AI- יוצא לכם להשתמש במסגרת העבודה?

איילת556

משתמש רשום
מאמינה שבפרויקטים הבאים אני אצטרך גם לייצר בעצמי מודלים מורכבים יותר...

איך בדיוק תאמני את המודל החדש? יש לך דאטה מתאים בכמות כל כך גדולה בשביל ליצור מודל אמין?

כוונתי הייתה שבתאוריה אם ואולי היה לי מקום כלשהו שבו היה לי את האפשרות הטכנית לפתח מודל בעצמי- הייתי יכולה לעשות את זה עם GPT, בלי קשר ליכולת הטכנית שלי עכשיו לפתח דבר כזה...
אין אפשרות לפתח מודלי בינה מלאכותית עם GPT, הוא עוזר ברמה מסויימת מאוד.
אני פיתחתי אתר שמשתמש במודל בינה מלאכותית, והיה חייב לדעת היטב את התאוריה מאחורה, ולהכיר ולהבין ארכיטקטורה של מודלים נפוצים בשביל לבנות מודל.
GPT חירטט בלי קשר. מה שהוא כן עזר היה בהכנת הדטה - אבל זה כבר שימוש בספריות מוכנות של פייתון....

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
אין אפשרות לפתח מודלי בינה מלאכותית עם GPT, הוא עוזר ברמה מסויימת מאוד.
אני פיתחתי אתר שמשתמש במודל בינה מלאכותית, והיה חייב לדעת היטב את התאוריה מאחורה, ולהכיר ולהבין ארכיטקטורה של מודלים נפוצים בשביל לבנות מודל.
GPT חירטט בלי קשר. מה שהוא כן עזר היה בהכנת הדטה - אבל זה כבר שימוש בספריות מוכנות של פייתון....
אמנם אני עצמי עוד לא ניסיתי לפתח אתו לבד מודל,
אבל אני כן מכירה אחד שעשה את זה, ולא רק זה, הוא מעולם לא למד תכנות!!
וכל הידע שלו הוא נטו משימוש ולמידה עם AI למיניהם.

אז אני לא יודעת אם זה אומר שכל אחד יכול לעשות כזה דבר, אבל הוא בטח לא היחיד...
אבל מה שאני כן יודעת זה שלAI כן יש את היכולת לעשות דברים כאלה, ומה שמשחק פה זה איך לעשות את זה, ולא האם זה אפשרי..

וכל מי שיאמר שיכול להיות שזה לא מקצועי, והקוד לא יעיל ועוד כל מיני טענות כאלה-
ראו את זה אנשים מאד מקצועיים ואפילו הציעו לו משרות מאד מכובדות, רק ממבט על הפרויקטים שלו!
אז אני מאמינה שזה אומר משהו לגבי המקצועיות...

קצרה

משתמש מקצוען
למען פותחת האשכול

מרבית העובדים בהייטק שפגשתי לאחרונה
ככל שהם דיברו על GPT יותר
זה היה סימן שהם יודעים פחות ויכולים פחות.

בעולם של AI המבוקשים הם לא אלו שיודעים להשתמש בAI
אלא אלו שמבינים טוב טוב מה הוא כתב שם
כדי לדעת אם זה חירטוט או לא וכדי לתקן איפה שצריך.

לכן עזבי את ההתלהבות מכלי AI
ובזמן הלימודים תתמקדי בעט ובנייר
תהיי מה שהGPT לא.
זמנו יבוא במקומו - אחרי שאת תדעי היטב.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
בעולם של AI המבוקשים הם לא אלו שיודעים להשתמש בAI
אלא אלו שמבינים טוב טוב מה הוא כתב שם
כדי לדעת אם זה חירטוט או לא וכדי לתקן איפה שצריך.
לא אמרתי שאסור ללמוד תכנות וחייבים להשתמש רק עם בינה מלאכותית..
ציינתי את העובדה ששימוש איתו יכול להכפיל את היעילות של המתכנת, ולשפר את היכולות שלו.
ככל שהם דיברו על GPT יותר
זה היה סימן שהם יודעים פחות ויכולים פחות
זה נראה לי הכללה מאד גסה ולא הוגנת...

תהיי מה שהGPT לא.
כל מה שאני כבר עכשיו- AI לא, המטרה שלי להיות מה שמתכנתים בלי AI לא...

בזמן הלימודים תתמקדי בעט ובנייר
אין לי כל כך ברירה... כל עוד מתעקשים לבחון כמה יכולת יש ליד לכתוב לפני שהיא חוטפת דלקת בגיד...

קצרה

משתמש מקצוען
לא אמרתי שאסור ללמוד תכנות וחייבים להשתמש רק עם בינה מלאכותית..
ציינתי את העובדה ששימוש איתו יכול להכפיל את היעילות של המתכנת, ולשפר את היכולות שלו.

זה נראה לי הכללה מאד גסה ולא הוגנת...

כל מה שאני כבר עכשיו- AI לא, המטרה שלי להיות מה שמתכנתים בלי AI לא...

אין לי כל כך ברירה... כל עוד מתעקשים לבחון כמה יכולת יש ליד לכתוב לפני שהיא חוטפת דלקת בגיד...
לא מתווכחת עם החלומות.
הניסוחים הללו מוכיחים חוסר הבנה בגדול במה נדרש ממתכנת טוב , עם AI או בלעדיו.

לא חוזרת משום מילה שלי.
ניסיתי לעזור.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
הניסוחים הללו מוכיחים חוסר הבנה בגדול במה נדרש ממתכנת טוב , עם AI או בלעדיו.
נראה לי סה"כ די הגיוני בהתחשב בעובדה שאני אחרי הכל עדיין תלמידה...

כוונתי התמימה באשכול הזה הייתה להבין מה הולך היום בעבודה בעניין השימוש בAI למיניהם, וכמה מסתייעים בהם לכתיבת קודים ושיפור היעילות, כי נראה שהעולם צועד לקראת מקום שבו בAI ישחק תפקיד יותר משמעותי בחיים שלנו.
לכן מעניין אותי למה לא מכניסים לתלמידים יותר מודעות לעניין...

זה עניין אותי במיוחד בגלל אני שומעת אנשים שממש, אבל ממש מזלזלים ביכולות של AI, עוד יותר ממה שאנשים פה אמרו... אז גם אם נניח הוא לא יכול ליצור דברים ברמה שמספיקה בשביל מקצוענים, הוא בטח יותר טוב ממה שהם אומרים.

אז השאלה שלי זה למה, למה אנשים מתנגדים בלי לבדוק אפילו את היכולות שלו?
הרי סביר להניח שלא לנצח ההגדרה של מתכנת תהיה דומה, ובעתיד יעשו עוד דברים שהיום נשמעים ממש מוזרים,
גם אז הם יתנגדו כל כך לכל שינוי טכנולוגי? לכל מה שאולי יאלץ אותם לעבוד בצורה קצת שונה?
אז אמנם עכשיו אי אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, אבל כן אפשר ללמוד ממנו הרבה מאד!!
אז על סמך מה מגיעה ההתנגדות המוחלטת לעניין?

קצרה

משתמש מקצוען
נראה לי סה"כ די הגיוני בהתחשב בעובדה שאני אחרי הכל עדיין תלמידה...

כוונתי התמימה באשכול הזה הייתה להבין מה הולך היום בעבודה בעניין השימוש בAI למיניהם, וכמה מסתייעים בהם לכתיבת קודים ושיפור היעילות, כי נראה שהעולם צועד לקראת מקום שבו בAI ישחק תפקיד יותר משמעותי בחיים שלנו.
לכן מעניין אותי למה לא מכניסים לתלמידים יותר מודעות לעניין...

זה עניין אותי במיוחד בגלל אני שומעת אנשים שממש, אבל ממש מזלזלים ביכולות של AI, עוד יותר ממה שאנשים פה אמרו... אז גם אם נניח הוא לא יכול ליצור דברים ברמה שמספיקה בשביל מקצוענים, הוא בטח יותר טוב ממה שהם אומרים.

אז השאלה שלי זה למה, למה אנשים מתנגדים בלי לבדוק אפילו את היכולות שלו?
הרי סביר להניח שלא לנצח ההגדרה של מתכנת תהיה דומה, ובעתיד יעשו עוד דברים שהיום נשמעים ממש מוזרים,
גם אז הם יתנגדו כל כך לכל שינוי טכנולוגי? לכל מה שאולי יאלץ אותם לעבוד בצורה קצת שונה?
אז אמנם עכשיו אי אפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות, אבל כן אפשר ללמוד ממנו הרבה מאד!!
אז על סמך מה מגיעה ההתנגדות המוחלטת לעניין?
מתכנתים הם העם הכי טכנולוגי
והאחרונים שמתנגדים לשינויים טכנולוגיים.
הם עסוקים כל הזמן בשינויים טכנולוגיים , בשפות חדשות , טכנולוגיות חדשות ומה לא..

כך שמי מהם שמזלזל כרגע ביכולות של AI זה לא מאיזשהו פחד או מאי בדיקה של כלי AI
אלא מזה שכרגע הוא לא כנראה לא מספק לו סחורה מספיק מרשימה עבור העבודה שלו.
לא דומה העבודה עצמה לפרוייקט כלשהו.

ואני חוזרת ואומרת-
אין ענין להכניס לתלמידים מודעות לענין הAI
מי מהתלמידים שיתעסק בזמן הלימוד בAI במקום בחומר העיוני ובלכתוב ולפרק קוד בעצמו - ישאר ברמה שיכול להגיע אליה מישהו שאינו מתכנת ומבקש קוד מAI.

כמו בכל שאר המקצועות -
המתכנתים שישארו בעידן הAI הם לא אלו שיודעים לשאול שאלות את הAI - אלא אלו שיודעים מה כתב הAI ומעבר = מבינים בתכנות על הנייר והעט.

נערך לאחרונה ב:

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
סורי שאני מתבטאת ככה,
אבל ממה שכתבת פה נראה כאילו זה שפל המדרגה להגיע למצב שבו מתכנת ישאל שאלה AI,
ואם הוא עשה את זה, זה כבר אומר שהוא לא מקצועי בכלל.
וגם נראה כאילו התפוקה של מתכנת לא תוכל להיות טובה יותר מאשר מה שיש היום.

ואם אני צודקת אז זה גם לא יעזור שאני אומר את דעתי בקשר למשפט האחרון שכתבת, כי זה בטח ייתפס כחוסר בהבנה של הדור הצעיר בענייני טכנולוגיות למיניהם...

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אין ענין להכניס לתלמידים מודעות לענין הAI

הבאתי למעלה את הסקר של stackoverflow שנערך בקרב 65,437 מ-185 מדינות לפיו -
76% מכלל המשיבים משתמשים או מתכננים להשתמש בכלי AI בתהליך הפיתוח שלהם השנה

חשוב להבדיל בין השימוש ב-AI כתחליף לכתיבת קוד בעיניים עצומות, ובין למידת וקבלת הסברים מ-AI על קטעי קוד (כמובן שחשוב לבדוק את התיעוד הרשמי של ספריית הקוד הרלוונטית).

אני למשל קיבלתי מ-GPT הסבר קליט וברור על חישוב בינארי, כולל קטעי קוד רלוונטיים והסבר כיצד הם פועלים. בצורה הזו אני עושה שימוש ב-AI ללמידה עצמה וניתוח החומר בצורה יסודית. דבר שמעלה את איכות הלמידה לעין ערוך מול מאמר לימודי שנכתב בצורה מעורפלת על ידי מרצה בעל כושר ניסוח ממוצע.

נערך לאחרונה ב:

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
סורי שאני מתבטאת ככה,

ואם אני צודקת אז זה גם לא יעזור שאני אומר את דעתי בקשר למשפט האחרון שכתבת, כי זה בטח ייתפס כחוסר בהבנה של הדור הצעיר בענייני טכנולוגיות למיניהם...
מי שלומד עכשיו תכנות, צריך ללמוד את צורת החשיבה והעקרונות התכנותיים, ולכן פחות מומלץ לו להשתמש בAI בשביל לכתוב קוד. אפשר לבקש ממנו הסברים או הכוונה ללימוד יעיל, לא יותר מזה.

מי שכבר עובד כמתכנת, בהחלט יכול ומומלץ להשתמש בAI לכתיבת קוד.
אבל הבעיה העקרית היא שהוא ממציא תשובות, ויכול גם להצליח לשכנע אותך שהן נכונות.
לכן אם אני רוצה להיות בטוחה שפתרון X עדיף על פתרון Y, אני אגגל באינטרנט, ואסמוך על התוצאות לפי רמת האמינות של האתר. אני יכולה לבדוק מה AI עונה לי על השאלה, אבל תמיד קיים סיכוי לא קטן שזה פשוט לא נכון.
גם כל קוד כתוב שהוא מביא לי, אני צריכה לקרוא אותו ולהבין עד הסוף, אחרת אני עלולה לכתוב שטויות.
ולכן המתכנתים מרגישים שיש עוד דרך ארוכה עד שהAI יחליף אותם, מהסיבה המאוד פשוטה שאי אפשר לסמוך עליו.

קצרה

משתמש מקצוען
סורי שאני מתבטאת ככה,

לא.
אני כתבתי שמתכנת של דור הAI
צריך קודם כל לדעת תכנות היטב .

ולכן כל מי שבלימודים במקום לעבוד קשה להבין ולהיות טוב יותר בעצמו בלי עזרים
פונה לAI .
יצא בדיוק מתכנת מהסוג שAI יחליף אותו.
מי שלא מבין בתכנות עם דף נייר הרחק ממחשב . מי שלא כותב קוד מ scratch מעולם - אין לו יתרון על פני סתם מנהל מחלקה נעדר ידע בתכנות שילמד לתשאל את הAI.

אוספה

משתמש רשום
יש לי תאוריה, אשמח אם תגידו לי מה אתם אומרים עליה:

נכון לזמננו רוב סוגי המקצועות מתחלקים ליזמים וביצועיסטים.
כיום כבר רואים כל מיני עבודות של ביצועיסטים (מזכירות, פקידים...) שכבר לא נחוצות, כי כבר יש תוכנות משולבות עם בינה מלאכותית שעושות את העבודה שלהם נהדר!!
לאט לאט במשך השנים עוד עבודות של ביצועיסטים ידרסו והם לא יהיו נחוצים, והמתכנתים הפשוטים כבר יכללו בקטגוריה הזו, ואולי אז הם יתחילו להאמין בבינה המלאכותית, ואז זה יהיה מאוחר מדי
ולעומת זאת אלו שיהיו נחוצים תמיד אלה היזמים, עם ראש גדול, עם יכולות מרשימות, ויצירתיות.
זה מה שקורה בעולם מפרוץ המהפכה התעשייתית ועד ימינו.
יכולות "נמוכות" של בני אדם עוברות לביצוע אצל מכונות, ובני אדם מתמקדים ביכולות היותר "גבוהות" שלהם.
עם חידוד קטן: גם אחרי שהבינה המלאכותית תכבוש את השוק, יהיה מקום למתכנתים שאינם יזמים, אבל יש להם יכולות אחרות שאין ל AI: יצירתיות, יחסי אנוש, יכולת "לדחוף" את המשימות שלהם קדימה ועוד.
כיום, כשה AI עדיין לא אמין, היכולת לפקח עליו נחשבת ליכולת גבוהה ממנו.

אינסופית

משתמש צעיר
זה תלוי הרבה בהנחיות אבטחת המידע של החברה.
מן הסתם מתכנת בתעשייה האווירית יהיה מוגבל יותר בשימוש בבינה מלאכותית לעומת מתכנת בסטארטאפ קלאסי.
במקום העבודה שלי, חשובה מאוד האבטחה, והם הבינו שגיפטי זה MUST אז חבר לצוות פיתח GPT מאובטח לשימוש לצוות שלנו.

English Tech

משתמש פעיל
במקום העבודה שלי, חשובה מאוד האבטחה, והם הבינו שגיפטי זה MUST אז חבר לצוות פיתח GPT מאובטח לשימוש לצוות שלנו.
לא יודעת איפה את עובדת,
אבל מהיכרות עם חיילת ביחידה טכנולוגית, אסור להם להשתמש ב GPT (המחשבים מנותקים מהאינטרנט)
אם יש שאלה כללית (כמו למשל לחפש פונקציה או ספריה מסוימת) אפשר בטלפון בחוץ ובתנאי שזה לא מסגיר אף פרט

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
גם אחרי שהבינה המלאכותית תכבוש את השוק, יהיה מקום למתכנתים שאינם יזמים, אבל יש להם יכולות אחרות שאין ל AI: יצירתיות, יחסי אנוש, יכולת "לדחוף" את המשימות שלהם קדימה ועוד.
כיום, כשה AI עדיין לא אמין, היכולת לפקח עליו נחשבת ליכולת גבוהה ממנו.
אני רואה היום כל מיני מתכנתות עם ראש מאד קטן ומרובע, הם עושות מה שאומרים להם ותו לא.
לא כל מתכנתת היא יצירתית, ולזן הזה התכוונתי כשאמרתי שלא יהיה להם עבודה,
הם אולי שורדות עכשיו כי בנתונים הקיימים צריכים אותם רק כדי לכתוב קוד שאין לאף אחד כוח לכתוב ולחשוב עליו.. אבל איכשהו נראה לי שהם יפלו מאד מהר כשזה יקרה...

עובד על זה

משתמש רשום
אני לומדת תכנות ויוצא לי להשתמש מלא עם GPT 4o ללמידה של שפות תכנות חדשות או פרויקטים לצרכים שונים.
מצד הלימודים כל הזמן אומרים שזה טיפשי להשתמש עם זה כי זה לא יעיל בעבודה,
למרות שכרגע אני רואה את עצמי מצליחה לכתוב קודים מושלמים ומסובכים ( כן, צריך להשקיע קצת מאמץ ואנרגיה כדי להבין איך לנסח לו את מה שאני צריכה...) לא מבינה למה שזה לא יהיה שימושי בעבודה.

יש לי שאלה-
האם יש פה מתכנתות/ים שלא משתמשים עם בוטים למיניהם ועדיין כותבים את כל הקוד בעצמם??
או שאני סתם נמצאת בסביבה שלא מבינה את היכולות ההזויות של הבינה המלאכותית?

ועוד שאלה-
למה בלימודים כל כך מגנים את השימוש עם בינה מלאכותית ועדיין מתעקשים לתת לנו להיבחן עם דפים ועטים כמו לפני 30 שנה?
בכל המקצועות שראיתי עד היום, כל שנה מעדכנים את שיטת הלמידה (האם בגרפיקה עדיין לומדים "לעטר" כותרות באמצעות עטים קליגרפיים? בחשבונאות עדיין עובדים עם חשבונייה וספרי הרישום הידניים למיניהם?...) ודווקא במקצוע שהכי מתפתח מבחינה טכנולוגית, ממשיכים לכתוב על דפים ועטים, ומי שמעז להשתמש בפרויקט עם משהו שנראה מדי מתוחכם- נפסל
זה לא הזוי?
דפים ועטים זה חמור בכל קנה מידה
זה מראה על חוסר הבנה בסיסי של התחום

מצד שני לעשות שימוש בבחינה מלאכותית בלימודים יכול לפגוע בהבנה של איך דברים עובדים

בתעשייה של ההייטק עושים שימוש מאסיבי בAI אבל היכולת לעשות QA לתוצר ולדעת מתי הוא מחרטט אפילו לדעת איך ומה לשאול אותו היא קריטית!

עובד על זה

משתמש רשום
למה?
רופאים נראה לך לא לומדים עם דפים ועטים?
בכל מקצוע כמעט לומדים ככה
אולי כדאי להפריד בין רופאים ועטים... הכתב שלהם מזעזע ולא קריא

אין לכתיבה בעט שום יתרון על מקלדת
כך שלהכריח שימוש בזה נובע משמרנות קלוקלת
אולי משם גם מגיע האיסור שימוש בai מי יודע

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אולי כדאי להפריד בין רופאים ועטים... הכתב שלהם מזעזע ולא קריא

אין לכתיבה בעט שום יתרון על מקלדת
כך שלהכריח שימוש בזה נובע משמרנות קלוקלת
אולי משם גם מגיע האיסור שימוש בai מי יודע
זה לא מדויק.
כשמתחילים ללמוד את שפות התכנות, כן חשוב לשים לב לsyntex.
וכשכותבים בIDE, יש השלמה אוטומטית ולא מספיק שמים לב לפרטים.
גם כיום כשאני לומדת שפה חדשה ממדריכים/סרטונים, אני משתדלת לא להשתמש בהעתק הדבק, אלא מקלידה בעצמי.

היתרון המשמעותי ביותר של כתיבת קוד בAI הוא השלדה שהבינה יוצרת אני אישית מבקש קוד באופן די מעורפל והבינה מחזירה לי שלדה לםרוייקט באופן גם מעורפל אבל שחוסך לי את כל הטרחנות ביצירת משתנים וכו' ו בסתם פעולות פשוטות וקריטיות שחוסכות הרבה זמן עם הבינה.
חוצמזה יצא לי כמה פעמים לכתוב קוד שיצא קצת מבולגן, הכנסתי אותו לבינה והיא שיפה לי וסידרה לי את הקוד באופן משמעותי, ואפילו הוסיפה תכונות שקיצרו את הדרך ולא ידעתי שקיימות.
לסיכום כמו כל דבר שהבינה מציעה לדעתי ליצור קוש שלם רק באמצעות בינה זה מסוכן וגם מראה על חוסר ידע. לעומת זאת להיעזר בבינה על מנת ליצר שלדה או לשפר קוד כתוב זה ממש עוזר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה