אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

נמנמת

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זה רק אני או שהמחירים באמת עלו בטרוף בשנה האחרונה?

עמליה 098

משתמש מקצוען
מחפשת מאד נילון נצמד מחוספס שקניתי בארה"ב.

המיוחד בו שהוא יכול לסגור אפילו כוס עם מים שתהפוך אותה ולא ישפך.
סוגר מדהים את כל סוגי הקופסאות.
המרקם כמו נקודות
אם אני לא טועה היתה אריזה צהובה.
משהו מכיר?
מוצא באמזון?
כמו"כ מחפשת קרש חיתוך חד פעמי כמו שהיה פעם בשערי רוחה.

עמליה 098

משתמש מקצוען
באמזון גם צריך לחכות בין הזמנה להזמנה כדי שלא יאחדו ויהיה מכס וכו' כמו בנקסט.
או שאפשר מיד לבצע הזמנה נוספת?

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עקרונית צריך להמתין, אך אפשר לבדוק את זה בקלות. פשוט לנסות להזמין, אם תצטרכו לשלם מכס, אתם תראו את זה בשלבי ההזמנה ותוכלו להחליט לחכות.
אם בשעת ההזמנה אין לכם תוספת תשלום על המכס, אז אין סיכוי שתחויבו אח"כ, אמזון מתחייבת שהתשלום בקופה הוא התשלום הסופי, ללא תוספת של מכס, ואם יחליטו במכס לחייב הם יספגו את זה.

בנברקית

משתמש מקצוען
מעוניינת במצעים איכותיים מכותנה סאטן, יש כאן מישהו שרכש ויכול להמליץ? (גודל 90/190)

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אשמח לקישורים לשעונים טובים בסביבות ה200 ש"ח

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא צריך להמתין בכלל מנסיון כל הזמנה מגיעה בנפרד.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מי אלוף בחיפוש מוצר באמזון???
מחפשת קערה כזו למעבד מזון של בראון, אצל כל המוכרים שמצאתי המוצר אזל מהמלאי.
למה לרוץ עד אמזון? לא עדיף לך לקנות בארץ?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
מלטונין של מקסי הילס שנכנס במשלוח חינם יש?

אין במשלוח חינם, ומכיוון שהשלוח שלו יוצא די יקר אני ממליץ להדתמש בשילוח של myus שהעלות לפי משקל פיזי (לדוגמא לפני חודשיים בערך שלחתי איתם קרוקס לארץ בערך ב17$ בשימוש של קופון 20% הנחה) ואם תרצי אשלח קישור שנותן 20% הנחה על השילוח הראשון.

YY F

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עקרונית צריך להמתין, אך אפשר לבדוק את זה בקלות. פשוט לנסות להזמין, אם תצטרכו לשלם מכס, אתם תראו את זה בשלבי ההזמנה ותוכלו להחליט לחכות.
אם בשעת ההזמנה אין לכם תוספת תשלום על המכס, אז אין סיכוי שתחויבו אח"כ, אמזון מתחייבת שהתשלום בקופה הוא התשלום הסופי, ללא תוספת של מכס, ואם יחליטו במכס לחייב הם יספגו את זה.
בדוק מניסיון?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
בדוק מניסיון?

בדרך הזאת לוקחים סיכון, לא מאמזון אלה מהמכס הישראלי
יש פורומים של קונים ברשת ושם אני רואה הרבה פעמים שהמכס עצר כמה חבילות למרות שכל אחד בפני עצמו יכול לעבור ללא מע"מ

באמזון (שלא כמו בעלי)ברגע שההזמנה נשלחת כל פרטי ההזמנה מועברים לגורם הרלוונטי בארץ
וזה עלול להיות בעיה

מאיר 4134

משתמש מקצוען
בדרך הזאת לוקחים סיכון, לא מאמזון אלה מהמכס הישראלי
יש פורומים של קונים ברשת ושם אני רואה הרבה פעמים שהמכס עצר כמה חבילות למרות שכל אחד בפני עצמו יכול לעבור ללא מע"מ

באמזון (שלא כמו בעלי)ברגע שההזמנה נשלחת כל פרטי ההזמנה מועברים לגורם הרלוונטי בארץ
וזה עלול להיות בעיה

לא פעם הזמנתי תוך מספר בודד של ימים בסכומים די גבוהים באמזון ומעולם לא עצרו זאת במכס.

ותמיד בשירות לקוחות שלהם היו נחמדים והחזירו כסף מתי שהיה צריך (אך כמובן אם לא דחוף כדאי להרחיק את הקניות אחד מהשני)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה