עזרה שיהיה נקי בבקשה!!! מה עדיף לתוכנית ערבים, קופת העיר או ועדת הרבנים.

שיינדל

משתמש חדש
מישהו יודע האם גבו בועד הרבנים בחודש שעבר ערבים ?
בקופת העיר לא גבו חוד שמרץ
מעניין אותי אם בועד הרבנים לא גבו בחודש אפריל

שיינדל

משתמש חדש
יש כאן מישהו שנמצא בערבים של ועד הרבנים ?
חשוב לי לדעת האם היתה גביה בחודש אפריל ?

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בחודש הזה שאין בו חתונות יהיה גביה?

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-05-14 161347.png
    צילום מסך 2024-05-14 161347.png
    KB 32.7 · צפיות: 7

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
זה לא הולך כמו שתכננו בקבוצות של 10000 שח
אלא יש קבוצה אחת של 40 אלף איש
אם אני לא טועה גם היום הם טוענים שאתה מצטרף לקבוצה של 10.000 איש
וערבים בשלימות בהתחלה לא שילמתי כלל, ועכשיו (אחרי שנה בערך) זה כבר ב2.6 לחודש...

בוסו

משתמש מקצוען
בחודש הזה שאין בו חתונות יהיה גביה?

תם?
או שאינו יודע לשאול?
הם אומרים שרק כשיש חתונה של יתומים אז יש גביה
חכם
לא גובים מיד בפטירה או אח"כ ושומרים לחתונה?

מיד בפטירה

חסיד נפלא

משתמש צעיר
אם אני לא טועה גם היום הם טוענים שאתה מצטרף לקבוצה של 10.000 איש
וערבים בשלימות בהתחלה לא שילמתי כלל, ועכשיו (אחרי שנה בערך) זה כבר ב2.6 לחודש...
התוספת של ה 2.6 זה לא על ערבים בשלימות
זה על תוכנית 'כלכלתם' שנועד למחיה של היתומים
כיום יש 13 יתומים שמקבלים
ואתה משלם כל חודש 20 אג' ליתום 13*0.2=2.6

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה