שאלה- נסיונכם ללא שקיות

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני משתמש כמעט רק בח"פ, אין לי זמן לרחוץ כלים
וזה מעולה

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
נכתב ע"י wald;2378259:
ואני חושבת שזה ענין של סדרי עדיפויות
ויש כאלה שמעדיפים לחיות חיים יותר רגועים ויותר פניות לילדים ולדברים אחרים בדור הלחוץ הזה
וחד פעמי
כן
גם בשבת
אני מתפלצת לראות או לשמוע כאלה שעומדות אחרי סעודת שבת בלילה ושוטפות כלים לבוקר במקום להרגיש קצת שבת ולנוח.
קצת מצחיק להחליט, על סמך נתונים טכניים כאלה או אחרים, שהם מעידים על סדרי עדיפויות. גם אני מעדיפה לחיות חיים יותר רגועים ולהיות פנויה יותר לילדים :) ובכל זאת עומדת בשבת בבוקר ושוטפת כלים. עושה זאת לגמרי מבחירה, ולא מטעמים חסכוניים. זה היופי בבחירה חופשית: יכולים להיות כמה אנשים שיבחרו אותו דבר, וכל אחד יבחר בו מסיבות אחרות.

מרשימה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י wald;2378222:
את גרה לידי במקרה?
(אוסם, בני ברק)

אני לא חושבת שנתיב החסד כלולים ברשתות הגדולות שמחוייבות בחוק
מישהו העלה פה מסמך שיש בו רשימה של הרשתות

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai
נכתב ע"י תובנה;2378225:
אני חושבת שבאמת יש כאלו שמידי משתמשים בזה..סוג של עצלות וחינוך לא טוב לדור הבא.
מכירה משהי שספרה לי שרק פעמיים בשבוע היא שוטפת כלים (!!!!) בימים של בישולים, השאר הכל חד פעמי.
ויש לה גם בנות גדולות יחסית 11 13

לא יודעת,
אני חושבת שיש פה חסר כלשהו בחינוך נכון.
או שאני פרמיטבית מידי.

אני בהלם.

מה את עושה לאנשים את החשבונות שלהם?

גם על מי ששולחת בגדים לגיהוץ, או מייבשת במכונה ולא תולה אותם, או חלילה מביאה עוזרת לנקיון את אומרת "סוג של עצלות וחינוך לא טוב לדור הבא"???

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מרשי;2378352:
אני לא חושבת שנתיב החסד כלולים ברשתות הגדולות שמחוייבות בחוק
מישהו העלה פה מסמך שיש בו רשימה של הרשתות

מעניין, כי בסניף אחר שלהם כן החילו את החוק, כנראה לפי מה שהתחשק להם

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
טוב אז היום הלכתי ליש בהשומר .הלכתי לקופה שמעבירים לבד מוצרים ואז בסוף הוא שואל אותי(המחשב...)כמה שקיות השתמשת?
רגע עוד לא סיימתי לארוז...
עכשיו כולם צריכים לחכות עד שאארוז את כל הפקלאות בעגלה עמוסה .ואז אספור בכמה שקיות השתמשתי ואקליד...
וביינתיים אף אחד שאחרי לא יכול להתחיל בקניה
(לא היה לי מושג כמה אצטרך לכן לא הקלדתי מראש)
אה ואחר כך הוא(המחשב )נזכר לאמר לי שממתינות לי בקופה ראשית 3 שקיות עמידות במיוחד...עכשיו אני לא צריכה כי סיימתי לארוז בשקיות שעולות 10 אג (שאגב יש לציין שהן עבות וגדולות במיוחד.כך שנראה לי שאשתמש בהן לאשפה וכדו.מה שעד עכשיו לא היה אפשרי כל כך כי השקיות היו דקות וקריעות)
אז אולי בעצם הרווחתי מכל הסיפור כי כשיחסר לי שקיות אשפה אלך לסופר אעשה קניות ואקבל 20 שקיות אשפה ב2 שח
זול לכל הדעות לא?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
בברכל משלמים 10 אגורות על השקיות הרגילות, כן, אילו שנקרעות מהאריזות קשיחות...

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י תקוה;2379072:
בברכל משלמים 10 אגורות על השקיות הרגילות, כן, אילו שנקרעות מהאריזות קשיחות...

בעלי קנה היום בברכל והשקית ששילם עליה 10 אגורות נקרעה. אמרו לו לקחת עוד אחת במתנה :D

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אצלינו בכניסה לסופר עמד נציג מאיזה חנות בעיר וחילק שקיות קשיחות (לא של סופר) לכל נכנס.
למה לא. פרסומת.

bbh200

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
נכתב ע"י chanak4;2377705:
כשהיינו ילדים יכולנו לקנות מסטיק ב 10 אג'.
בדור של היום אין ערך לעשר אגורות.
סוף סוף החזירו למטבע הזה את הערך, הוא שווה שקית...

10 אג' הוא בעל ערך עליון וקדוש בעיני ילדי כבר שנים - הכסף לצדקה בקופה של הגן
מקוה שלא יגלו שהורידו את הערך שלו - שוה שקית...

ממני

משתמש צעיר
https://he.aliexpress.com/item/1-PC...lt&btsid=f4d9be39-3c18-40c6-a463-9fa13ba7be27

אני ממש ממליצה על השקיות האלה קניתי בעבר (לא בעלי אקספרס) וזה מאוד מאוד נוח וחזק. אני לא יודעת אם גם אלה חזקות אבל למה לא לנסות?

(הסתכלתי בהסטוריה של הקניות ולא התפלאתי לראות שהרבה ישראלים קנו בכמה ימים האחרונים כאלה שקיות)

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י מוריהלי;2372451:
לא יודעת, אני שילמתי 10 אג' והשקית היתה על הפנים:(

נכתב ע"י chanak4;2373079:
במכולת הפרטחת מתחת לבית דורשים על כל שקית 10 אג',
זה לא אמור להיות רק ברשתות הגדולות?

נכתב ע"י חניפו;2373587:
אני רוצה לדעת מי הרשתות הקמעוניות שצריך לשלם להם 10 אג' לא אלו שמחלקות שקיות בד. יש למישהו תשובה? זה דחוף לי.

מצטרפת לשאלות הנ"ל!

בקניה במעיין 2000 נדרשתי לשלם 10 אג' לשקית פשוטה שיום קודם קיבלתי בחינם.

האם הרשת הזו מופיעה ברשימה תחת שם אחר??

אשמח למידה.
תודה.

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעלי אתמול עשה קניה, לא משנה באיזו רשת.
לא היה שם שקיות ב-10 אגורות
ולא שקיות בד בקניה מעל אלא--
השקיות האלו השקופות של הירקות שבאו בגליל.
זהו, רק זה.
ובזה אנשים אמורים לארוז קניה! ולהסחב.
הוא הסתדר, שם בקרטון ולקח לרכב.
אבל אלו שאמורים לקחת את זה ברגל...ממש לא לעניין.
לא יודעת מה חושבים שם המנהלים.

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
המנהלים שם לא צפו קניות בסדר גודל כמו שהיה. מחלקים שקיות בחינם? אז בואו נקנה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה