עזרה BOBOT DEEP 841 PRO

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
בלת"ק
יש לי כמה נקודות בנושא הטינקו (אני כמעט פרופסור... בנושא) - בהתאם לנקודות אלו אפשר להבין מדוע יש כאלו שמקטרגים ויש כאלו שמסנגרים - באופן כללי לי יש טינקו אבל בובוט מאד דומה לזה אך לא התנסיתי בו (אני לא קונה את הדבר הזה שבגלל שיש לו סיבים יותר קשים הוא יעשה עבודה ממש פרפקט - כי מי יכול לנצח מסטיק וסוכריה שנדבקו על ידי ילדים מתוקים ...? = רק שפכטל !! - באופן כללי לא חושב שהמוצר שווה ממש לכל נפש - צריך ללמוד איך לעבוד עם המוצר כדי שהתוצאות ישביעו רצון ויתנו תמורה מושלמת.

1 - אני חיברתי שפכטל עם סכין לראש מקל של מטאטא, וביד אחת אני מחזיק את הטינקו, ובשניה את השפכטל - לכלוכים חזקים ודביקים של ילדימדות טובים טינקו לא יכול עליהם..
2 - לא נותן לילדים לגעת בזה, משום שצריך מאד להיזהר שהמקל של הטינקו לא יפול - ברגע שנופל - נכנס כל מי הפסולת לתוך המנוע וזה ממש יכול להרוס את המנוע - גם מבוגר צריך להיזהר מאד בעניין ...
3 - יש קטע שהמיכלים לא ממש גדולים - וצריך להתרגל למלא מיכל מים + חומר וגם לרוקן את הפסולת כל זמן קצר - לא בטוח שמתאים לכל סוגי האנשים. (להלן 4 תראו שצריך לרוקן בצורה יסודית - בגלל השערות - ולא רק לשפוך)
4 - יש קטע במיכל הפסולת שכשיש שם שערות ארוכות (בית של בנות) זה בעצם סוגר מעגל בחיישנים של מי הפסולת (השערות רטובות) ואז אף שלא התמלא המיכל המכשיר עוצר פעילות ודורש לרוקן את הפסולת. ולכן צריך לשטוף את מיכל הפסולת היטב כל פעם בריקון - אחרת יש איזה שהיא שערה עלומה שמצליחה לסגור מעגל חשמלי ולהשבית את עבודת המכשיר.
5 - צריך לשפוך פסולת לשירותים בלבד כי יש שם פסולת גדולה גם כן .

***********************************************************************************************
אני על אף הפרטים לעיל נהנה מהמכשיר מאחר שיש לו מעלות טובות בפני עצמם ששווים את ההשקעה בהנ"ל:
א: הוא לא מורח לכלוך - הוא שואב והניקוי יסודי יותר.
ב: ניקוי נקודתי מתאפשר בו ולא צריך לחלוש על כל הבית.
ג: אין צורך לטאטא ואחכ לעשות שטיפה ראשונה ואחר כך גריפה ואחר כך שטיפה אחרונה, ואין צורך בסחיטות סמרטוט ואין צורך לקלוע לתוך הבור של הביב..
ד: באופן כללי יש אפקט פסיכולוגי גדול מאד שאדם מגייס לעזרו כוחות חשמליים וטכנולוגיים זה פריקת עול והרגשת לוקסוס מסויים וזה ממש נחמד...
דוגמא: הילדים באחת ההסחות דעת רוקנו לי כמה מיכלים של סבון/מרכך על הריצפה - הכעס היה נשלט ... לקחתי טטינקו ושאבתי את הבלאגן תוך כמה דקות בודדות ... ותחשבו אתם על עוד שלל דוגמאות שמתרחשות רק בבית שלכם...

וואו ! יסודי ופרטני. שאפו !
לתועלת הציבור כדאי שתשתף את הפוסט הזה בדיון הראשי על הטינקו, אני בטוח שזה יעזור לעוד אנשים.
(y)

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
זה נכתב בעבר - רק ראיתי שנטפרי חסמו שם את האשכול - אז העברתי גם לכאן ...

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
דוגמא: הילדים באחת ההסחות דעת רוקנו לי כמה מיכלים של סבון/מרכך על הריצפה - הכעס היה נשלט ... לקחתי טטינקו ושאבתי את הבלאגן תוך כמה דקות בודדות ... ותחשבו אתם על עוד שלל דוגמאות שמתרחשות רק בבית שלכם...
שים לב שזה ממש בעייתי לשאוב חומר מקציף

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לא מכיר מכשיר חסין תקלות באופן מלא, אבל עד כמה שהבנתי מהאתר אפשר ליצור איתם קשר במספר הזה -

051-2468002

גם בשיחה רגילה ולאו דווקא בווצאפ.
בעבר היה ניתן, תנסה להתקשר בעצמך, הם דורשים סרטון בווצאפ.

אין לי בעיה עם תקלות שמתוקנות, הבעיה שלי היא שהמכשיר הגיע כבר תקול. הם תיקנו ולא החילפו מכשיר אבל נשארה תקלה שחוזת על עצמה , המכשיר שוחק את פקק מיכל המים שוב ושוב ולכן לא מוזרמים מים נקיים. מבחינתם הפתרון הוא לקנות כל חודש בקבוק מים חדש מה שמעלה בהמון את תקציב הבובוט 70 +משלוח 19/35.

Chanae

משתמש מקצוען
בעבר היה ניתן, תנסה להתקשר בעצמך, הם דורשים סרטון בווצאפ.

אין לי בעיה עם תקלות שמתוקנות, הבעיה שלי היא שהמכשיר הגיע כבר תקול. הם תיקנו ולא החילפו מכשיר אבל נשארה תקלה שחוזת על עצמה , המכשיר שוחק את פקק מיכל המים שוב ושוב ולכן לא מוזרמים מים נקיים. מבחינתם הפתרון הוא לקנות כל חודש בקבוק מים חדש מה שמעלה בהמון את תקציב הבובוט 70 +משלוח 19/35.
בדיוק גם לי התחילה הבעיה הזאת בבובוט,
את אומרת שאין מה לבנות עליהם שיקחו על זה אחריות?
חבל, אחת הסיבות שקניתי בובוט כי שמעתי המלצות ממש חמות על האחריות שלהם.
שהם מתקנים ומחליפים מכשירים תקולים בלי הרבה בעיות

קו ירוק

מנוי פרימיום
שים לב שזה ממש בעייתי לשאוב חומר מקציף
נכון - באופן רשמי...
אבל מעשית אפשר לשאוב עם שאיבה חלשה כזו שאינה גורמת לייצור קצף רב
מקסימום המעגל נסגר והמכשיר מפסיק לשאוב עד לריקון מיכל פסולת

קו ירוק

מנוי פרימיום
לא ראיתי בינתיים ירידת תפוקה.
בדרך כלל אני מנצל רק 50-70 אחוז ומחזיר לטעינה.
אני עובר עם שפכטל כנ"ל - אז מקסימום יוצר לי לעבור 3 פעמים על מקום 1

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
זה נכתב בעבר - רק ראיתי שנטפרי חסמו שם את האשכול - אז העברתי גם לכאן ...
העברתי את האשכול "טינקו S5 יש לכם?" לפורום זה.

קו ירוק

מנוי פרימיום
וכעת ממש!!
גמרתי את הניקיון בכניסה לבניין
מתבנית ביצים שנשברה על הפתח ...
כמובן כל שכן התחיל עם העצות שלו...
גרפתי את הקליפות לקרטון
העברתי תטינקו
ביצים זה חומר מקציף...
אז רוקנתי את המיכל פעם אחת..
וזהו...עפתי משם במהירות
לא שפכתי מים
אין צורך
הפתח נקי משהיה אי פעם...
וגם לאחר הניקיון - דקה שתיים- האזור מיובש לחלוטין
ואת הטינקו אני ישטוף וירענן כמו שצריך באמבטיה
קל ופשוט...

ysrael

משתמש צעיר
וכעת ממש!!
גמרתי את הניקיון בכניסה לבניין
מתבנית ביצים שנשברה על הפתח ...
כמובן כל שכן התחיל עם העצות שלו...
גרפתי את הקליפות לקרטון
העברתי תטינקו
ביצים זה חומר מקציף...
אז רוקנתי את המיכל פעם אחת..
וזהו...עפתי משם במהירות
לא שפכתי מים
אין צורך
הפתח נקי משהיה אי פעם...
וגם לאחר הניקיון - דקה שתיים- האזור מיובש לחלוטין
ואת הטינקו אני ישטוף וירענן כמו שצריך באמבטיה
קל ופשוט...
אני שמח בשבילך שהטינקו עושה את העבודה
אך שים לב ששאלו על בובוט!
הוא מאד מתקשה עם חומרים מקציפים, לא ניתן לעבוד איתו על חומרים כאלו...

קו ירוק

מנוי פרימיום
אני שמח בשבילך שהטינקו עושה את העבודה
אך שים לב ששאלו על בובוט!
הוא מאד מתקשה עם חומרים מקציפים, לא ניתן לעבוד איתו על חומרים כאלו...
הנה אז יצא הבנה לגבי בובוט ...
מה היחס שלו לגבי הטינקו.
אני די חושב שהם אותו הרעיון
אם כי
לא התנסיתי בבובוט...

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
בדיוק גם לי התחילה הבעיה הזאת בבובוט,
את אומרת שאין מה לבנות עליהם שיקחו על זה אחריות?
חבל, אחת הסיבות שקניתי בובוט כי שמעתי המלצות ממש חמות על האחריות שלהם.
שהם מתקנים ומחליפים מכשירים תקולים בלי הרבה בעיות
בן כמה המכשיר?
לי שלחו פעם אחת בקבוק חדש כדי לנסות להבין את מקור הבעיה אבל אחרי חודש של שימוש היא חזרה שוב והם טוענים שאין אחריות על חלקים.
נשמע לי מגוחך לתלות את הבעיה בחלק שנהרס תוך חודש של שימוש
זה לא מברשת שיכול להיות שלא תחזקתי בצורה מתאימה, בס"כ בקבוק מים נקיים.
וזה בעיה בחיישנים שלהם, עובדה שלפעמיים זה עובד תקין ומפסיק באמצע.

Chanae

משתמש מקצוען
בן כמה המכשיר?
לי שלחו פעם אחת בקבוק חדש כדי לנסות להבין את מקור הבעיה אבל אחרי חודש של שימוש היא חזרה שוב והם טוענים שאין אחריות על חלקים.
הוא די חדש,
יש לי אותו בערך 10 חודשים
נקווה אצלי שבקבוק חדש יפתור את הבעיה לתמיד

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בן כמה המכשיר?
לא יודעת אם זה המצב אצלך, אבל לי לא יצאו מים נקיים מהבקבוק, והמצב היה שבניקוי עצמי המברשת היתה נשארת מלוכלכת לחלוטין, ומיכל המים המלוכלכים נשאר ריק...
חפרתי על ההוראות וגיליתי שחלק מהניקוי צריך להוציא את הספוג של הפילטר ולנקות אותו היטב, כמה ג'יפה יצא משם.... אחרי נקיון טוב, וייבוש מלא כמובן הכל חזר לעבוד מצוין, והמים יוצאים כמו שצריך.
והנקיון עם הבובוט חזר להיות תענוג קל וריחני :)

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לא יודעת אם זה המצב אצלך, אבל לי לא יצאו מים נקיים מהבקבוק, והמצב היה שבניקוי עצמי המברשת היתה נשארת מלוכלכת לחלוטין, ומיכל המים המלוכלכים נשאר ריק...
חפרתי על ההוראות וגיליתי שחלק מהניקוי צריך להוציא את הספוג של הפילטר ולנקות אותו היטב, כמה ג'יפה יצא משם.... אחרי נקיון טוב, וייבוש מלא כמובן הכל חזר לעבוד מצוין, והמים יוצאים כמו שצריך.
והנקיון עם הבובוט חזר להיות תענוג קל וריחני :)
הבעיה שלי היא בחיישנים.
זה מתריע על מיכל מים ריק בעוד הוא מלא ולכן לא מזרים מים.
ממילא גם הניקוי העצמי לא פועל (על הרצפה אפשר עו לשפוך למרות שזה לא משהו בכלל)

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
נשמע מגניב
אפשר להעלות תמונה איך נראה המוצר?
(חסום לי אתרי קניות)
1692788540909.png

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מחפשת לשכור בובוט
או אם זה אפשרי
לבוא ולראות בעין,
בחנויות שהלכתי לא היה בתצוגה...
אם יש מישהו/י שזורם, ו אכפת לו שאעלה לראות את העבודה של המוצר
זה יעזור לי הרבהההה יותר ממאוד!!!

קרם נווגט

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@תמי אחת
@יופלה אפרסק
לא מצליחה להבין את הענין עם הלחצן לשטיפה
זה לא חוופררר שצריך כל הזמן להחזיק וללחוץ?
כי הטינקו אני יודעת שאמ מפעילה ואז האצבעות משוחררות....?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה