שילוב רכיבים ב- ANGULAR MATERIAL

שלוות נפש

משתמש פעיל
בוקר טוב
אני מנסה להכניס לתוך STEPPER של אנגולר מטריאל את SELECT.
ברגע שאני מייבאת את SELECT ל MODULE כל החלק של ה STEPPER נעלם
אשמח להסבר למה ודרך לפתרון
תודה רבה!!

ari rm

משתמש פעיל
בוקר טוב
אני מנסה להכניס לתוך STEPPER של אנגולר מטריאל את SELECT.
ברגע שאני מייבאת את SELECT ל MODULE כל החלק של ה STEPPER נעלם
אשמח להסבר למה ודרך לפתרון
תודה רבה!!

כדאי להעלות קוד בשביל שיוכלו ליראות במה הבעיה.
לגבי השאלה, אפשר לחלק את זה לשניים,
א. לייבא את ה Select ל Module ולהשתמש בו (סתם כך לא בתוך Stepper).
ב. להשתמש ב Stepper אחרי שמייבאים את Select ל Module/
אחרי ששניהם עובדים, אפשר לנסות להשים אחד בתוך השני. וליראות עם זה עובד, כי אחרת לא בטוח שהבעיה היא בגלל שאחד בתוך השני.

שלוות נפש

משתמש פעיל
ה
כדאי להעלות קוד בשביל שיוכלו ליראות במה הבעיה.
לגבי השאלה, אפשר לחלק את זה לשניים,
א. לייבא את ה Select ל Module ולהשתמש בו (סתם כך לא בתוך Stepper).
ב. להשתמש ב Stepper אחרי שמייבאים את Select ל Module/
אחרי ששניהם עובדים, אפשר לנסות להשים אחד בתוך השני. וליראות עם זה עובד, כי אחרת לא בטוח שהבעיה היא בגלל שאחד בתוך השני.
היבוא של הSELECT הוא זה שגורם לבעיה
גם אם אני לא משתמשת בו.
זה ה MODULE :
1633513627968.png

ari rm

משתמש פעיל
בס"ד

תנסו להוסיף אותם גם ב exports

JavaScript:
@NgModule( {
    imports: [
        CommonModule,
        MatSelectModule,
        MatTabsModule,
        MatTooltipModule,
        ],
    exports: [
        MatSelectModule,
        MatTabsModule,
        MatTooltipModule,
    ],
    providers: [
    ]
} )

שלוות נפש

משתמש פעיל
אני רואה שבקונסול זה רושם לי את השגיאה הבאה : mat-form-field must contain a MatFormFieldControl
אני אמורה לייבא את MatFormFieldControl??
כי ניסיתי לייבא ושאני שמה את זה ב IMPORTS זה נותן שגיאה
אשמח לעזרה - תודה!!!

רוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
אני רואה שבקונסול זה רושם לי את השגיאה הבאה : mat-form-field must contain a MatFormFieldControl
אני אמורה לייבא את MatFormFieldControl??
כי ניסיתי לייבא ושאני שמה את זה ב IMPORTS זה נותן שגיאה
אשמח לעזרה - תודה!!!
גם MatFormFieldControl צריך לייבא.
במטריאל כל רכיב צריך ייבוא.
איזה שגיאה?

שלוות נפש

משתמש פעיל
גם MatFormFieldControl צריך לייבא.
במטריאל כל רכיב צריך ייבוא.
איזה שגיאה?
גם ב STEPPER השתמשתי ב MAT-FROM-FIELD ולא הייתי צריכה לייבא
וגם אם אני עדיין לא משתמשת בזה אפילו רק מייבאת את SELECT הוא דורש יבוא של MatFormFieldControl
השגיאה שנותן:

Type 'typeof MatFormFieldControl' is not assignable to type 'any[] | Type<any> | ModuleWithProviders<{}>'.
Type 'typeof MatFormFieldControl' is not assignable to type 'Type<any>'.
Cannot assign an abstract constructor type to a non-abstract constructor type.

רוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
גם ב STEPPER השתמשתי ב MAT-FROM-FIELD ולא הייתי צריכה לייבא
וגם אם אני עדיין לא משתמשת בזה אפילו רק מייבאת את SELECT הוא דורש יבוא של MatFormFieldControl
השגיאה שנותן:

Type 'typeof MatFormFieldControl' is not assignable to type 'any[] | Type<any> | ModuleWithProviders<{}>'.
Type 'typeof MatFormFieldControl' is not assignable to type 'Type<any>'.
Cannot assign an abstract constructor type to a non-abstract constructor type.
כדאי לצרף את קוד ה HTML כדי שתהיה אפשרות לזהות את הבעיה.
ואת הייבוא עושים עם MatFormField, בלי Control.

שלוות נפש

משתמש פעיל
כדאי לצרף את קוד ה HTML כדי שתהיה אפשרות לזהות את הבעיה.
ואת הייבוא עושים עם MatFormField, בלי Control.
לא MatFormFieldModule ?
כי MatFormField נתן לי שגיאה ומחיפוש בגוגל ראיתי שיש מצב שצריך MatFormFieldModule.
וזה עדיין לא פתר את הבעיה.
מצורף קובץ ה HTML
1633543667920.png

1633543684426.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה