שאלה- נסיונכם ללא שקיות

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
בקבוקים לוקחים בקרטונים של שישיות
שום שקית לא תשמור לך 6 בקבוקים

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בעלי עשה קניה ושילם באשראי לקח שקית והמוכרת שכחה להוסיף בחשבון אז היא גיהצה שוב את האשראי על 10 אג

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י A052;2376760:
מה בדיוק הבעיה איתם?
תבדקו את השם המופיע בחשבונית האם הוא מופיע בקובץ המצ"ב.

וגם אם לא ייתכן שמותר להם לגבות כסף על שקיות ולא לחלק שקיות בד חינם.
כתוב שפע ברכת השם בע"מ

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י לאה ורחל;2377530:
בקבוקים לוקחים בקרטונים של שישיות
שום שקית לא תשמור לך 6 בקבוקים

הסל שאני הצגתי באשכול אחר "סוחב" יותר משישייה..
כי מארז של שישייה עלה 29.9 שקל ובבודדים המבצע אומר 6 בקבוקים ב - 24 שקל..
אז לקחתי 6 בודדים ועוד 2 מיץ הכנסתי בחשש לסל...והגעתי בשלום הביתה..:)

Rocks

משתמש רשום
נכתב ע"י לאי;2377661:
בעלי עשה קניה ושילם באשראי לקח שקית והמוכרת שכחה להוסיף בחשבון אז היא גיהצה שוב את האשראי על 10 אג

:D

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
כשהיינו ילדים יכולנו לקנות מסטיק ב 10 אג'.
בדור של היום אין ערך לעשר אגורות.
סוף סוף החזירו למטבע הזה את הערך, הוא שווה שקית...

אסתר 4

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
בעלי אתמול עשה קניה ביינות ביתן והיה מרוצה מהשקיות שהן חזקות ואמר ששווה לקנות אותם,
לפני החוק הזה היינו חוזרים מהקניות והיו חורים בשקיות, והפעם אמרתי לבעלי אפי' חור אחד אין בשקיות..:D

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י אסתר כהן;2377722:
בעלי אתמול עשה קניה ביינות ביתן והיה מרוצה מהשקיות שהן חזקות ואמר ששווה לקנות אותם,
לפני החוק הזה היינו חוזרים מהקניות והיו חורים בשקיות, והפעם אמרתי לבעלי אפי' חור אחד אין בשקיות..:D

לחלק מהדברים בודאי שזה נוח אבל לא כשמחייבים לרכוש את זה

ריקיה

משתמש מקצוען
אתמול הלכתי למכולת, בד"כ אני לא קונה שם
רק שהמוכר ארז בנחת את המוצרים בתוך שקית
פתאום קלטתי, שלא נורא שהמחירים במכולת קצת יותר יקרים -
קבלתי 2 שקיות חינם:D

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ששש אל תגלו לאף אחד
אבל ליד הבית שלי יש סניף של רשת כלשהיא שעדיין לא מחילים את חוק השקיות, בסניף שלהם כמה רחובות ליד - כבר החילו, אבל לידינו לא.
תענוג לקנות שם

לילי 1

משתמש מקצוען
ואני לקחתי עוד כמה שקיות, יותר ממה שצריך לאריזת המצרכים. מדובר בשקית הזבל/אריזת קפואים/מצע לקילוף הכי זולות בחנות. עד היום חששתי לגזל. מהיום אני שמחה לשלם!

Ayalam

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עכשיו כולם כועסים על החוק,
נדבר עוד תקופה
כמה מתוך האנשים שמתאמצים עכשיו לא לשלם על שקית- ישלמו עוד 50 אג' בקניה ממוצעת?????

סקר צרכנים בעוד חצי שנה

אביב סתיו

משתמש רשום
לדעתי, השקיות הן רק הקדימון. הבעיה האמיתית הולכת להיות לנו עם הצלחות החד פעמי שהתרגלנו לאמץ בחום. עמישראל הולך לקבל חינוך על ההשפעות המזיקות של הפלסטיק שחודר אל המנה החמה שהוגשה בו. ובעוד שנתיים לא תמצא אם עברייה שתתיר למעון לתת לבנה מנה חמה בצלחת חד פעמי. אנחנו רק מתחשלים עכשיו מול הגל האמיתי.

נתין

משתמש פעיל
נכתב ע"י אביב סתיו;2378046:
לדעתי, השקיות הן רק הקדימון. הבעיה האמיתית הולכת להיות לנו עם הצלחות החד פעמי שהתרגלנו לאמץ בחום. עמישראל הולך לקבל חינוך על ההשפעות המזיקות של הפלסטיק שחודר אל המנה החמה שהוגשה בו. ובעוד שנתיים לא תמצא אם עברייה שתתיר למעון לתת לבנה מנה חמה בצלחת חד פעמי. אנחנו רק מתחשלים עכשיו מול הגל האמיתי.

הסבתא שלי התפלאה תמיד איך הצעירות קונות כל כך הרבה צלחות חד פעמיות- מאיפה יש להן כל כך הרבה זמן לשטוף את כולן?...

נ.ב. אני מחפש המלצות לתכנית הכי טובה במכונת כביסה לכיבוס שקיות.

שרהה

משתמש פעיל
נכתב ע"י wald;2377767:
ששש אל תגלו לאף אחד
אבל ליד הבית שלי יש סניף של רשת כלשהיא שעדיין לא מחילים את חוק השקיות, בסניף שלהם כמה רחובות ליד - כבר החילו, אבל לידינו לא.
תענוג לקנות שם

זה לא חוקי
נכון?

נתין

משתמש פעיל
נכתב ע"י wald;2377767:
ששש אל תגלו לאף אחד
תענוג לקנות שם
מנהל הסופר ליד ביתי אמר שכבר היו אצלו כמה בדיקות על זה.
חבל שעל עוולות צרכניות אמיתיות כמו אי הצגת מחיר וכו' לא מפקחים ככה.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י wald;2377767:
ששש אל תגלו לאף אחד
תענוג לקנות שם

נכתב ע"י dvory;2378169:
לא יודעת אם נכתב כאן, אבל אתמול עשינו קניה ב'נתיב החסד' וקיבלנו שקיות חד פעמיות חינם...

את גרה לידי במקרה?
(אוסם, בני ברק)

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אביב סתיו;2378046:
אני חושבת שבאמת יש כאלו שמידי משתמשים בזה..סוג של עצלות וחינוך לא טוב לדור הבא.
מכירה משהי שספרה לי שרק פעמיים בשבוע היא שוטפת כלים (!!!!) בימים של בישולים, השאר הכל חד פעמי.
ויש לה גם בנות גדולות יחסית 11 13

לא יודעת,
אני חושבת שיש פה חסר כלשהו בחינוך נכון.
או שאני פרמיטבית מידי.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תובנה;2378225:
אני חושבת שבאמת יש כאלו שמידי משתמשים בזה..סוג של עצלות וחינוך לא טוב לדור הבא.
מכירה משהי שספרה לי שרק פעמיים בשבוע היא שוטפת כלים (!!!!) בימים של בישולים, השאר הכל חד פעמי.
ויש לה גם בנות גדולות יחסית 11 13

לא יודעת,
אני חושבת שיש פה חסר כלשהו בחינוך נכון.
או שאני פרמיטבית מידי.

ואני חושבת שזה ענין של סדרי עדיפויות
ויש כאלה שמעדיפים לחיות חיים יותר רגועים ויותר פניות לילדים ולדברים אחרים בדור הלחוץ הזה
וחד פעמי
כן
גם בשבת
אני מתפלצת לראות או לשמוע כאלה שעומדות אחרי סעודת שבת בלילה ושוטפות כלים לבוקר במקום להרגיש קצת שבת ולנוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה