שגיאת כרטיס זיכרון

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
הכנסתי כרטיס זיכרון למחשב ע"י קורא כרטיסים
הכרטיס התנתק כל כמה דקות ולאחר כמה פעמים זה כתב לי שגיאה
ניסיתי להכניס למצלמה זה כותב אין תמונה ולא נותן גם לצלם זה כותב שהכרטיס נעול (הכרטיס לא נעול)
במחשב כשאני מכניסה שוב את הכרטיס זה קורא את זה ומראה שיש תמונות אבל כשאני מנסה להיכנס יש את השגיאה הזו
דחוף מה ניתן לעשות זה כרטיס שחשוב לי!!!!
ואם זה וירוס האם זה יכול גם להזיק למחשב? (יש לי אנטי וירוס מותקן)

1689286078682.png

Yanky's Tech

משתמש פעיל
נראה לי יותר שגיאה במערכת הקבצים של הכרטיס מאשר וירוס

זהבג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
התרגום של ההודעה זה שהקובץ מושחת ולא ניתן לקריאה
מישהו נתקל בדבר כזה?
מה ניתן לעשות?

אייזי

משתמש מקצוען
עשיתםם סרקיה של וירוסים?
קרא לי עם לאחרונה עם דיסק און קי שהכנסתי למחשב והא לא קרא אותו בכלל אבל כל פעם שהכנסתי האנטי וירוס כן זיהה אותו אז עשיתי סריקה עמוקה והבעיה נפטרה.

לא-מתייאש

משתמש רשום
הכנסתי כרטיס זיכרון למחשב ע"י קורא כרטיסים
הכרטיס התנתק כל כמה דקות ולאחר כמה פעמים זה כתב לי שגיאה
ניסיתי להכניס למצלמה זה כותב אין תמונה ולא נותן גם לצלם זה כותב שהכרטיס נעול (הכרטיס לא נעול)
במחשב כשאני מכניסה שוב את הכרטיס זה קורא את זה ומראה שיש תמונות אבל כשאני מנסה להיכנס יש את השגיאה הזו
דחוף מה ניתן לעשות זה כרטיס שחשוב לי!!!!
ואם זה וירוס האם זה יכול גם להזיק למחשב? (יש לי אנטי וירוס מותקן)

צפה בקובץ המצורף 1422273
יש מעבדות שעושים שחזור, עדיף לא להתעסק יותר מידי עם הכרטיס כדי לא להחמיר על המצב, למשל יש בבר אילן בירושלים, טונר קומפוטר, 0504105494. אם זה קבצים חשובים, עדיף לתת למומחים ולשלם קצת.

מתכנת חובב

משתמש פעיל
יש מעבדות שעושים שחזור, עדיף לא להתעסק יותר מידי עם הכרטיס כדי לא להחמיר על המצב, למשל יש בבר אילן בירושלים, טונר קומפוטר, 0504105494. אם זה קבצים חשובים, עדיף לתת למומחים ולשלם קצת.
מהיכרותי עם ה"מעבדות" שעושות שחזור, רובם הם מעבדות מחשבים שגם עושות שחזורים
מכיוון שבקורס טכנאות מחשבים לא מלמדים שחזור קבצים בצורה רצינית, אין הבדל בינם לחובב המנוסה
הם משחזרים בתוכנות הרגילות שכולם יכולים להשתמש בהם אם הם יודעים קצת אנגלית ומקסימום הם יודעים להשתמש גם ב testdisk

אם באמת רוצים לוודא שמקבלים את המירב שאפשר להציל מהחומר שאבד, פונים למעבדת שחזור מקצועית ולא לפוטו שעושה גם שחזורים
שחזור במעבדה כזאת יתחיל מכמה מאות שקלים

• תודה
Reactions: aeb

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה