אמזון שאלות // תשובות // המלצות // קופונים

A052

משתמש סופר מקצוען
אם בפועל לא גובים מהם מעמ ומכס, אמזון מחזירים את זה אוטומטית.

לכם אין אפשרות לדעת האם וכמה גבו, הם מחזירים את זה בעצמם.

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
משהו שגיליתי השבוע...
שילמתי על חב' יקרה מכס ולאחר תקופה קיבלתי בחזרה את הכסף מאמזון.

לאחר בירור:
באם התמזל מזלכם והמשלוח נחת בזמן שהמכס לא עובד, כגון בשישי אחרי 4 אחה"צ.
אמזון יחזיר לכם את התשלום על המכס שגבו, מכיוון שלא נגבה על כך מכס... רק בישראל זה יכול לקרוא...

תילתן

משתמש סופר מקצוען
משהו שגיליתי השבוע...
שילמתי על חב' יקרה מכס ולאחר תקופה קיבלתי בחזרה את הכסף מאמזון.

לאחר בירור:
באם התמזל מזלכם והמשלוח נחת בזמן שהמכס לא עובד, כגון בשישי אחרי 4 אחה"צ.
אמזון יחזיר לכם את התשלום על המכס שגבו, מכיוון שלא נגבה על כך מכס... רק בישראל זה יכול לקרוא...
בטוח?

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

A052

משתמש סופר מקצוען
אם אקבל החזר, מתי אקבל במיידי ? קבלתי כבר את המוצר.
מה העניין לעסוק בספקולציות?

הסבירות הגבוהה היא שלא תקבלו.

ואם תקבלו גם אחרי שנתיים תגידו תודה.

בעבר כתבו שהחזר יכול לקחת חודשיים.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
הזמנתי משהו אתמול באמזון נתתי להם כרטיס דיירקט שמחויב מיד בבנק, בנתיים לא ראיתי שהכסף ירד בבנק, זה אומר משהו?
זה הזמנה ראשונה שלי, אני לא מכיר איך זה עובד אצלם.
קבלתי אישור הזמנה

הם מחייבים מתי שהמשלוח נשלח

רמיזא

משתמש מקצוען
מה העניין לעסוק בספקולציות?

הסבירות הגבוהה היא שלא תקבלו.

ואם תקבלו גם אחרי שנתיים תגידו תודה.

בעבר כתבו שהחזר יכול לקחת חודשיים.
בדיוק את זה רציתי לדעת, אם זה יכול לקחת זמן או שזהו זה.

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
לא עשיתי חיפוש קודם ברשת,
והסרטון עזר לי מאד.

עכשיו אני שואלת לגבי משלוח,
המוצר עולה 40$ ועל המשלוח מבקשים 55$
איך, מתי והאם יש מצב למשלוח חינם?
יש לך הרבה מוצרים דומים שהם כן במשלוח חינם פשוט סימנתי לך V על סינון חיפוש לפי מוצרים שהם במשלוח חינם וזה מה שיצא...

A052

משתמש סופר מקצוען
זה כנראה באמת זול למוצר הזה.

שימו לב, שזה עם דיסק קשיח פצפון, ומעבד חלש וזיכרון מערכת נמוך.
לא לדבר שזה באנגלית, ועם מערכת הפעלה של גוגל.

מבחינה טכנית זה יותר דומה לטאבלט מאשר למחשב נייד רגיל.

שרה֫

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אף פעם לא הזמנתי מאמזון ורוצה לא לטעות
אני רוצה להזמין מצלמה G7
בחיפוש זה נותן כמה אופציות, איך אני יודעת מאיפה הכי משתלם לי להזמין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה