אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
@נתוש1212
אני מקווה שזה האשכול המתאים,
העלית קישור למקרן, הוא יותר יקר ממקרנים אחרים שנמכרים בעלי אקספרס,
זה המחיר שאתה שילמת?
זה לא זול, השאלה אם הוא שווה את זה
אני יודע מניסיון עליו ועל הלבן המפורסם

שניהם עד היום מחבר שלי שהוא המליץ יותר על השחור בעיקר מבחינת רזולוציות מסך (כתוביות וכדומה)
הלכתי על ההמלצה שלו וקניתי את השחור וכן הוא יורת יקר אבל שווה כל שקל. פשוט תענוג ועליו אני יכול להמליץ מניסיון אישי ממש

דוד דן

משתמש חדש
אשמח לעזרה -הזמנתי חבליה מאלי כבר לפני שבועיים מופיע לי מספר מעקב בלי אותיות - רק מספר ,(בדרך כלל אחרי כמה ימים זה כבר מופיע עם אותיות)
אי אפשר לאתר כך את החבילה מה ניתן לעשות? זה עומד כרגע על מצב ההזמנה אושרה- שזה כך מיום אחרי שהזמנתי ומאז לא קיבלתי מהם שום עדכון .. זה אומר שזה לא יגיע? או שיש למה לחכות? אמרו לי שיש דרך להפוך מספר לאותיות באתר מסוים אבל לא מצאתי כזה דבר. לפי התגובות נראה שהגיע לאנשים מהר ובסדר

תודה שקניתם אצלנו. הזמנתכם מס' 1107502565908772 אושרה. אנחנו נודיע לכם כשהיא תישלח.
ADKq_NaPm_X4KEjfn11r7Nnwqd7g0u0Gi0PT0I5lqiR-N7R93YVRCdHS951Hhk3NOit3PTHqM2-S99SOanAZo1pdHu0nwz_LtL6nnp0XM8FJTP2mpd8j-hJBmw=s0-d-e1-ft

.
אושר​
.
נשלח​
.
נמסר​
.
סך הכל הזמנה
₪122.88​
https://www.aliexpress.com/p/order/...d20cffab34cdcad4eb3e483da523d&ck=in_edm_other

וויינער יואל

משתמש מקצוען
זה אומר שזה לא יגיע? או שיש למה לחכות? אמרו לי שיש דרך להפוך מספר לאותיות באתר מסוים אבל לא מצאתי כזה דבר.
קורה לפעמים שלוקח זמן עד ששולחים, ואם עובר הזמן אפשר לבקש ביטול הזמנה
המספר המופיע זה מספר הזמנה ולא מספר מעקב, וכל עוד לא נשלח, איך יהיה מספר מעקב?

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
בלת"ק
אני לא מזמינה כלל ולכן שואלת
מעונינת להזמין משחק לבן שלי.
אחרי הרבה חיפושים ובחירה של המשחק.
רשום באתר שהמחשק עולה למשל 20 שח (ובסוגריים הנחה של 69%)
ברגע שאני לוחצת על 'קנה עכשיו' המחיר קופץ ל 50 שח ובסוגריים עדיין רואים הנחה.
מה הסיפור?
מישהו יכול לעזור לי. הבן מאוכזב..

מירי 12

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני רוצה להזמין סט לילדים אבל כדי לא לשלם מכס אני צריכה לפצל כל פעם 2 חולצות ולחכות שהמוכר ישלח את זה ואז להזמין שוב 2 חולצות וכן הלאה (תוך כדי המידות מתחסלות מהר)
הבנתי שיש אפשרות לפתוח עוד כתובת כך אני מרוויחה להזמין בבת אחד עד 75$ כפול 2 הזמנות
מישהו יודע בדיוק איך עושים את זה?
צריך כתובת מייל אחר או כתובת מגורים אחר? ומספר טלפון גם אחר?
אשמח לשמוע מידע מדויק איך לעשות את זה
תודה

אאי

משתמש פעיל
רציתי לשאול, כתוב לי על מוצר משלוח חינם בסכות מעל 57.58 ש"ח, המוצר עולה 18 ש"ח + 3 משלוח
אם אני מזמינה 4 מאותו מוצר (צבע/מידה שונה) הוא מכפיל לי את המשלוח 3* מספר המוצרים, אז מה הכוונה המשלוח חינם מעל הסכות הנ"ל?

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
רציתי לשאול, כתוב לי על מוצר משלוח חינם בסכות מעל 57.58 ש"ח, המוצר עולה 18 ש"ח + 3 משלוח
אם אני מזמינה 4 מאותו מוצר (צבע/מידה שונה) הוא מכפיל לי את המשלוח 3* מספר המוצרים, אז מה הכוונה המשלוח חינם מעל הסכות הנ"ל?
תגיעי לקו סיום ההזמנה זה אמור לרדת שם

למה מה קרה?

משתמש פעיל
אני רוצה להזמין סט לילדים אבל כדי לא לשלם מכס אני צריכה לפצל כל פעם 2 חולצות ולחכות שהמוכר ישלח את זה ואז להזמין שוב 2 חולצות וכן הלאה (תוך כדי המידות מתחסלות מהר)
הבנתי שיש אפשרות לפתוח עוד כתובת כך אני מרוויחה להזמין בבת אחד עד 75$ כפול 2 הזמנות
מישהו יודע בדיוק איך עושים את זה?
צריך כתובת מייל אחר או כתובת מגורים אחר? ומספר טלפון גם אחר?
אשמח לשמוע מידע מדויק איך לעשות את זה
תודה
תעשי הזמנה אחת ע"ש מירי והזמנה אחרת ע"ש שירי
זה לא אמור לעשות בעיות בדואר וא"כ תגידי שהתבלבלת באות

RACHEL G

Graphic designer & professional photographer
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
היי
אולי מישהו מכאן יוכל לעזור לי...
קבלתי הודעה במייל שהחבילה הגיעה לנקודת המסירה, גם בחיפוש בציטה מופיע שהחבילה נמצאת.
אבל הם לא מוצאים את זה..... חיפשו לי כמה פעמים כבר....
מה עושים???
יש דרך ליצור קשר עם ציטה?
1726707131589.png

נערך לאחרונה ב:

מירי 12

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תעשי הזמנה אחת ע"ש מירי והזמנה אחרת ע"ש שירי
זה לא אמור לעשות בעיות בדואר וא"כ תגידי שהתבלבלת באות
למי אני אמורה להגיד את זה מי יכול לשאול אותי?
לא עדיף לעשות את זה על שם בעלי?
רק מקווה שזה יהיה בסדר אותו משפחה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה