דרוש מידע שואב שוטף דרימי

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
טוב לאחר חודש שימוש הבטחתי שאפרט את החוות דעת שלי מ הH14 להלן התוצאות:

1)שטיפות רציניות של מוצאי שבת אפשר לעשות עם מגב וסמרטוט, הדרימי מיועד לניקיון של לכלוך בינוני כבד ולא צריך לחנוק אותי לדעתי כשהכל שחור משחור. אפילו שאחרי זמן ומאמץ (כלומר לשהות עם המברשת על הלכלוך)הוא ינקה גם את זה.
2) ל99 אחוז מהחיים הוא מעולה, למשל צלחת סלט נופלת על הרצפה, הרי אי אפשר לטאטא כי זה רטוב, הדרימי אוכל את זה בלי מלח "תרתי משמע".
3)בית שמלוכלך באופן בינוני כלומר כתמים שחורים על הרצפה, דביקים, אוכל ופרורים שנפלו הוא מנקה כמו שצריך, לפעמים צריך לעבור איתו יותר לאט על הלכלוך או להחזיר את היד כמה פעמים על האיזור הבעייתי.
4) צורת הניקוי שנוחה לי, זה לפי פסי הבלטות, מתקדמים עד פס מסויים חוזרים וממשיכים הלאה, וככה מתחילים מקצה הבית ואחורה לכיוון פנים הבית.
5) הדירמי רוצה לברוח מהיידים קדימה מאוד מהר, אבל צריך להחזיק אותו כמו "כלב שיוצאים לטיול" :) ופשוט לזוז בקצב של הניקיון, לפעמים יותר מהר לפעמים יותר לאט לפעמים לחזור על איזור מסויים.
6) אין ריח לשטיפה וזה מבאס, אפילו ששמתי מרכך, זה לא דומה לשטיפה אמיתית שכל הבית מריח חזק, אולי אפשר לנסות את AJEX אני לא יודע, אעדכן אחרי בדיקה.
7) כמות המים הנקיים מספיקה לכ 3 חדרים בערך, כלומר סלון גדול ומטבח למשל, אצלינו בדר"כ, אני ממלא פעמיים עד סוף השטיפה, וגם צריך להשאיר לפחות שלשי מיכל לניקוי האוטומטי.
8) באפליקציה אפשר להגדיר 3 דברים חשובים, 1. עברית, 2. שיוציא יותר מים 3. שברגע שאתה מחזיר אותו לתושבת שלו הוא מבצע ניקיון אוטומטי לבד. אפשר לבקש ממישהו שיש לו, אחרי שמגדירים פעם אחת אין צורך יותר באפליקציה.
9) לאחר השימוש, או במהלך השימוש הוא מתריע כשמכל המים המשומשים מלא, וצריך ללכת לנקות אותו, ובאופן כללי אל תשאירו מיכל מים מלוכלך ליותר מיום. הניקוי מתבצע עי שטיפת המיכל (אם לא יורד אני שם קצת קצף אקונומיקה).
וכן הוצאת הפילטר וניקוי הראש, אפשר לנקות גם את הראש במים, כדאי שלא ייגעו מים במגעים למעלה, אלא לנקות טוב מלמטה של הראש איפה שהחלק שפונה למיכל.
לאחר הניקוי, חובה לייבש את האיזור של הפילטר שאמור להיות יבש. אם ניקיתם את הפילטר במים אל תכניסו אותו חזרה רטוב, תחכו יום שיתייבש בנתיים תשתמשו בפילטר השני שקיבלתם וחוזר חלילה. אני מנקה פילטר פעם בשבוע.
10) ניקוי המברשת רולר עצמה, ניתן לפרק בקלות את המכסה שלה, לנקות אותו במים חמים עם היד, לנקות עם מגבון את כל האיזור שבשואב עצמו אחרי שמוציאים את המברשת, וכן את המברשת עצמה אני שוטף עם סבון כלים משפשף טוב ומנקה במים חזק חזק אחכ סוחט אותה ידנית ומחזיר לשואב ומפעיל ניקוי אוטומטי בשביל שייבש אותה כי אסור להשאיר אותה רטובה.
אתם לא תאמינו כמה לכלוך יוצא אפילו שהם עושים "ניקוי אוטומטי" למברשת. ואפילו שעשיתי 3 ניקיונות רצוף, ברגע שניקיתי בכיור עם סבון כלים יצא לכלוך מים חומים בכמות נוראית. וזה בעצם אומר שפעם בשבוע שבועיים, תנקו מברשת בכיור עד שהמים שקופים.
מי שרוצה להדר, המברשת הרי נשארת אפורה כזו ולא לבנה כמו שקיבלנו אותה, אפשר להשפריץ סנו זאוול אקונומיקה על המברשת מכל הכיוונים, לחכות שעתיים ולשטוף, חוזרת להיות חדשה.
בכל מקרה אפשר לקנות ב-60-30 שקל באליאקספרס מברשת חדשה ופילטרים חדשים.
11) לי לוקח כחצי שעה לנקות בית של 3 חדרים עם מטבח וסלון גדולים, זה מדהים איך שהבית נראה נוצץ תוך חצי שעה, ואיך כל הלכלוכים של הילדים והבלאגן שהיה פשוט נעלם. יש לנו רצפה מקרמיקה מבריקה מאוד ממש מראה.

אשמח לענות לשאלות אם נשארו...

בהצלחה לכולם

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה להוסיף מה הדרימי ממש שיפר לי את החיים- בניקיון של חדר שירותים
עד היום היה משגע אותי לשטוף כל יום ולהתחיל לגרוף את המים לאמבטיה (או לייבש במגבת גדולה כמו שפעם הציעו פה)
מאז שיש לי את הדרימי- החיים קלים.
מנקים עם אקונומיקה, שופכים מלא מים- ואז הכיף- מפעילים את הדרימי ותוך חצי דקה החדר יבש!

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
עד היום היה משגע אותי לשטוף כל יום ולהתחיל לגרוף את המים לאמבטיה (או לייבש במגבת גדולה כמו שפעם הציעו פה)
מנקים עם אקונומיקה, שופכים מלא מים- ואז הכיף- מפעילים את הדרימי ותוך חצי דקה החדר יבש!
זה לא בעייה לשאוב אקנומיקה?

זעירא דמן חבריא.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
6) אין ריח לשטיפה וזה מבאס, אפילו ששמתי מרכך, זה לא דומה לשטיפה אמיתית שכל הבית מריח חזק, אולי אפשר לנסות את AJEX אני לא יודע, אעדכן אחרי בדיקה.
לא צריך לשים חומר מיוחד שלא מקציף ?
ואין כלל סוגי מילוי בעלי ריחות מבושמים ?
10) ניקוי המברשת רולר עצמה, ניתן לפרק בקלות את המכסה שלה, לנקות אותו במים חמים עם היד, לנקות עם מגבון את כל האיזור שבשואב עצמו אחרי שמוציאים את המברשת, וכן את המברשת עצמה אני שוטף עם סבון כלים משפשף טוב ומנקה במים חזק חזק אחכ סוחט אותה ידנית ומחזיר לשואב ומפעיל ניקוי אוטומטי בשביל שייבש אותה כי אסור להשאיר אותה רטובה.
אתם לא תאמינו כמה לכלוך יוצא אפילו שהם עושים "ניקוי אוטומטי" למברשת. ואפילו שעשיתי 3 ניקיונות רצוף, ברגע שניקיתי בכיור עם סבון כלים יצא לכלוך מים חומים בכמות נוראית. וזה בעצם אומר שפעם בשבוע שבועיים, תנקו מברשת בכיור עד שהמים שקופים.
מי שרוצה להדר, המברשת הרי נשארת אפורה כזו ולא לבנה כמו שקיבלנו אותה, אפשר להשפריץ סנו זאוול אקונומיקה על המברשת מכל הכיוונים, לחכות שעתיים ולשטוף, חוזרת להיות חדשה.

הבנתי שב14 הניקוי עצמי הוא בחום,
זה לא אמור לפתור את הבעיות הנ"ל ?

האש והמים

משתמש רשום
טוב לאחר חודש שימוש הבטחתי שאפרט את החוות דעת שלי מ הH14 להלן התוצאות:

1)שטיפות רציניות של מוצאי שבת אפשר לעשות עם מגב וסמרטוט, הדרימי מיועד לניקיון של לכלוך בינוני כבד ולא צריך לחנוק אותי לדעתי כשהכל שחור משחור. אפילו שאחרי זמן ומאמץ (כלומר לשהות עם המברשת על הלכלוך)הוא ינקה גם את זה.
2) ל99 אחוז מהחיים הוא מעולה, למשל צלחת סלט נופלת על הרצפה, הרי אי אפשר לטאטא כי זה רטוב, הדרימי אוכל את זה בלי מלח "תרתי משמע".
3)בית שמלוכלך באופן בינוני כלומר כתמים שחורים על הרצפה, דביקים, אוכל ופרורים שנפלו הוא מנקה כמו שצריך, לפעמים צריך לעבור איתו יותר לאט על הלכלוך או להחזיר את היד כמה פעמים על האיזור הבעייתי.
4) צורת הניקוי שנוחה לי, זה לפי פסי הבלטות, מתקדמים עד פס מסויים חוזרים וממשיכים הלאה, וככה מתחילים מקצה הבית ואחורה לכיוון פנים הבית.
5) הדירמי רוצה לברוח מהיידים קדימה מאוד מהר, אבל צריך להחזיק אותו כמו "כלב שיוצאים לטיול" :) ופשוט לזוז בקצב של הניקיון, לפעמים יותר מהר לפעמים יותר לאט לפעמים לחזור על איזור מסויים.
7) כמות המים הנקיים מספיקה לכ 3 חדרים בערך, כלומר סלון גדול ומטבח למשל, אצלינו בדר"כ, אני ממלא פעמיים עד סוף השטיפה, וגם צריך להשאיר לפחות שלשי מיכל לניקוי האוטומטי.
8) באפליקציה אפשר להגדיר 3 דברים חשובים, 1. עברית, 2. שיוציא יותר מים 3. שברגע שאתה מחזיר אותו לתושבת שלו הוא מבצע ניקיון אוטומטי לבד. אפשר לבקש ממישהו שיש לו, אחרי שמגדירים פעם אחת אין צורך יותר באפליקציה.
9) לאחר השימוש, או במהלך השימוש הוא מתריע כשמכל המים המשומשים מלא, וצריך ללכת לנקות אותו, ובאופן כללי אל תשאירו מיכל מים מלוכלך ליותר מיום. הניקוי מתבצע עי שטיפת המיכל (אם לא יורד אני שם קצת קצף אקונומיקה).
וכן הוצאת הפילטר וניקוי הראש, אפשר לנקות גם את הראש במים, כדאי שלא ייגעו מים במגעים למעלה, אלא לנקות טוב מלמטה של הראש איפה שהחלק שפונה למיכל.
לאחר הניקוי, חובה לייבש את האיזור של הפילטר שאמור להיות יבש. אם ניקיתם את הפילטר במים אל תכניסו אותו חזרה רטוב, תחכו יום שיתייבש בנתיים תשתמשו בפילטר השני שקיבלתם וחוזר חלילה. אני מנקה פילטר פעם בשבוע.
11) לי לוקח כחצי שעה לנקות בית של 3 חדרים עם מטבח וסלון גדולים, זה מדהים איך שהבית נראה נוצץ תוך חצי שעה, ואיך כל הלכלוכים של הילדים והבלאגן שהיה פשוט נעלם. יש לנו רצפה מקרמיקה מבריקה מאוד ממש מראה.

אשמח לענות לשאלות אם נשארו...

בהצלחה לכולם
זה נשמע שצריך לעבוד אצלו.. כל התחזוקה הזאת... לא יותר מהר כבר לשטוף עם סמרטוט ומגב?

MP AB

משתמש רשום
זה לא מקציף את האקונומיקה?

MP AB

משתמש רשום
זה נשמע שצריך לעבוד אצלו.. כל התחזוקה הזאת... לא יותר מהר כבר לשטוף עם סמרטוט ומגב?
ממש לא..
אין להשוות,
מקצר את העבודה.
את התחזוק אפשר לעשות פעם בשבועיים נניח...
מי שכל יום שוטף את הבית ממילא שלא יקנה באמת.
המכשיר עוזר למי שרוצה ולא מצליח...

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
ממש לא
זה המצאה גאונית ששינתה לנו את החיים!
תוך רבע שעה (תלוי בגודל הבית) הבית מבריק בלי אבק ושערות שואב ושוטף הכול!!!!!

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
את התחזוק אפשר לעשות פעם בשבועיים נניח...
לא לא לא!
מכירה מישהי שהניחה את כל הלכלוך יומיים במיכל ויצאו תולעים...
כל ערב אחרי השטיפה להפעיל ניקוי עצמי ולאחמ"כ לרוקן את המים המלוכלכים לאבמטייה
את הלכלוך לזרוק לפח את המיכל לשטוף וזהו!

MP AB

משתמש רשום
לא לא לא!
מכירה מישהי שהניחה את כל הלכלוך יומיים במיכל ויצאו תולעים...
כל ערב אחרי השטיפה להפעיל ניקוי עצמי ולאחמ"כ לרוקן את המים המלוכלכים לאבמטייה
את הלכלוך לזרוק לפח את המיכל לשטוף וזהו!
זה כן, ברור לא להשאיר מים מלוכלכים...
תיחזוק התכוונתי לשטיפה של המברשת ושל המסננת

MP AB

משתמש רשום
bheuh gmnh
גם
זה יכול להסריח!
מה הבעייה להפעיל ניקוי עצמי ולהוציא את המברשת לייבוש סופי על העמדת טעינה?
לא מסובך!
שוב,
ניקוי עצמי בטח שכן,
אפילו כמה פעמים ביום,
זה לא דורש בכלל מאמץ
הכוונה שלי היתה על הפרוק של המברשת מהמכשיר ושל הפילטר

קולה קולה

משתמש חדש
אפשר להשתמש במכשיר גם בלי החומר? הוא מסייע לנקיון או לניקוי העצמי?
אשמח לשמוע ממישהו עם ניסיון

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
יש אתר "סנונית" שמוכר חומר שטיפה ללא קצף מיוחד לשואב שוטף
ריח מהמם!!!
יש עכשיו מבצעים שווים!
04-6343929

קולה קולה

משתמש חדש
בטח
זה יוציא מים וישאב לכלוך בלי ריח וניקוי של חומר
אני חושבת על ניקוי בלי שימוש בחומר ואח"כ להשפריץ תמהיל של מים וחומר שטיפה שאני אוהבת, אני עושה ככה בשטיפה רגילה לפני שבת כדי לקבל את האפקט של הריח של הניקיון.
אז מה אומרים, אפשרי? עוד לא קניתי את המכשיר אז אני לא יכולה לבדוק האם זה משפיע על הניקיון. אני חושבת שזה יכול לפתור את הדיון למעלה...

שמחה זה אנחנו

משתמש צעיר
יש אתר "סנונית" שמוכר חומר שטיפה ללא קצף מיוחד לשואב שוטף
ריח מהמם!!!
יש עכשיו מבצעים שווים!
04-6343929
השרות לקוחות אמרו לי שבגלל זה הוא עושה לי פסים(טוענים שבחומר שלהם לא אמור לעשות פסים)

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
אני חושבת על ניקוי בלי שימוש בחומר ואח"כ להשפריץ תמהיל של מים וחומר שטיפה שאני אוהבת, אני עושה ככה בשטיפה רגילה לפני שבת כדי לקבל את האפקט של הריח של הניקיון.
אז מה אומרים, אפשרי? עוד לא קניתי את המכשיר אז אני לא יכולה לבדוק האם זה משפיע על הניקיון. אני חושבת שזה יכול לפתור את הדיון למעלה...
בוודאי שאת יכולה להשתמש ללא חומר
אבל למה שלא תקני חומר?
עולה 2 ליטר באזור ה-60 ש"ח מספיק לבערך שנה (תלוי בגודל הדירה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה