רקע לסטודיו היכן רוכשים?

שרה רבקה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מילכי;1189419:
שרה רבקה, עכשיו תשימי בצד את כל הדברים החכמים שהגברים פה אמרו לך (בלי ציניות).
ותסבירי איזה סטדויו את מתכוונת, כל מה שכתבו למעלה נכון לגבי צילום אירועים.
בשביל צילום סטודיו ביתי מספיק לך בהחלט הרקעים של פוטופריק שלדעתי הם מעולים. אף פעם לא נקרע לי רקע נייר - אפילו כשילדים משתוללים (אוהו משתוללים;) ) על זה......

אוקי! תודה רבה! אז באמת לא הסברתי מספיק. (גם אין לי ידע רב בנושא)
אני מרכזת באחת המגמות של הסמינרים. ולשיעורי הסטודיו בצילום יש לנו ציוד.
הרקע שקיים כבר הוא יחיד, בן 7 שנים אבל מבד (שגם קצת נקרע).
החלטתי לרכוש חדש. משהו שהולך.
עדיין אני לא יודעת את גודלו. אבל הוא תופס רוחב של כיתת לימוד. (נראה לי באזור 5 מטר)

אחרי כל המגילה הזו, בפוטופריק יש לי מה לחפש?

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
נכתב ע"י הגלים;1189231:
כשכתבתי שיצא לי 800 זה כולל הכל.
(משלוח מע"מ ועוד איזה אגרת שקר כלשהי). על המע"מ עוסק מורשה יכול להזדכות.

אני הזמנתי את המוצר הזה באיביי כי לא הכרתי (ועדיין לא) מכיר שום דרך לקנות מוצר דומה בארץ.

משלו מצויין שם, ידעת כמה מע"מ זה ייצא לך מראש?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה