או לחדר מכונות או מדחסים.....
ויש המוןןןן כאלה לצערנו
אני לא לקחתי ב"ה
אבל אני שואלת את עצמי איך מעיזים ככה

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
חלונות!!!!!!!!!!
בירושלים
גם יח"ד בלי חלונות נקראת דירה.....
למה למען ה' להציע במחיר מופרז דירה שהחלונות שלה בגודל ג'וק מעל הראש פונה לחניה או לחדר מכונות או מדחסים.....
ויש המוןןןן כאלה לצערנו
אני לא לקחתי ב"ה
אבל אני שואלת את עצמי איך מעיזים ככה

תתפלאי אבל בבני ברק זה לא שונה ובטח בעוד מקומות...
חיפוש יחידה מוביל לחשיפת יחידות במצב שעולה על כל דמיון.
ולמה זה קורה??
מצוקת הדיור
העדפה של הזוצי"ם לגור ליד ההורים. בכל מקרה. גם ב20 מ"ר ובלי אויר...
וכל עוד יש ביקוש גם ליחידות הזויות כאלו אין שום סיבה בעולם שזה יפסק....

צבייון

משתמש מקצוען
תתפלאי אבל בבני ברק זה לא שונה ובטח בעוד מקומות...
חיפוש יחידה מוביל לחשיפת יחידות במצב שעולה על כל דמיון.
בדרך כלל מי שגר בכזה מקום משתדל לעזוב שם מיד כשנגמר החוזה הראשון,
ויח"ד כזו פחות סחירה, ולכן המחיר בד"כ בהתאם, ואולי זה הסיבה שבאמת מוצאים מי שלבסוף מסכים לגור שם.

א.ו. .

משתמש רשום
לא להיכנס לדירה בלי רשות ובלי הודעה מראש למה רוצים להיכנס או לתקן!

מכרה שלי פעם היתה בדירה ושמעה דפיקות,
אבל לא רצתה/יכלה לענות (קורה, לא?).
לפתע היא שומעת ש"הוא" (בעל הדירה) מתחיל להכניס מפתח לדלת,
בנס הבריח שלה היה סגור, והוא קלט את זה...
מה זה הדבר הזה??
בכלל לא מופרך.
יום אחד חזרתי מהעבודה - ואני מגלה שהדלת לא נעולה, החלון פתוח ויש שם חפץ מוזר. בערב גיליתי שהיה לנו ביקור פתע כדי לתקן את הבוילר (לא שהתיקון צלח, אבל נו, הם התנצלו שזה היה לטובתנו...
פעם שניה כבר התרחשה גם כן, וגם עליה התנצלו...
ובפעם השלישית הייתי בבית, שמעתי דפיקות ולא יכולתי לפתוח אז נעלתי מלמעלה... ואכן תוך מס' שניות שמעתי מפתח בדלת. כשפתחתי הם היו מאוד נבוכים.
שלא יבנו עלי להמשך חוזה...

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

ואני מוסיף , ישנם זוגות שחשוב להם חד"ש מרווח, עוד לפני הלידה הראשונה. וד"ל.

חבל שהיחידה לא תתאים לכל העדות והחצרות

צבייון

משתמש מקצוען
בכלל לא מופרך.
יום אחד חזרתי מהעבודה - ואני מגלה שהדלת לא נעולה, החלון פתוח ויש שם חפץ מוזר. בערב גיליתי שהיה לנו ביקור פתע כדי לתקן את הבוילר (לא שהתיקון צלח, אבל נו, הם התנצלו שזה היה לטובתנו...
פעם שניה כבר התרחשה גם כן, וגם עליה התנצלו...
ובפעם השלישית הייתי בבית, שמעתי דפיקות ולא יכולתי לפתוח אז נעלתי מלמעלה... ואכן תוך מס' שניות שמעתי מפתח בדלת. כשפתחתי הם היו מאוד נבוכים.
שלא יבנו עלי להמשך חוזה...
הזוי לגמרי
אנשים נורמטיבים?

צ'יטה

משתמש פעיל
כשוכר שראה המון יחידות: יחידה חדשנית ונוצצת מאד מאד מפתה אז גם אם זה השקעה, זה יביא שוכרים ויכסה את עצמו מהר מאד.
דבר נוסף וחשוב מאד- בחוזה קלאסי, יש סעיפים של ריבית (על פיגור בתשלומים ובתשלומי חשמל ומים, הלכתית- אסור לחתום על זה, "שטר שיש בו ריבית")

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
כשוכר שראה המון יחידות: יחידה חדשנית ונוצצת מאד מאד מפתה אז גם אם זה השקעה, זה יביא שוכרים ויכסה את עצמו מהר מאד.
דבר נוסף וחשוב מאד- בחוזה קלאסי, יש סעיפים של ריבית (על פיגור בתשלומים ובתשלומי חשמל ומים, הלכתית- אסור לחתום על זה, "שטר שיש בו ריבית")
כמובן שעושים התר עיסקה כדין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה