אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אין במשלוח חינם, ומכיוון שהשלוח שלו יוצא די יקר אני ממליץ להדתמש בשילוח של myus שהעלות לפי משקל פיזי (לדוגמא לפני חודשיים בערך שלחתי איתם קרוקס לארץ בערך ב17$ בשימוש של קופון 20% הנחה) ואם תרצי אשלח קישור שנותן 20% הנחה על השילוח הראשון.
אני שולח 4 חבילות של מלטונין-מקסי הלט- מידי תקופה, ודרך @חביל'ס , יוצא לי 60 ש"ח משלוח.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בדרך הזאת לוקחים סיכון, לא מאמזון אלה מהמכס הישראלי
יש פורומים של קונים ברשת ושם אני רואה הרבה פעמים שהמכס עצר כמה חבילות למרות שכל אחד בפני עצמו יכול לעבור ללא מע"מ

באמזון (שלא כמו בעלי)ברגע שההזמנה נשלחת כל פרטי ההזמנה מועברים לגורם הרלוונטי בארץ
וזה עלול להיות בעיה
איזו בעיה?
אם זה ייתקע במכס, אמזון לוקחים אחריות וסופגים את העלויות!

Goldidea

משתמש מקצוען
אין במשלוח חינם, ומכיוון שהשלוח שלו יוצא די יקר אני ממליץ להדתמש בשילוח של myus שהעלות לפי משקל פיזי (לדוגמא לפני חודשיים בערך שלחתי איתם קרוקס לארץ בערך ב17$ בשימוש של קופון 20% הנחה) ואם תרצי אשלח קישור שנותן 20% הנחה על השילוח הראשון.
אשמח מאד לקבל קישור של 20 אחוז

חופש הביטוי

משתמש סופר מקצוען

חופש הביטוי

משתמש סופר מקצוען
מותג יוקרתי גלוי באליאקספרס!!

מעיל מונקלר לילדים

1633208129247.png

(ק"ש)

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
קופונים באמזון --- הנחה מתבצעת בקופה (שווי הקניה לעניין הזכאות במשלוח חינם ב65$ הינה כשווי הקניה ברוטו !)

50% הנחה על מחצלת לצביעה בצבעי קסם (22.99$ לפני הנחה) תקף עד 17.9

50% הנחה על משחק מגנטים 101 חלקים (תקף עד 29.8 - 28.99$ לפני הנחה)

צפה בקובץ המצורף 955489
רוצה רק להודות
המגנטים הגיעו בערב החג
ושימש טווח רחב של גילאים
(חשוב לציין שב101 חלקים נספרים גם חלקי פלסטיק קטנים ובלתי שימושיים של החלונות
אבל קנינו 2 חבילות כך שזה עדיין שוה ומומלץ)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה