אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

וויינער יואל

משתמש מקצוען
היה לי מקרה כזה ולא התייחסתי והכל היה בסדר
צילום מסך 2024-09-24 105214.jpg

לא לפרסום

משתמש מקצוען
הזמנתי מוצר של צויס...הגיע עם שבר אבל אפשר להשתמש במוצר....הגשתי סכסוך....קיבלתי תוית החזרה.....
אני לא מעוניין בהחזרה.....אין לי כח לפרצדורה.....
1.היה שם אופציה לבונוס.....במקום החזר.....מה זה הבונוס???
2.עם כבר הגשתי את הבקשה וסימנתי החזר.....אני יכול לעשות ביטול בקשה....ולעשות בקשה חדשה לבונוס???

וויינער יואל

משתמש מקצוען
1.היה שם אופציה לבונוס.....במקום החזר.....מה זה הבונוס???
2.עם כבר הגשתי את הבקשה וסימנתי החזר.....אני יכול לעשות ביטול בקשה....ולעשות בקשה חדשה לבונוס???
1. בבונוס, הכסף נכנס כאילו לחשבון שלך באליאקספרס, ואפשר להשתמש איתו בכל קניה כמו מזומן, לעומת החזר רגיל, שזה חוזר לכרטיס האשראי. וזה לוקח כמה ימים.
2. זכור לי שהם כתבו שא"א לשנות אם אישרת כבר את צורת ההחזר.

לא לפרסום

משתמש מקצוען
1. בבונוס, הכסף נכנס כאילו לחשבון שלך באליאקספרס, ואפשר להשתמש איתו בכל קניה כמו מזומן, לעומת החזר רגיל, שזה חוזר לכרטיס האשראי. וזה לוקח כמה ימים.
2. זכור לי שהם כתבו שא"א לשנות אם אישרת כבר את צורת ההחזר.
שכוייעח...
יש אופציה לבקש החזר סימלי [בצויס] ללא החזר המוצר...
ההתכתבות האישית עם המוכר בצויס מאוד מסורבל.......

אאי

משתמש פעיל
אז יתכן וזה רק על אותו דגם וצבע מעל סכום זה. תנסי

בכל מצב תשלחי לינק אולי אמצא לך אותו דבר ללא משלוח

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
אין יותר זול בדיוק לדגם הזה יש דגמים שונים. מה שכן אני עשיתי כאילו אני מזמין 4 יחידות מאותו דגם ומידה ובלחיצה על קנה עכשיו עברתי לעמוד ההזמנה ואין שם דמי משלוח. לוחצים על משלוח חינם רואים מינוס 16 ש''ח שזה המשלוח

בשינוי מידה או צבע זה לא יורד- אם את רוצה דגמים דומים מאוד יותר בזול בשמחה

תנסי שוב ואם מסתדר אשמח שתזמיני מפה

ק.ש.

avim10

משתמש מקצוען
החברה הזאת אמיתית או לא וסתם גנבו אותי?

קבלתי מייל מהחברה הזאת שאני נדרשת לשלם מכס על חבילה שהזמנתי מעלי אקספרס (מעל 75$)
שילמתי ואין מענה כבר כמעט חודש מאז ועדיין לא קבלתי את החבילה ואינלי מושג איפה היא בכלל....
מה היה בסוף? גם אני קיבלתי הודעה כזו מהחברה הזו, לא יודע אם לשלם או לא...
תנסו להכנס לאתר של רשות המיסים להכניס מספר מעקב ולבדוק
איפה בודקים את זה? כל חבילה עם חיוב מס אמורה להופיע שם או רק כאלו שנשלחו דרך דואר ישראל?

RACHEL G

Graphic designer & professional photographer
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה היה בסוף? גם אני קיבלתי הודעה כזו מהחברה הזו, לא יודע אם לשלם או לא...

בסוף אחרי כמעט חודשיים😲 הם שלחו לי מייל שהתשלום התקבל והחבילה יצאה מהמכס
וזה אחרי הרבה מיילים ששלחתי להם ולא היה מענה גם באתר שלהם....
העיקר ב"ה קבלתי את החבילה.... אחרי 3.5 חודשים שהזמנתי .... הזוי!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה