אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אם אני רוכש כמה מוצרים שביחד זה יותר מ38 ש"ח
אבל כל מוצר בפני עצמו לא מגיע לסכום הזה
האם אפשר לקבל משלוח חינם?
אכן. רק למוצרים שמסומנים צ'ויס עם משלוח חינם מעל 38

צ'וק

משתמש מקצוען
אכן. רק למוצרים שמסומנים צ'ויס עם משלוח חינם מעל 38
איך עושים את זה?
קניתי כאן:
1718486670281.png

ועכשיו כאן זה לא מתעדכן לי
1718486717671.png

איתושפיתוש

משתמש רשום
רוצה לעשות הזמנה באלי בסכום של 400 ש"ח. זה מורכב מ10 מוצרים ומגיע ביחד ל400. האם אצטרך לשלם מס על החבילה וכדאי לי לפצל את ההזמנה ל2? או שלא מסתכלים על הסכום הכולל.
אשמ לתשובה

כל השרירים תפוסים

משתמש מקצוען
יוצרי ai
רוצה לעשות הזמנה באלי בסכום של 400 ש"ח. זה מורכב מ10 מוצרים ומגיע ביחד ל400. האם אצטרך לשלם מס על החבילה וכדאי לי לפצל את ההזמנה ל2? או שלא מסתכלים על הסכום הכולל.
אשמ לתשובה
לפי מה שאני יודע הם כן מסתכלים על החבילה ביחד.
כדאי להפריד

וויינער יואל

משתמש מקצוען
אשמ לתשובה
מנסיון שלי, אם זה לא אותו מוכר, זה לא מצטרף.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמ לתשובה
מנסיוני (הרב...) , לא מתחבר

סבתא חני

משתמש חדש
יש לי מספר מעקב שמתחיל בEP כתוב לי שהגיעה לחברת המשלוחים המקומית וכמה ימים אח"כ כתוב שהחבילה נמסרה
מה זה יכול להיות?

רותי וולס

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למישהו יש דרך לעזור לי?
הזמנתי חבילה מאליאקספרס ולא היה עליה מידע באתר שלה.
אחרי שחיפשתי באתרים אחרים ראיתי שהיא הגיעה למקום איסוף.
הייתי צריכה עוד חקירה עד שהבנתי איפה נקודת האיסוף אבל כשהגעתי לשם אמר לי המוכר שצריך מספר חבילה ומספר אסמכתא.
אין לי שום מושג איך לקבל את המידע הזה.
מה אני יכולה לעשות???? מישהו יודע???

אשת חבר.

משתמש חדש
נכון לא שמתי לב לתיוג של שני ניקים ביחד וחשבתי שזה אחד @אשת חבר. סליחה זה לא המשלוח שלך ועד בטעות תייגתי @אשת חבר אחר בלי נקודה סליחה ומחילה (ולמה עושים שמות כ"כ דומים לא יודע)
בכל אופן @אשת חבר. הסתדרת ?
לא, לא הסתדרתי.
אם יש מה לעשות אשמח לעזרה.
1 היתה פה ערבוב של שני אנשים שהשנייה היא מחיפה
2 מס' מעקב שלך הוא לא של ציטה
3 יש לי את הפתרון איפה זה אם את רוצה אני ירשום את זה פה, [אין לי פרטי], או אולי מייל
אם יש לך פתרון אני אשמח.
תכתוב פה. תודה רבה!

וויינער יואל

משתמש מקצוען
שלום וברכה
יש לי מספר מעקב באתר של אלי אקספרס עם 16 אותיות וספרות
יש איזה אתר שאפשר לבדוק איפוא הוא נמצא לפי המספר מעקב הזה?
קודם כל באלי עצמו, יש מעקב כשלוחצים על מעקב אחר ההזמנה, ובד"כ יש שם פירוט דומה לאתרים האחרים, ויש לשים לב למעלה בצד ימין לפעמים רואים את המס' חילופי.

ואני משתמש באתר זה:
מאד יעיל וגם מעדכן מספרים חילופיים בדר"כ, וכן שולח מייל כל פעם שיש עדכון

רגע אחד

משתמש פעיל
א. תודה, באמת נראה אתר מצויןו
ב. קיבלתי SMS מהדואר שהחבילה שלי עברה לבדיקת מכס פרטני
ומעניין אותי לבדוק איזה חבילה זה.
בהודעה שקיבלתי יש מספר מעקב שמתחיל בRS ומסתיים בY
אבל באתר של אלי אקספרס יש מספרי מעקב אחרים לגמרי
לא מצליח למצוא מה זה החבילה

למישהו יש מידע בעניין?

וויינער יואל

משתמש מקצוען
בהודעה שקיבלתי יש מספר מעקב שמתחיל בRS ומסתיים בY
אבל באתר של אלי אקספרס יש מספרי מעקב אחרים לגמרי
כשלוחצים על מעקב אחר ההזמנה, ובד"כ יש שם פירוט דומה לאתרים האחרים, ויש לשים לב למעלה בצד ימין לפעמים רואים את המס' חילופי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה