אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

מאיר 4134

משתמש מקצוען
קופונים

לימוד חשבון ע"י משחק שיווי משקל ב50% הנחה - תקף עד 31.1

תחפושת קואלה מתנפחת ב15% הנחה (יש קופון עמוד של 15% הנחה) הדגם למבוגרים עם משלוח חינם - תקף עד 9.1

משחק שיווי משקל דינוזאורים ב70% הנחה - תקף עד 2.1

משחק אבנים שיווי משקל ב70% הנחה - תקף עד 9.1

משחק טבעות דולפינים עם מוזיקה ב80% הנחה - תקף עד 2.1

ערכת בלונים ליום הולדת ב51% הנחה - תקף עד 15.1

מכונית מירוץ RC ב55% הנחה - תקף עד 9.1

נגן MP3 עמיד למים עם אוזניות עמידות למים ב60% הנחה - תקף עד 6.1

מכלי אחסון של ירקות למקרר ב30% הנחה (יש קופון עמוד של 30% הנחה נוספים) תקף עד 8.1

2 ארגוניות לדפים אקורדיון ב40% הנחה - תקף עד 30.1

לוח לימוד מיומנויות ב50% הנחה - תקף עד 3.1

חגורה לכאבי גב תחתון ב50% הנחה - תקף עד 30.1

תכשיטים מצופים זהב חלקם מכסף 925 ב80% הנחה - תקף עד 30.1

מסגרת תמונה לתינוק עם הטבעת טביעות אצבע ב40% הנחה - תקף עד 8.1

מדפי מקלחת מחוברים עם הדבקה \ מחזיק נייר מגבת עם הדבקה ב50% הנחה - תקף עד 5.1

נעלי ספורט סרוגות לנשים ב70% הנחה - תקף עד 25.1

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
מחשב פצצה לאדריכלים, גרפיקאים, ועורכי וידאו של המותג ASUS ב24% הנחה !!! (מפרט מלא למטה).
81oM0Q9HLRL._AC_SX679_.jpg

העבר את העכבר על התמונה כדי להגדיל אותה

מחשב נייד דק VivoBook Pro 16X​

מסך OLED, תצוגת WQUXGA 16:10,​

מעבד AMD Ryzen 7 5800H​

זיכרון 16GB RAM​

כונן אחסון SSD NVMe בנפח 1TB​

כרטיס גרפי GeForce RTX 3050 Ti​

מערת הפעלה Windows 11 Home

יוצא זול בהרבה מהארץ עבור מחשב כזה כולל עלות המיסים והמשלוח !!!​

אהרן כהן

משתמש רשום
הזמנתי את המברגות הם הגיעו .ממש נהנים תודה על הקישור
בקשר למטען קניתי ממיר של 50 וואט ולאחר רבע שעה של הטענה הממיר נשרף תוכל לברר אצל חבר שלך ממיר של כמה וואט יש לו ואיפה הוא קנה
ובקשר למטען שאתה קנית שווה לקנות? כמה זמן לוקח לו לטעון? @אהרן כהן
לגבי הממיר לא השגתי תשובה. הטען שלי מאליאקספרס אני מרוצה ממנו, הוא מטעין תוך כמה שעות.

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
המבצע חוזר !!!
מחשב נייד של Acer מבוסס מעבד i7 דור 11 (מפרט מלא למטה) ב28% הנחה !!!
710nRkDlreL._AC_SX679_.jpg

• קבלו ביצועים גבוהים, תגובתיות וחיי סוללה ארוכים עם מעבד Intel Core i7-1165G7 - עד 4.7GHz, 4 ליבות, 8 חוטים, 12MB זיכרון מטמון חכם של אינטל
  • תצוגת IPS מסך רחב עם תאורת LED אחורית 17.3 אינץ' (1920 x 1080) | Intel Iris Xe Graphics
  • זיכרון DDR4 16GB (ניתן להרחבה ל-24GB) ו-512GB NVMe SSD
  • 1 - יציאת USB 3.2 (Type-C) דור 1 (עד 5 Gbps) | 2 - יציאת USB 3.2 Gen 1 (אחת עם טעינת כיבוי) | יציאת USB 2.0 | יציאת HDMI אחת עם תמיכת HDCP
  • Intel Wireless Wi-Fi 6 | קורא טביעות אצבע Acer | מקלדת עם תאורה אחורית | חיי סוללה של עד 8 שעות | מגיע עם Windows 11

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מחשב פצצה לאדריכלים, גרפיקאים, ועורכי וידאו של המותג ASUS ב24% הנחה !!! (מפרט מלא למטה).
צפה בקובץ המצורף 1280439
העבר את העכבר על התמונה כדי להגדיל אותה

מחשב נייד דק VivoBook Pro 16X​

מסך OLED, תצוגת WQUXGA 16:10,​

מעבד AMD Ryzen 7 5800H​

זיכרון 16GB RAM​

כונן אחסון SSD NVMe בנפח 1TB​

כרטיס גרפי GeForce RTX 3050 Ti​

מערת הפעלה Windows 11 Home

יוצא זול בהרבה מהארץ עבור מחשב כזה כולל עלות המיסים והמשלוח !!!​

לא הייתי מגדיר את זה מחשב פצצה לאנשי מקצוע
סה"כ מחיר 4950 ש"ח זה לא 'גרויסע מציאה'

שלום א.

משתמש רשום
אני מחפש מחשב הכי איכותי טוב ומהיר שניתן להשיג במחיר של עד 2500-2700 ש"ח ושכמובן יהיה מתאים בשקע לישראל ועם מקלדת בעברית.
מה אתם ממליצים?
איזה חברה? איזה דגם? איפה לקנות?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!

אני מחפש מחשב הכי איכותי טוב ומהיר שניתן להשיג במחיר של עד 2500-2700 ש"ח ושכמובן יהיה מתאים בשקע לישראל ועם מקלדת בעברית.
מה אתם ממליצים?

אשכול זה אינו עשוי לדיונים נא להעביר את ההודעות לאשכול המתאים

איזה שם?

משתמש מקצוען
מי נתקל בהודעה כזאת ?
היי,
משלוח מחו"ל 1990212011 בדרכו אליך, ערך החבילה שהוצהר ע"י השולח הינו מעל 150$ ולכן לצורך שחרור המשלוח מהמכס עליך לספק את מספר תעודת הזהות שלך (9 ספרות, בגיר מעל גיל 18) .
לכל שאלה נוספת ניתן לפנות אלינו
72.png
(כך במקור)
ההודעה הנל הגיעה ממייל אנונימי , האם זהו עוקץ? איך אדע שמדובר באמת בהודעה אמיתית?
מה הכוונה בהודעה ? האם צריך לשלם שוב מעבר לתשלום ששולם על המוצר המוזמן? יש משמעות לעובדה שהמוצר מיד שניה?
תודה לעונים !

חמחם

משתמש מקצוען
מי נתקל בהודעה כזאת ?
היי,
משלוח מחו"ל 1990212011 בדרכו אליך, ערך החבילה שהוצהר ע"י השולח הינו מעל 150$ ולכן לצורך שחרור המשלוח מהמכס עליך לספק את מספר תעודת הזהות שלך (9 ספרות, בגיר מעל גיל 18) .
72.png
(כך במקור)
ההודעה הנל הגיעה ממייל אנונימי , האם זהו עוקץ? איך אדע שמדובר באמת בהודעה אמיתית?
מה הכוונה בהודעה ? האם צריך לשלם שוב מעבר לתשלום ששולם על המוצר המוזמן? יש משמעות לעובדה שהמוצר מיד שניה?
תודה לעונים !
לדעתי עוקץ
כי כבר שולם אצלם פיקדון

שלום א.

משתמש רשום
אני מחפש לקנות מחשב הכי איכותי טוב ומהיר שניתן להשיג במחיר של עד 2500-2700 ש"ח ושכמובן יהיה מתאים בשקע לישראל ועם מקלדת בעברית.
מה אתם ממליצים?

tbh

משתמש מקצוען
מי נתקל בהודעה כזאת ?
היי,
72.png
(כך במקור)
תודה לעונים !
נשמע עוקץ,
כי אמזון לא מאפשרים לשלוח לארץ בלי שהכניסו מספר זהות בזמן ההזמנה.

איזה שם?

משתמש מקצוען
נשמע עוקץ,
כי אמזון לא מאפשרים לשלוח לארץ בלי שהכניסו מספר זהות בזמן ההזמנה.
אכן הכנסתי בעת ההזמנה וכיוון שזה פעם ראשונה שאני מזמינה אני לא מבינה מה רוצים ממני אבל זה באמת מריח לא טוב

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
אני מחפש לקנות מחשב הכי איכותי טוב ומהיר שניתן להשיג במחיר של עד 2500-2700 ש"ח ושכמובן יהיה מתאים בשקע לישראל ועם מקלדת בעברית.
מה אתם ממליצים?
תקנה בארץ...
KSP בדרך כלל הכי משתלם.
אשתדל להביא דגם ספציפי בהמשך.
מה השימושים שמיועדים למחשב ?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
מה אתם ממליצים?
כל מחשב שאתה קונה בחו''ל אתה יכול לשים ממיר חשמל ובמקלדת לעשות הטבעה במאה שקל או לקנות מדבקות ב20 שקל לפעמים זה משתלם כשמדובר בהפרש גדול במחיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה