מידע שימושי ---שידוכים---

מצב
הנושא נעול.

שרה'לה

משתמש מקצוען
כל הכבוד על היוזמה.
שימו לב, שרוב הבחורות מחפשות בחורים לומדים. ורוב הבחורים - עובדים. ניסיתי לחפש משהו מתאים ונתקלתי מיד בסתירה הזאת.
אם אתם מוסיפים שם של בחורה שמוכנה לשמוע על בחור עובד, כדאי לציין את זה.

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
יוזמה מבורכת!

yudb

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שרה'לה;2152153:
כל הכבוד על היוזמה.
שימו לב, שרוב הבחורות מחפשות בחורים לומדים. ורוב הבחורים - עובדים. ניסיתי לחפש משהו מתאים ונתקלתי מיד בסתירה הזאת.

זה המצב היום.
אבל זה נכון. כדאי לציין את זה.

ch3

משתמש פעיל
שימו לב הקובץ מחולק לגברים ולנשים.
וכן, בדקו שהנתונים להתקשרות נכונה / אם יש דרך להתקשרות

מגיבים לעניין

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שרה'לה;2152153:
כל הכבוד על היוזמה.
הלוואי וכל הבחורות שמדקלמות את ה'בעל הלומד' היו מיישמות את זה לאחר הנישואין ולא מעיפות אותו יום אח"כ לעבודה...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שרה'לה;2152153:
כל הכבוד על היוזמה.

חלק גדול מהן רוצות בחור שלומד למטרת מו"מ בלבד...
כלומר- כדי להדגיש שגם הן "התפשרו" על משהו.. :)

שלג צח

משתמש רשום
נראה לי נכון לפצל את הבנות ל-2. מעוניינות בלומד ומעוניינות בעובד. ואלו שגם וגם- לכתוב פעמיים.
(אצל הבחורים פחות משנה, ממילא רוב ההצעות שמצויינות שם הן של עובדים בעיקר)

רחלי ר

משתמש מקצוען
אני שאלתי פעם בחורה: את מוכנה לבחור יר"ש שעובד?
התשובה שלה: אני לא בגישה לפסול (כלו': כן)
אח"כ הצעתי לאמא שלה בצורה מסודרת את ההצעה:
היא שואלת אותי כמעט בהיסטריה: אבל מי יתן לי את האינפורמציה האמיתית שבטוח בטוח בטוח הוא ישב וילמד כל החיים?????
נושא כ"כ כואב הרוצות שהוא ילמד, או אמא שלהן רוצה שהוא ילמד.
בוא נגיד ככה:
את רוצה שהוא ילמד, כן, "ילך בתלם", כמו שאומרים, נכון?
מה את עשית עם החמש שנים מאז שגמרת סמינר? הלכת גם בתלם?
יש לך עבודה מסודרת, את משקיעה את כולך בה? מרוצים ממך, משכורת עולה?
לא שזה מדד אצלנו,
אבל את לא יכולה לעבוד שבועיים בשנה,
לקום בין 10 ל 12
להעביר את הזמן, ולהמשיך לקוות שיבוא אותו עילוי שרק יושב ולומד, בחיר עולם הישיבות ויקטוף אותך כשושנה.
אני לא מדברת על בנות מהשורה הראשונה שמתעכבות רק כי הן פוסלות בלי סוף ומחפשות עילוי שלא נברא (בשבילן יש לי נאום אחר)
אני מדברת אל כל מיני רווקות, שבקושי שרדו את היסודי, שלא סגורות עם עצמן ועם ההורים שלהן מה הן בדיוק מחפשות, שיש להן הצעה בחודש במקרה הטוב,
לא אליהן, אלא אל הסובבים אותן, נא להעמיד אותן ברגישות ובזהירות על מקומן, או את ההורים שלהן, שזה המצב,
כמו שאמרתם, רוב הבנות רוצות לומד, ורוב הבחורים (המבוגרים, הבעייתיים, אם נחליט לקרוא לבעינ בשמה, ולא רק להסתובב סביבה) עובדים. ולתת לבנות האלו כלים להכיל חתן שמקלדן בחתונות, או מניח דפים במדפסת בבית דפוס, או למעלה בקודש: סופר סתם, עוזר למלמד, וכו'.... ואשריהן וטוב חלקן

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י רחלי ר;2154142:
אני שאלתי פעם בחורה: את מוכנה לבחור יר"ש שעובד?
התשובה שלה: אני לא בגישה לפסול (כלו': כן)
אח"כ הצעתי לאמא שלה בצורה מסודרת את ההצעה:
היא שואלת אותי כמעט בהיסטריה: אבל מי יתן לי את האינפורמציה האמיתית שבטוח בטוח בטוח הוא ישב וילמד כל החיים?????
נושא כ"כ כואב הרוצות שהוא ילמד, או אמא שלהן רוצה שהוא ילמד.
בוא נגיד ככה:
את רוצה שהוא ילמד, כן, "ילך בתלם", כמו שאומרים, נכון?
מה את עשית עם החמש שנים מאז שגמרת סמינר? הלכת גם בתלם?
יש לך עבודה מסודרת, את משקיעה את כולך בה? מרוצים ממך, משכורת עולה?
לא שזה מדד אצלנו,
אבל את לא יכולה לעבוד שבועיים בשנה,
לקום בין 10 ל 12
להעביר את הזמן, ולהמשיך לקוות שיבוא אותו עילוי שרק יושב ולומד, בחיר עולם הישיבות ויקטוף אותך כשושנה.
אני לא מדברת על בנות מהשורה הראשונה שמתעכבות רק כי הן פוסלות בלי סוף ומחפשות עילוי שלא נברא (בשבילן יש לי נאום אחר)
אני מדברת אל כל מיני רווקות, שבקושי שרדו את היסודי, שלא סגורות עם עצמן ועם ההורים שלהן מה הן בדיוק מחפשות, שיש להן הצעה בחודש במקרה הטוב,
לא אליהן, אלא אל הסובבים אותן, נא להעמיד אותן ברגישות ובזהירות על מקומן, או את ההורים שלהן, שזה המצב,
כמו שאמרתם, רוב הבנות רוצות לומד, ורוב הבחורים (המבוגרים, הבעייתיים, אם נחליט לקרוא לבעינ בשמה, ולא רק להסתובב סביבה) עובדים. ולתת לבנות האלו כלים להכיל חתן שמקלדן בחתונות, או מניח דפים במדפסת בבית דפוס, או למעלה בקודש: סופר סתם, עוזר למלמד, וכו'.... ואשריהן וטוב חלקן
הגמרא שואלת- במה נשים זכיין?
מעריכה את אילו שלא מתפשרות ורוצות לזכות בכתר של תורה!

ch3

משתמש פעיל
האם ניתן לנעוץ את הקובץ / לשמור ולקבל את העידכונים, במקום לחפש האם התעדכן משהו בו?
בשמחות

E&A

משתמש מקצוען
חיפשתי בחורה לבחור שעובד וקובע עיתים לתורה, אך בהרבה מאד מהמוצעות לא הייתה התייחסות לעניין עובד/לומד.

נא לעדכן!

גיליון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יישר כוח על הרעיון ועל ההשתתפות היפה.

אם מישהו מצליח/יצליח לעשות שידוך דרך כאן - שיעדכן בבקשה.
מחכים לבשורות טובות!

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
נכנסתי לקובץ כדי לחפש גרוש יר"ש. משום מה יש שם רק כ8 בחורים. רק ממספר 17 ואח"22
בקיצור נראה לי משהו לא תקין בקובץ. רק אצלי?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה