אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
פטישון איכותי + מטען + 4 ביטים לקידוח + תיק ב60% הנחה !!!
91roc0AEsSL._AC_SX679_.jpg
טאבלט 10 אינץ' Android 12 עם מצלמה וGPS ב82% הנחה !!!
71fAo-GRv8L._AC_SL1500_.jpg

מקרן מיני נייד באיכות 1080p של Sovobi ב68% הנחה !!! + שובר 10$ הנחה נוסף בעמוד !!!
71L0uVsXufL._AC_SX466_.jpg
סט מצעים 9 חלקים איכותי ורך במיוחד ב58% הנחה + שובר 5% הנחה נוסף בעמוד !!!
91fW6r-34ZL._AC_SX679_.jpg

מיקסר קל משקל למטבח (זמין במגוון צבעים) עם 6 מצבי מהירות ב29% הנחה !!! (מבצעים נוספים על מוצרים באותו עמוד)
61anBuiHUhL._AC_SL1500_.jpg
מפצל USB איכותי עם 11 כניסות (כל הסוגים) מתחבר בחיבור מהיר USB Type C ב29% הנחה !!!
71-IP5JWwNL._AC_SL1500_.jpg
לכל מי שקשה לו לקום בזמן ! שעון מעורר מתלבש על כף היד מעיר באמצעות צלצולים\מכות חשמל קטנות(לא כואב)\רטט, עם שנה אחריות עכשיו ב37% הנחה !!!
518SLxhd0jL._AC_SX679_.jpg
ערכת תופים אלקטרונית חמודה לילדים עם רמקולים מובנים מתחבר גם למחשב ב37% הנחה !!!
71wRPZJPEeL._AC_SL1500_.jpg

עדיין בהנחה ! שלישיית כרטיסי מיקרו מהירים בנפח 32GB כל אחד, של המותג PNY ב25% הנחה !!! (מבצעים נוספים בעמוד)

51Pgz3QXH8L._AC_SX466_.jpg

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
דחוף!!!
אולי מכאן תבוא הישועה.
הזמנתי מחשב באמזון,
המחשב נשלח עם חברת ארמקס ובמעקב משלוחים זה תקוע כבר שבוע וחצי כי הם צריכים קוד יבואנים או תעודת זהות.
לא קיבלתי שום מייל, ואין לי SMS,
איך למען ה' אני יוצרת קשר עם ארמקס או לחילופיו עם אמזון כדי לשמוע איך להתקדם ולשחרר את החבילה????

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
יש מייל.
הם לא הגיבו לי עליו.
בדקת ספאם ?
גם אם לא הגיבו לכאורה יגיבו בקרוב לכאורה.
מדובר בחברה רצינית שמכבדת את עצמה, מה שכן הייתי ממליץ זה לפנות ישירות לאמזון הם מטפלים בפניות ממש מהר.
ניסית להכניס את מספר ההזמנה באתר של ARMEX ? יש שם אפשרות כזאת.

estyr

משתמש מקצוען
בדקת ספאם ?
גם אם לא הגיבו לכאורה יגיבו בקרוב לכאורה.
מדובר בחברה רצינית שמכבדת את עצמה, מה שכן הייתי ממליץ זה לפנות ישירות לאמזון הם מטפלים בפניות ממש מהר.
ניסית להכניס את מספר ההזמנה באתר של ARMEX ? יש שם אפשרות כזאת.
שלחתי להם מייל כבר לפני שבוע.
בודקת ספאם כל יום.
כשהכנסתי את המספר למעקב היה כתוב שזה תקוע במכס כי הם צריכים קוד יבואנים או תעודת זהות.
ולאמזון- אני לא מצליחה לפנות, הקישור שהביאו כאן תקוע לי, והצ'אט ממש רובוטי....

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שלחתי להם מייל כבר לפני שבוע.
בודקת ספאם כל יום.
כשהכנסתי את המספר למעקב היה כתוב שזה תקוע במכס כי הם צריכים קוד יבואנים או תעודת זהות.
ולאמזון- אני לא מצליחה לפנות, הקישור שהביאו כאן תקוע לי, והצ'אט ממש רובוטי....
אני שלחתי להם מייל עם שאלה,
היה כתוב מענה תוך 24 ש'
למעשה ענו לי תשובה אחרי יומיים עם אינסוף התנצלויות על העומס שלהם ועל העיכוב.
והתשובה היתה מפורטת מוסברת ולענין.
כתבתי בגוגל - אמזון שירות לקוחות
ויש לך שם אפשרות של צור קשר, הוא שואל אותך באיזה תחום, אח''כ נותן כמה אופציות את בוחרת במייל כותבת את שמך, כתובת המייל ותוכן הודעה.
פעלת כך?

estyr

משתמש מקצוען
היה כתוב מענה תוך 24 ש'
ויש לך שם אפשרות של צור קשר, הוא שואל אותך באיזה תחום, אח''כ נותן כמה אופציות את בוחרת במייל כותבת את שמך, כתובת המייל ותוכן הודעה.
פעלת כך?
שלחתי מייל לארמקס, לא לאמזון.
יכולה להעלות קישור למה שיצא לך בתוצאה של גוגל?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
היה כתוב מענה תוך 24 ש'
פעלת כך?
צודק גם לי הם עונים די מהר...

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לא נותן לי לשלוח לך קישור כי זה מתחבר ישר לחשבון שלי, לך זה לא יפתח.
תיכנסי לאמזון
עם שם משתמש וסיסמא שלך
יש לך למעלה את הסרגל - תפריט
תיכנסי ל שירות הלקוחות
ואז משלוח, הזמנה או החזרה
שם יופיע לך היסטורית הרכישות שלך, והוא ישאל אותך לגבי איזה פריט את מבקשת שירות
ההמשך יהיה לך מאד ברור.
הכל בעברית אם יש לך בעיה, תעדכני.

estyr

משתמש מקצוען
לא נותן לי לשלוח לך קישור כי זה מתחבר ישר לחשבון שלי, לך זה לא יפתח.
תיכנסי לאמזון
עם שם משתמש וסיסמא שלך
יש לך למעלה את הסרגל - תפריט
תיכנסי ל שירות הלקוחות
ואז משלוח, הזמנה או החזרה
שם יופיע לך היסטורית הרכישות שלך, והוא ישאל אותך לגבי איזה פריט את מבקשת שירות
ההמשך יהיה לך מאד ברור.
הכל בעברית אם יש לך בעיה, תעדכני.
אינמילים!
שלחתי מייל. נראה מה יגיבו.

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ב"ה חזר לתפקד כרגיל
כנראה באמת היתה תקלה אצלם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה