שידור חי

בפשטות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש למישהו כאן מידע איך עושים הפקה שבה מסריטים את הקהל, והמסרטה מחוברת בזמן אמת למסך, שהקהל רואה את עצמו
בתוך סרט מוכן מראש למטרה זו?
ועל איזה פורמט הסרט הראשוני צריך להיות סגור, כי הרי הוא נותר שקוף בחלקים מסוימים?
ידוע לי שיש כזו אופציה, מבירור נאמר לי שצריך צוות של שידור חי - מה זה אומר?? איך מגיעים למקצוענים בתחום הזה?

בפשטות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
שאלתי כאן כי נראה לי שזה קשור יותר למומחי מחשבים

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו כאן מידע איך עושים הפקה שבה מסריטים את הקהל, והמסרטה מחוברת בזמן אמת למסך, שהקהל רואה את עצמו
בתוך סרט מוכן מראש למטרה זו?
ועל איזה פורמט הסרט הראשוני צריך להיות סגור, כי הרי הוא נותר שקוף בחלקים מסוימים?
ידוע לי שיש כזו אופציה, מבירור נאמר לי שצריך צוות של שידור חי - מה זה אומר?? איך מגיעים למקצוענים בתחום הזה?
בפשוט, ממה שאני יודע, יש כאן 2 נושאים:
1. עריכת הוידיאו בצורה שתשאיר מקום להכנסת שלב 2.
2. מעגל סגור משולב.

לגבי 1, ישנה אופציה פשוטה של עריכת הוידיאו בחישוב זמנים מסודר מאוד - ע''מ שבזמן הרצוי יהיה אפשר להפנות את שידור המקרן למעגל הסגור.
2 הוא ממש פשוט ומצריך מסרטה תומכת ומקרן תומך.

אם מדובר על שילוב הסרטה חיה בתוך הסרטון (כלומר כולל כתוביות או אפקטים או שילוב וידיאו על גבי ההסרטה החיה במקום), זה אכן צריך איש מקצוע בתחום השידור - שזה ההתמחות שלהם בד''כ, (אולפני רדיו TV וכו').
זה ממה שעולה לי כרגע לראש.

בפשטות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
@אין דופי תודה! בדיוק לזה התכוונתי:
אם מדובר על שילוב הסרטה חיה בתוך הסרטון (כלומר כולל כתוביות או אפקטים או שילוב וידיאו על גבי ההסרטה החיה במקום), זה אכן צריך איש מקצוע בתחום השידור - שזה ההתמחות שלהם בד''כ, (אולפני רדיו TV וכו').

איך אני מגיעה לאנשים המתאימים? כלומר, גם מבחינה מקצועית וגם יר"ש (עדיפות לנשים)

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
@אין דופי תודה! בדיוק לזה התכוונתי:

איך אני מגיעה לאנשים המתאימים? כלומר, גם מבחינה מקצועית וגם יר"ש (עדיפות לנשים)
אם מי שמעלי לא יוכל לעזור, אנסה לעזור בעצמי.
(כלומר אני לא מכיר אישית בעלי מקצוע כאלו, אך מכיר אנשים שוודאי מכירים).

בפשטות

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אשמח לקבל מידע על אנשים שמכירים,
עדיין לא קיבלתי מענה ספציפי לצורך שלי
(ותודה גדולה ל@Avshalom05 על הנסיון לעזור לי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה