עזרה באקסס שיתוף מסד נתונים של אקסס

ארי4791

משתמש צעיר
שלום רב.
אני מעוניין לבנות תוכנה לצורך מגבית פורים בישיבה, ואני רוצה לפצל את התוכנה למסד נתונים ולתוכנה עצמה.
שאלתי היא, האם יכולים להתחבר בו זמנית כ-20 מחשבים לאותו מסד נתונים ולהשתמש בו, או שזה יותר מדי ואקסס לא 'יסחוב' את זה?
אשמח לשמוע ממישהו שכבר יש לו מסד נתונים משותף עם כמה מחשבים ביחד.
תודה רבה מראש.

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שלום רב.
אני מעוניין לבנות תוכנה לצורך מגבית פורים בישיבה, ואני רוצה לפצל את התוכנה למסד נתונים ולתוכנה עצמה.
שאלתי היא, האם יכולים להתחבר בו זמנית כ-20 מחשבים לאותו מסד נתונים ולהשתמש בו, או שזה יותר מדי ואקסס לא 'יסחוב' את זה?
אשמח לשמוע ממישהו שכבר יש לו מסד נתונים משותף עם כמה מחשבים ביחד.
תודה רבה מראש.
אני השתמשתי יחד ב 5-6 מחשבים ולא נראה לי שהשפיע על הנתונים
זה תלוי כמובן בחיבור הרשת של הכונן

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תמיד מסד הנתונים הוא נפרד מהתוכנה.
צריך לשים את מסד הנתונים במחשב שמשמש כשרת לרשת.
כדאי להתייעץ בפורום תוכנה וחומרה.

ארי4791

משתמש צעיר
@אפר ואין בעיה עם שדות של מספור אוטומטי נניח, מה קורה אם כמה מחשבים מזינים נתונים יחד?
אקסס יודע להתמודדד עם זה?
תודה

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
@אפר ואין בעיה עם שדות של מספור אוטומטי נניח, מה קורה אם כמה מחשבים מזינים נתונים יחד?
אקסס יודע להתמודדד עם זה?
תודה
לא נתקלתי בכזאת בעיה
ניסיתי עכשיו להקליד בו זמנית ממש בשני מחשבים על אותה רשומה ולא נוצרה בעיה הוא נתן לכל אחד מספור אחר
אני לא מאמין שתזמנתי על המילישניות אבל בכל מקרה אני מאמין שאקסס יתריע

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תמיד מסד הנתונים הוא נפרד מהתוכנה.
צריך לשים את מסד הנתונים במחשב שמשמש כשרת לרשת.
כדאי להתייעץ בפורום תוכנה וחומרה.
באקסס לא מחייב, למרות שמומלץ
והשאלה אינה לגבי מחשב מרובה משתמשים אלא ספציפית לגבי אקסס כך מובן מלשון השאלה והכותרת
ועל כן מקומה אחר כבוד בפורום תוכנות אופיס

ארי4791

משתמש צעיר
תודה!
אני אכן משתדל להפריד את המסד נתונים מהתוכנה תמיד.
כמובן שאני יצטרך לשים אותו על מחשב יותר חזק שישמש כשרת.
תודה לכולם!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה