מידע שימושי רעיון למשלוחי מנות לחברות בסמינר

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אני פעם עשיתי לכל החברות בעודה (כ-20)
לקחתי תכונה טובה שיש בה והבעתי בחטיף או שוקולד.
למשל- אחת סבלנית- פסק זמן
אחת שיש לה עקרונות- אגוזי
וכד'...

ציפי 6062

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני משקיעה בטעם וביופי לא ברעיון אז עשיתי כוס גבוהה עם קש שחור עם משקה טעים בטעם תות שהכנתי עם שוקולד תות וסוכריות תות זה היה מהמם!!
שנה אחת הכנתי את הקורנפלקס עם הרוטב מייפל וחמוציות .... בכיוון הזה

קפוצון

משתמש מקצוען
מהיצירות שהבנות שלי קיבלו:
כפרה עליך - סוכריה בצורת תרנגול,מטבעות שוקולד ודגדג
באש ובמים - דוריטוס אש ומים מינרלים
וכמובן היה בקבוק שוקו עם דגני בוקר
לחמניות שום +גבינת שום וסלט עם מטבל שום

אשמח לקבל רעיונות לבנות שלי

aser

משתמש מקצוען
כמה רעיונות על אותו עיקרון:

כמה גביעי גלידה + קופסא עם כמה כדורי גלידה [רק לחברות שגרות קרוב....] + קופס' מיני עם רוטב שוקולד + קפוס' מיני עם מייפל או כל דבר אחד + קופסאות מיני עם כל מיני תוספות [קליקים למינים / סוכריות צבעוניות וכו']

2 וופל בלגי + קופס' מיני עם רוטב שוקולד + קפוס' מיני עם מייפל או כל דבר אחד + קופסאות מיני עם כל מיני תוספות [קליקים למינים / סוכריות צבעוניות וכו']

לחמניה ריקה + יוגורט / מעדן + קופ' מיני עם קטשופ + קופ' מיני עם פתיתי גבינה צהובה + זייתים + רצועות בצל + פיטריות וכד'

142

משתמש רשום
כמה רעיונות על אותו עיקרון:

כמה גביעי גלידה + קופסא עם כמה כדורי גלידה [רק לחברות שגרות קרוב....] + קופס' מיני עם רוטב שוקולד + קפוס' מיני עם מייפל או כל דבר אחד + קופסאות מיני עם כל מיני תוספות [קליקים למינים / סוכריות צבעוניות וכו']

2 וופל בלגי + קופס' מיני עם רוטב שוקולד + קפוס' מיני עם מייפל או כל דבר אחד + קופסאות מיני עם כל מיני תוספות [קליקים למינים / סוכריות צבעוניות וכו']

לחמניה ריקה + יוגורט / מעדן + קופ' מיני עם קטשופ + קופ' מיני עם פתיתי גבינה צהובה + זייתים + רצועות בצל + פיטריות וכד'
יש לזה רעיון/כיתוב שמסביר?

emiri

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ציטוס כאפה ומטבעות שוקולד- בפורים כל הפושט יד נותנים לו.
דברים בצבע סגול- חברה כמול זו סגולה מיוחדת
כל מיני דברים בלי קשר מסוים- משהו בלי קשר לחברה עם קשר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה