גבס שאלה לגבי קיר גבס

כוס קולה

משתמש פעיל
אם אני בונה קיר גבס ואני רוצה שהפתח יהיה צמוד לקיר בלוקים הקיים
האם צריך לשים פרופיל על הקיר ועליו יחברו את המשקוף, או שאפשר יהיה לשים את המשקוף ישר על הקיר?

יעקב נוימן

משתמש פעיל
אם אני בונה קיר גבס ואני רוצה שהפתח יהיה צמוד לקיר בלוקים הקיים
האם צריך לשים פרופיל על הקיר ועליו יחברו את המשקוף, או שאפשר יהיה לשים את המשקוף ישר על הקיר?
חשוב שהעיגון יהיה יציב כדי שיאריך ימים. ללא פרופיל, ספק גדול אם כך יהיה. ההוצאה לא גדולה, כדאי פרופיל

דג לחג

משתמש רשום
מנוי פרימיום
כדי להתקין משקוף בקיר גבס, כדאי להשתמש בפרופיל כדי לתת יציבות ותמיכה נוספת למשקוף. פרופיל יתרום לחוזק המוצקות של המשקוף ויאפשר לתלות אותו בצורה בטוחה ויציבה. בשימוש בפרופיל, המשקוף יחובר בצורה מוגנת ומוצקת לקיר ולא יהיה תלוי אלא עשוי להחזיק טוב יותר בטווח הארוך.

לכן, זה מומלץ להשתמש בפרופיל כחלק מהתהליך להתקנת משקוף על קיר גבס, וכך תוכל להבטיח תוצאה יציבה ובטוחה. אם תזדקק להוראות נוספות או עזרה בתהליך ההתקנה, אני פה לעזור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה