דרוש מידע שואב שוטף דרימי

ח.ד.ש

משתמש רשום
צילום מקצועי
2 שאלות
1. אני לא רואה אפשרות למשלוחים בארץ זה נותן רק לארה"ב
2.אני לא מצליח להשתמש בקופון
אם יש לכם מושג על זה

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
יש לי מספר שאלות על הדרימי, אשמח לעזרה.
מה הגודל של הראש של השואב?
האם יכול לנקות בחדר שרותים עם אסלה רגילה (לא תלויה)?
כמה זמן לוקח לעבור על מטבח קטן (כ 2על 3 מטר)? כי הבנתי שהוא קצת איטי.

שמחה זה אנחנו

משתמש רשום
יש לי מספר שאלות על הדרימי, אשמח לעזרה.
מה הגודל של הראש של השואב?
האם יכול לנקות בחדר שרותים עם אסלה רגילה (לא תלויה)?
כמה זמן לוקח לעבור על מטבח קטן (כ 2על 3 מטר)? כי הבנתי שהוא קצת איטי.
לעבור על מטבח זה דיי תלוי מה המצב שלו
אזור 2-3 דקות(אם יש לכלוכים קשים אני מגרדת עם סכין )

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מעוניין לקנות כמות של לפחות 4 יחידות מה12 DUAL .
מישהו מכיר מקום שאוכל לקנות בפחות מ2,200 ליחידה?

תודה!

מנחם ט

משתמש פעיל
מעוניין לקנות כמות של לפחות 4 יחידות מה12 DUAL .
מישהו מכיר מקום שאוכל לקנות בפחות מ2,200 ליחידה?

תודה!
תתקשרי אליהם: 072-393-5757. הוא אמר לי שהוא יכול לעשות את הH14 ב2080 כולל משלוח,
באתר כתוב שH12 עולה 1915.
בהצלחה

הודיה בושארי- ציירת

איור דיוקנאות ברמה גבוהה מאד
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
שלחו לי בפרטי שאלות לגביי הדרימי, אענה מה שאני יודעת אשמח לתשובות מעוד בעלי ניסיון.
ראשית ממללייצצצההה בחוםםםם!
אין מילים כמה זה מקל, מתקתק לי חדרים, לגבי נכנס מתחת ספות ושידות-אז לא, כי המיכל קרוב לרצפה כך שאי אפשר להתכופף ולהכניס, לשם כך אני עשיתי בשואב הידני עם המוט.
לי זה לא מחליף שטיפה לפני שבת, אין לי את הזמן להתחיל לעבור איתו, פשוט שופכת דלי מים עם המטאטא על כל המטבח סלון וגורפת למרפסת
הוא יותר ליומיום, לשלוקים מטפטפים ובאמבטיה, עושה לי מסביב לאסלות שואב שערות... חלום!
הנה השאלות:
2. מה השמות של החומרי ניקוי מהמדף במכולת שניתן להתשמש בהם?

3. מה עושים בדיוק עם שני החלקים הנוספים מעבר למכשיר המרכזי (המקל עם השואב נדמה לי והעיגול הבינוני)?

4. האם תמיד להוציא את המברשת לאחר הניקוי או שלפעמים לעשות ניקוי אוטומט ולפעמים חיצוני?ואם אכן לא תמיד להוציא, אז כל כמה זמן כן?

5. איך בדיוק מנקים את המברשת חיצוני?

6. אם תוכלי לרשום כאן לפי הסדר מה בדיוק הפעולות שעושים במכשיר בתהליך ניקוי רגיל ( לדוג' 1. לחיצה אירוכה על איקס. 2. פתיחה של המיכל. 3. בדיקה שהמים לא עוברים את הקו. וכו וכו).

ובכללי כל טיפ ומידע מניסיונך יתקבל בברכה.

תשובות:

לשאלה 2 אשמח גם להמלצות על חומרי ניקוי יותר נעימים ושמשיגים בכמות, מאחר והבקבוקון לא מגיע עם פקק, נשפך לי החומר:(

3. החלקים השניים נועדו לשאיבה לרכב (חלוםםם) ולספות, מומלץ להיצמד לחוברת היא מאד ברורה..

4. בסוף השאיבה, אני מפעילה ניקוי, הוא בתחילה עושה שטיפה למברשת אז לא לרוקן את המיכל של המים המלוכלכים, ואז שהוא מתחיל ייבוש, אני לוקחת את המיכל מרוקנת, שטיפה מהירה לפקק למיכל ולריבוע שמתפרק פותחת אותו להוציא לכלוך, ליד הדרימי יש מגבת ברצפה לייבוש, בשבת מוציאה גם את המברשת אבל היא מריחה נפלא ויבשה...

5.אני לא מנקה, פעמיים הוצאתי ומשכתי מעט שערות מלופפות, כל השאר הדרימי עושה לבד.

6.אני מכינה מים עם חומר עד למעלה, דואגת שבחדר /שירותים לא יהיו חפצים גדולים או חלקים גדולים שאני יכולה לשאוב וזה עלול להיתקע ולהרוס את המכשיר, וזהו מתחילה חדר חדר, מזיזה שידות מיטות, ממש כייף ונקי, עם השואב הידני שאבתי פנלים כדי שלא יצטבר עליהם אבק, אבל זה עושים פעם ב....

MP AB

משתמש רשום
יש למישהו סרטון סקירה על H 14 ו H12 Dual של דרימי?

יוסב

משתמש חדש
שלום

אשמח לשמוע
שמעתי שיצא דרימי 14 בעברית עוצמת שאיבה 1800 לעומת 1600 של ה12 ועוצמת וואט 400 מול ה300 שהיה ב12
השאלה כמה זה קריטי מול זה שב12 מקבלים את האפשרות לשואב אבק אלחוטי חזק

MP AB

משתמש רשום
הבנתי שהשואב האלחוטי של ה12 ממש ממש לא חזק

תקשורת כשרה

משתמש פעיל
קניתי בעליאקספרס [עדין לא הגיע ]
את זה
Dame h13
ואח"כ ראיתי שהקישור שהציעו כאן מכיל יותר חלקים
מה הפסדתי האם קניתי מכשיר לא שימושי? מישהו יכול להגיד לי מה הפסדתי?
Dreame H13 Pro Plus Mix

NB מדיה

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
קניתי בעליאקספרס [עדין לא הגיע ]
את זה
Dame h13
ואח"כ ראיתי שהקישור שהציעו כאן מכיל יותר חלקים
מה הפסדתי האם קניתי מכשיר לא שימושי? מישהו יכול להגיד לי מה הפסדתי?
Dreame H13 Pro Plus Mix
הדגם שהזמנת הוא העיקר של המכשיר, שהוא שואב ושטף את הבית,
הדגם השני הוא פשוט עם עוד פונקציה, שהמכשיר יכול להתפרק ולהפוך לרק שואב אבק ידני,

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
למישהו כאן יש את השואב שוטף דרימי ה X40 ?
קניתי עכשיו ואשמח למישהו שידע לכוון אותי למה זה לא מצליח לי לפעול
אם יש חובה באפליקציה או מכשיר חכם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה