אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

מאיר 4134

משתמש מקצוען
קופונים

תיק טיטולים ב55% הנחה - תקף עד 30.12

1672382859190.png

כוס אייס קפה עם מקל קירור מכילה 887 מ"ל ב70% הנחה - תקף עד 4.1

זרוע לחיבור מסך לקיר ב50% הנחה (יש קופון עמוד של 5% הנחה) תקף עד 1.1

קרם מיצוק אנטי אייג'ינג עם קולגן וחומצה היאלורונית ב80% הנחה - תקף עד 1.1

100 אריחי מגנט לילדים ב50% הנחה - תקף עד 31.12

לוח שירבוטים לילדים LCD ב62% הנחה - תקף עד 3.1

16 מטליות לניקוי תינוקות ב50% הנחה - תקף עד 5.1

זוג שמיכות החתלה לתינוק ב50% הנחה - תקף עד 5.1

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
דחוף!!!
אולי מכאן תבוא הישועה.
הזמנתי מחשב באמזון,
המחשב נשלח עם חברת ארמקס ובמעקב משלוחים זה תקוע כבר שבוע וחצי כי הם צריכים קוד יבואנים או תעודת זהות.
לא קיבלתי שום מייל, ואין לי SMS,
איך למען ה' אני יוצרת קשר עם ארמקס או לחילופיו עם אמזון כדי לשמוע איך להתקדם ולשחרר את החבילה????
בדיוק אותו דבר קרה לי
דווקא קיבלתי על זה מייל אבל אני לא מבינה איפה שמים את התעודת זהות
משהו יודע?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
בדיוק אותו דבר קרה לי
דווקא קיבלתי על זה מייל אבל אני לא מבינה איפה שמים את התעודת זהות
משהו יודע?
תעשי מה שהמליצו למעלה בתשובות על השאלה הזאת...
לכאורה העדכון ת''ז מתבצע באמזון עצמו ככה זכור לי מהזמנות קודמות זה לא אמור להיות מסובך אין צורך בהיסטריה...(דחווווווווווווף);)

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו יודע כמה זמן לוקח למשלוח מאמזון להגיע לכתובת בארצות הברית?
והאם יש בעיה חוקית כלשהי לשלוח לשם ומישהו פרטי יביא לכאן? (כדי לחסוך את המס' כמובן)

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
מישהו יודע כמה זמן לוקח למשלוח מאמזון להגיע לכתובת בארצות הברית?
והאם יש בעיה חוקית כלשהי לשלוח לשם ומישהו פרטי יביא לכאן? (כדי לחסוך את המס' כמובן)
בדרך כלל פחות משבוע לפעמים גם יום או יומיים
במידה ומעבירים את זה במכס ללא תשלום צריך לפתוח את המוצר כדי שיראה כאילו כבר השתמשו בו...

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בדרך כלל פחות משבוע לפעמים גם יום או יומיים
במידה ומעבירים את זה במכס ללא תשלום צריך לפתוח את המוצר כדי שיראה כאילו כבר השתמשו בו...
אם הטיסה בשלישי בערב זה חסר סיכוי?

חמחם

משתמש מקצוען
משהו יודע מה עם החזרי המס שלהם?
הם גובים סכום מסוים כפקדון
אבל לא זכינו לראות את זה חזרה בחשבון הבנק...
ואנחנו מקפידים מאוד לא לעבור את רף המכס - 75 דולר...

A052

משתמש סופר מקצוען
אם שווי המוצר לפני הנחה עובר את ה75$ הם גובים את הפקדון הזה.

ואין כמעט סיכוי שזה יחזור היות והם מדווחים רשמית שהמוצר עולה 120$ וגם ע"פ הנחיות רשות המיסים בארץ התשלום זה לפי שווי המוצר ולא כמה שהוא עלה בפועל.

אם כן קרה מקרה ולא גבו להם מכס הם מחזירים את זה.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תבקשו מהמזמין לבדוק בחו''ל על המוצר הספציפי שאתם רוצים מתי הוא אמור להגיע הם מדייקים ב99% מהמקרים ולפי זה תחליטו
הוא כותב לי משלוח חינם יגיע עוד שבוע ב9 לחודש.
יש דרך לקצר את זה? לשלוח דרך מישהו אחר?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אספמיה

משתמש מקצוען
אני קניתי את המטען הזה
[בשביל הדיוק -לא מהקישור הזה, הקישור שממנו קניתי כבר לא פעיל, ופניתי לאותו מוכר וביקשתי קישור חדש לאותו מוצר וזה מה שהוא נתן לי]
את המטען שהגיע עם המברגה נתתי למי שקנה ממני את המברגה השניה, היה לו כבר ממיר. אם אתה מעדיף ממיר אשאל מישהו שקנה, הבנתי שזה יוצא בערך אותו מחיר, לא בדקתי.
הזמנתי את המברגות הם הגיעו .ממש נהנים תודה על הקישור
בקשר למטען קניתי ממיר של 50 וואט ולאחר רבע שעה של הטענה הממיר נשרף תוכל לברר אצל חבר שלך ממיר של כמה וואט יש לו ואיפה הוא קנה
ובקשר למטען שאתה קנית שווה לקנות? כמה זמן לוקח לו לטעון? @אהרן כהן

נערך לאחרונה ב:

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש מנוי באמזון שנקרא פריים prime,הרבה פעמים מנויי פריים מקבלים משלוח יותר מהיר בחינם, חודש ראשון בפריים הוא בחינם.
אני לא משתמשת באתר הזה בד''כ. וגם לא נראה לי שאשתמש בזמן הקרוב.
בכ''א איך שזה נראה זה לא רלוונטי תודה רבה על כל המידע!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה