שכונת רמת אברהם בית שמש

ייד

משתמש מקצוען
רמת אברהם אכן שכונה מאוד מיוחדת ומאוד פרומרית
גם החסידים בשכונה הם יותר פרומרס' מ-ג' 2 הרבה יותר סגורים
יש בבית שמש הרבה שכונות יותר פתוחות - לא רמת אברהם
כרגע עם התחלת האכלוס ברח' הרב אדלשטיין הציבור שמגיע לשם זה כמו בפרוייקט גבעת ירושלים

הועדת אכלוס עובדת במלא המרץ גם בגבעת ירושלים - וגם ברח' הרב אדלשטיין כולם עוברים דרכם והתושבים והרבנים של השכונה נותנים להם גיבוי מלא
הרבנים בשכונה???
מיהם???
לא שמענו על דבר כזה...
:rolleyes:

חי בן ראם

משתמש רשום
מה השאלה ?
המרא דאתרא הרב אולמן - ודומ"ץ בעלזא בשכונה הרב גרינוולד,
כמו"כ יש גיבוי מרבנים של הקהילות המתגוררים בשכונה כמו גור ויז'ניץ ועוד, גם מרבנים ליטאיים,
וכמובן הרב קופשיץ שליט"א שמלווה כל פרט ופרט.

Chips

משתמש פעיל
כמה עולה שם כעת דירה 3 חדרים?
וכמה השכירות?
באזור הליטאי

ממששהה

משתמש פעיל
פרסום וקופי
הבנתי שממש עכשיו עולים המחירים עוד
כי האצולה מתחילים להתאכלס

ממששהה

משתמש פעיל
פרסום וקופי
מה זה כולם עוברים דרכם???
לפי מה מסננים? פשוט יש לנו שם דירה ולא ידוע לי שהיתה איזה שהיא וועד קבלה!
בגלל שהוועדת קבלה זה עכשיו לא אז כשקניתם את הדריה עכשיו מי שמוכר או משכיר צריך אישור של הוועדה

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למי ידוע דירות להשכרה ברמת אברהם וגולובנציץ 3 חדרים

משב"ר

משתמש צעיר
רק בנין 1 בנין 2 מקבל את המפתחות שבוע הבא יום שני
סתם דרך אגב משהו יודע על חברה שבודק ליקויים של הקבלן לפני הכניסה לדירה ואם זה משתלם

ממששהה

משתמש פעיל
פרסום וקופי
שמעתי שיש כזה דבר
באלף שקל
האם זה שווה אגב הפרויקט לבד גם בודקים ליקויים

עכביש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני מחפש שם 4 חדרים עדיפות לגרוסמן ורוצה קומה נוחה
אשמח לקבל מידע על דירות ו/או מתווכים בהקדם האפשרי
תודה על כל מידע!

ממששהה

משתמש פעיל
פרסום וקופי
יש ביד 2
אחד של 3 חדרים בימים אלו ממש אמור להתפרסם עוד כי פרוייקט האצולה מתחיל להתאכלס

נפש אמן

משתמש רשום
למישהו יש פרטים על דירת 4 חד' בפרוייקט - או לחילופין: פרטי קו הטל' או המיילים הקבוצתי של הרוכשים בפרוייקט זה?

ממששהה

משתמש פעיל
פרסום וקופי
למישהו יש פרטים על דירת 4 חד' בפרוייקט - או לחילופין: פרטי קו הטל' או המיילים הקבוצתי של הרוכשים בפרוייקט זה?
אין קו או מיילים של הרוכשים אשמח מאוד אם מישהו ידווח לי על זה אם יש כזה דבר היות שיש לי שם דירה בפרויקט
תודה מראש

עכביש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
התובנה שלי מתוך החרישה שלי

ברמת אברהם יש דירות ארבעה חדרים בודדות למכירה, פשוט מפני שאנשים קנו על מנת לגור שם
הבודדים הללו נתנו את הדירות שלהם לכלל המתווכים ברמת אברהם 'בבלעדיות'
אתה יכול לסכם עם מתווך 'בלעדי' על דירה שאתה רוצה להתקדם, ולשמוע שנמכרה עוד לפני שהציעו לך אותה...

ואם כבר דיברנו על המתווכים, ברצונם להיות הם אלו שמוכרים, הם מציעים הצעות מחיר גבוהות

זה שהדירות הללו לא נמכרות זה בגלל שהמחיר הוא מופרע ומחכים לפראייר שיבוא

המחיר הנורמאלי, אחרי העלייה המטורפת שהייתה, של 4 חד' שם הוא 1.45 מ'. הדרישות מגיעות גם ל100 אל"ש יותר מזה

כמו כן, אף אחד לא רוצה לשלם מס שבח, אז כולם דורשים גם 200 אל"ש מתחת לשולחן מחוץ לחוזה
כך שהמשכנתא מוגבלת ב140K, ומלבד זאת, לכשתמכור תשלם מס שבח גם של המוכר שלך, כי הרי קנית ב1300K...
ואם תציע להם 50K בשביל לכסות על מס השבח, למחרת תשמע שהמחיר עלה ב50K, וכעת דורשים גם עוד 50 אלף וגם 200 מחוץ לחוזה

המצב שם פסיכי בגלל כמה בעלי דירות פסיכופתיים ומתווכים אוהבי בצע
זה הכל

נראה אם יתנרמל או שיימצאו הפראיירים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה