דיון שימוש מעשי בבינה מלאכותית

cv

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לעצב דפי רקע.
לקבל טיפים על כל מיני נושאים.

אהרן כהן

משתמש רשום
כתבתי כמה תוספים וסקריפטים ללא ידע בתכנות.
בקשתי ממנו שיסביר לי מה עושה סקריפט [שראיתי בכמה מקומות ורציתי להשתמש] בכל שורה לוודא שאין שם וירוס.
ביקשתי מידע על חוקים.
ועוד.

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
יש מייל שאפשר לשלוח לשם בקשות לטיפים ולקבל תשובה למייל? (מה'בינה')

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
  • promeai עוזר לי מאוד לבצע הדמיה של חלל - אחרי שבחרתי אביזרים וצבעים הוא מראה לי איך זה ייראה, פשוט תענוג
  • כמו"כ יש היום ביקוש ענק לעיצוב קלפים טיפוליים ב-AI [כבר שמעתי על 3-4 לפחות] אני עיצבתי למישהי אחת.

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כתבתי תוכנה להצגת ימי הולדת, וספר מתכונים.
כתבתי כמה תוספים וסקריפטים ללא ידע בתכנות.
בקשתי ממנו שיסביר לי מה עושה סקריפט [שראיתי בכמה מקומות ורציתי להשתמש] בכל שורה לוודא שאין שם וירוס.
ביקשתי מידע על חוקים.
ועוד.אשמח קצת להבין

אשמח להסבר קצר (שורה שניים) איך לבקש פיתוח.
קוד PHP כבר ביקשתי וממש עזר לי.
אבל לא ניסיתי לכתוב תוכנה מאפס...

תודה!

פונפונת

משתמש צעיר
כותבים לו שרוצים לעשות תוכנה ל... בhtml ושיכתוב את הקוד, אחר כך נותנים לו הנחיות לשיפור ומבקשים ממנו גם רעיונות, ומתגלגלים איתו.

ביינוש

משתמש צעיר
לא התכוונתי לפעמים מסוימות שזה היה שימושי,
אני מתכוון לשימוש תדיר בתחום מסוים,
חשבתי שאני אקבל כאן תשובות מגרפיקאיות, אדריכליות וכד'

ש זאקס

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני יוצרת בה רקעים למצגות וקליפים
תמונות לפרסומות
אלמנטים ותמונות שאין לי כח(ואין גם צורך) להתחיל לחפש במאגרי ענק
וכדו'

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם יוצא לכם להשתמש באופן תדיר בבינה מלאכותית,
לצרכים אמיתיים, (כלומר לא סתם ליצירה והנאה),
אם כן למה?
שתפו אותנו!
יצא לי להשתמש בבינה מלאכותית בשבועיים האחרונים ליצירת רקעים לתפאורה, לשתי מודעות פרסום שונות ותרגיל בלימודים
זה ממש עבודה, לא קסם, שילוב של 3 סוגי בינה, וכמובן פוטושופ
אבל תוצאות מסוג חדש וזה מדהים

ש זאקס

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יצא לי להשתמש בבינה מלאכותית בשבועיים האחרונים ליצירת רקעים לתפאורה, לשתי מודעות פרסום שונות ותרגיל בלימודים
זה ממש עבודה, לא קסם, שילוב של 3 סוגי בינה, וכמובן פוטושופ
אבל תוצאות מסוג חדש וזה מדהים
נכון זה עבודה
אבל שווה!
עשיתי גם לא מזמן רקעים לתפאורה יצא מדהים!

ש זאקס

משתמש פעיל
צילום מקצועי

pnina887

משתמש מקצוען
@ש זאקס
אם עושים מנוי ניתן להשתמש באופן חופשי בתמונות? ואיזו דרך יש לבינה לאכוף את השימוש ע"י גרפיקאיות?

ט. להב

משתמש רשום
בכתיבת סיפורים וטורים.
בשלב איסוף הרעיונות, מיקוד, בניית עלילה ולפעמים גם ניסוח הסיפור/פרק/טור בפועל.
כמובן שצריך לעבור אחריו בכל שלב, לכוון ולדייק.
ובסוף אני מכניסה לו את הטקסט לעריכה והגהה.
ט. להב, סופרת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה