דרוש מידע שואב שוטף דרימי

אטיאס מירי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני שואלת בגלל שבמפרט של H14 כתוב על שטיפה במים חמים של 60 מע

אני שואלת בגלל שבמפרט של H14 כתוב על שטיפה במים חמים של 60 מעלות, וב12 לא
צפה בקובץ המצורף 1702862
צפה בקובץ המצורף 1702863
שטיפה של הגלגלת בניקוי עצמי בחום 60 מעלות.
לא שטיפה של הריצפה...
למיטב ידיעתי...
תתקנו אותי אם אני טועה.

sarit1

משתמש חדש
כתבו פה שאפשר להשתמש עם אגקס מישו ניסה וראה אם הוא לא עושה קצף ?

דאבל

משתמש מקצוען
שטיפה של הגלגלת בניקוי עצמי בחום 60 מעלות.
לא שטיפה של הריצפה...
למיטב ידיעתי...
תתקנו אותי אם אני טועה.
נכון, מדובר על הניקוי העצמי
וחשוב לי לדעת אם משמעותי ענין הנקיון בחום של הגלגלת
אם זה מקל משמעותית על התחזוק של המכשיר
כי אחרת אלך על הH12

MP AB

משתמש רשום
למה אנשים ל אקונים אותו הוא פחות מוצלח ?
עדיף ללכת עם הידני ?
אני מבינה שאת מוכרת , אפשר לשאול למה ?
אני מוכרת כי קניתי את הH14
פשוט לא היה מוצלח לי שזה רק מעביר ניגוב ולא חוזר על מקום פעמיים.
אם יש מכשיר חכם אפשר לתכנת אותו שכן יעבור כמה פעמים

מירא דכיא

משתמש פעיל
אחרי שנעזרתי כאן מהמידע אני חוזרת בתור ממליצה..
קנינו לפני שבוע את הדרימי 14
מרוצים עד הגג!
כל ערב אחרי שהילדים נרדמים אני אוספת לכלוכים גדולים כמו ניירות עטיפות ומגנטים שלא נאספו.. (לא מטאטה את הרצפה, רק אוספת )
ואז מביאה את אדון דרימי והוא עושה את כל שאר העבודה..!
שואב את כל הלכלוכים הקטנים ומנקה את הרצפה משאריות ארוחת הערב..
אחרי רבע שעה הבית נקי ביותר..!! כיף!!
משאיר אחריו טיפונת רטוב שמתייבש אחרי דקה. אני אישית אוהבת שזה ככה כי זה נותן תחושה של שטוף..
מיכל המים מספיק לשטיפה של 3 חדרים רצוף. לאחר השטיפה מרוקנת את מיכל המים המלוכלכים לשירותים ומפעילה את המכשיר לניקוי עצמי פנימי .
ממליצה בחום!

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
אחרי שנעזרתי כאן מהמידע אני חוזרת בתור ממליצה..
קנינו לפני שבוע את הדרימי 14
מרוצים עד הגג!
כל ערב אחרי שהילדים נרדמים אני אוספת לכלוכים גדולים כמו ניירות עטיפות ומגנטים שלא נאספו.. (לא מטאטה את הרצפה, רק אוספת )
ואז מביאה את אדון דרימי והוא עושה את כל שאר העבודה..!
שואב את כל הלכלוכים הקטנים ומנקה את הרצפה משאריות ארוחת הערב..
אחרי רבע שעה הבית נקי ביותר..!! כיף!!
משאיר אחריו טיפונת רטוב שמתייבש אחרי דקה. אני אישית אוהבת שזה ככה כי זה נותן תחושה של שטוף..
מיכל המים מספיק לשטיפה של 3 חדרים רצוף. לאחר השטיפה מרוקנת את מיכל המים המלוכלכים לשירותים ומפעילה את המכשיר לניקוי עצמי פנימי .
ממליצה בחום!
מצטרפת להמלצה!
קנינו את ה-H14
מרוצים מאוד מאוד!
הבית נקי כל השבוע!
תפעול ותחזוקה קלים ממש!!!
מוצר מדהים!
שינה לנו את החיים!

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מה ההבדל בין H12 לH14
האם ל14 יש גם את החלק של השואב הידני?
12 =
1. יש שואב יבש, (שמתאים גם לרכב,ספה,שטיחים, מיטות,דשא, וכו'. מתאים גם ללכלולך בבית ללא הרטבת הרצפה. השואב היבש מאוד עוצמתי. הרבה יותר משואב אבק רגיל)

14 = אין שואב יבש.
הוא יותר זול.
אבל קצת יותר עוצמתי ביחס ל12.

זה בגדול ההבדלים.

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
באמת איך?
יודעת להסביר מכאן?
כשמדליקים את המכשיר הוא נדלק על אופציה ראשונה של מצב אוטומט-מזהה לפי לכלוך
אם יש לכלוך קשה הפס הירוק הופך לכתום/אדום ויש יותר עוצמת שאיבה ומים לניקוי רציני
מעל כפתור ההפעלה יש כפתור סיבובי כזה שמחליף מצבים
מצב שני זה טורבו ומצב שלישי זה יניקה
למשל אם נשפך מים ברצפה אין צורך לעשות את המצב הראשון כי לא צריך מים אלא רק שאיבת מים
(הכול כתוב בהוראות)

ZEEV12

משתמש חדש
האם מישהו הצליח להפעיל ייבוש מברשות מבלי לעבור בניקוי עצמי? אני מתכוון כמו שיש בH12

יוכבד שכטר

צילום יוצר, מציאות.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש לי את ה-H12 דואל של דרימי ואני מרוצה עד הגג ומעבר לו מכל הבחינת שצוינו כאן ולא צוינו.
תכלס, יותר מהמעלה שהבית נשאר נקי, זה פשוט מוריד את מפלס המתח בבית משפיכות ולכלוך, הילדים שפכו מיץ על הרצפה? פסדר... הבקבוק דייסה נשמט למכין התורן, ב"ה... פחות צעקות, פחות לחץ וכו'. כבר היה שווה.
תכלס, הוא יוצר לי במצב האוטומטי פסים על הרצפה, כנראה במקומות שבהם יוצאים המים אז שם המברשת כנראה יותר רטובה והוא יוצר לי פסים טיפה יותר רטובים וגם ככה מתייבש. מה שקצת מעצבן אותי, תכלס, הפיתרון שמצאתי בנתיים לעצמי זה לעבור מידי פעם למצב 'סקשן' ולעבור על המקומות שעשיתי במעין סוג של ניגוב ואז הוא מוחק את הפסים.

מישהו נתקל בתופעה? מצא פיתרון?

חוץ מזה פשוט גן עדן! בית נקי בפחות מאמץ, בשמחה, בכיף ובקלות ובתחזוקה פרקטית להפליא.

א יוד

משתמש חדש
אני מתעניין לגבי שואב-מקרצף-שוטף של חברת Dreame [דרימי] דגם X40
אני צריך אותו לבית כנסת
האם הוא יצליח להסתדר בין כל השולחנות?
בגובה נכנס מתחת לשולחנות אבל לכל שולחן יש 5 רגליים וכן לכל ספסל,
האם הוא יתבלבל?
כנראה שהשאלה היא לכל סוגי הרובוטים

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
יש לי את ה-H12 דואל של דרימי ואני מרוצה עד הגג ומעבר לו מכל הבחינת שצוינו כאן ולא צוינו.
תכלס, יותר מהמעלה שהבית נשאר נקי, זה פשוט מוריד את מפלס המתח בבית משפיכות ולכלוך, הילדים שפכו מיץ על הרצפה? פסדר... הבקבוק דייסה נשמט למכין התורן, ב"ה... פחות צעקות, פחות לחץ וכו'. כבר היה שווה.
תכלס, הוא יוצר לי במצב האוטומטי פסים על הרצפה, כנראה במקומות שבהם יוצאים המים אז שם המברשת כנראה יותר רטובה והוא יוצר לי פסים טיפה יותר רטובים וגם ככה מתייבש. מה שקצת מעצבן אותי, תכלס, הפיתרון שמצאתי בנתיים לעצמי זה לעבור מידי פעם למצב 'סקשן' ולעבור על המקומות שעשיתי במעין סוג של ניגוב ואז הוא מוחק את הפסים.

מישהו נתקל בתופעה? מצא פיתרון?

חוץ מזה פשוט גן עדן! בית נקי בפחות מאמץ, בשמחה, בכיף ובקלות ובתחזוקה פרקטית להפליא.
הגעתי למסקנה שפסים נשארים כאשר הולכים קדימה עם השואב ולא חוזרים אחורה.
לדעתי בהליכה אחורה המברשת מייבשת את כל הפסים.

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
משהי נתקלה בבעיה בH12 שהמים יוצאים ולא נשאבים למיכל המים המלוכלכים? הוא נשאר ריק! וגם בניקוי עצמי כל המים גולשים החוצה לריצפה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה