זרקור מקומי רמת בית שמש ד4

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
E רבי חנינה מאכלסים כבר.. כנראה שלמטה עדיין לא מאכלסים בגלל בית כנסת ענק שבנו שם! ועד שזה יגמר אין איכלוס
איזה כיף שאפשר להאשים את בית הכנסת. חשבתי שעליזה כבר לא ראשת העיר...

חסידישער יוד

משתמש צעיר
איזה כיף שאפשר להאשים את בית הכנסת. חשבתי שעליזה כבר לא ראשת העיר...
מה קשר!!!!!!! ולפסון בונה בית כנסת במקום ! וכנראה עד שלא גומרים לבנות אין תופס 4!!!!!!!!!!! מה קשר ''להאשים בית כנסת'' אם זה היה עוד בניין שולפסון היה בונה בגלל כסף שהם מקבלים עז אני מאשים את הבנין??? זה המציאות! ובמקרה זה בית כנסת!!!!! שאני לא מאמין שהם בונים בחינם!!

יעקב הרמתי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מה קשר!!!!!!! ולפסון בונה בית כנסת במקום ! וכנראה עד שלא גומרים לבנות אין תופס 4!!!!!!!!!!! מה קשר ''להאשים בית כנסת'' אם זה היה עוד בניין שולפסון היה בונה בגלל כסף שהם מקבלים עז אני מאשים את הבנין??? זה המציאות! ובמקרה זה בית כנסת!!!!! שאני לא מאמין שהם בונים בחינם!!
בדיוק כאלה דברים צריכים לכתוב בצורה ברורה.

איש מקצועי

משתמש חדש
לכל הרוכשים היקרים ב''מגן'' ברחוב רבי חנינא , אתמול ביקרתי בפרויקט ועל פי דרך הטבע אין סיכוי שיהיה מוכן לפני החגים , תתכוננו בהתאם .

CHAYA S

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לכל הרוכשים היקרים ב''מגן'' ברחוב רבי חנינא , אתמול ביקרתי בפרויקט ועל פי דרך הטבע אין סיכוי שיהיה מוכן לפני החגים , תתכוננו בהתאם .
שלום רב, ידוע לכם האם הוקמה קבוצת צ'אט לרוכשים של מגן "יפה נוף בפארק" בד'4?
כיצד ניתן לקבל פרטים על צפי האכלוס?
נשמח להתעדכן

ברוך אדלר

משתמש צעיר
עיצוב ואדריכלות פנים
להשכרה דירת 3 חדרים
חדשה מהקבלן
מהממת ! נוף! אזור מעולה!
קומה 4
ברב חנינא
מחיר: 4700
0548451750/1

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
להשכרה דירת 3 חדרים
חדשה מהקבלן
מהממת ! נוף! אזור מעולה!
קומה 4
ברב חנינא
מחיר: 4700
0548451750/1
בגדול פרסום רק בלוח מודעות
לא אמחוק הפעם כי אני יודע את המצוקה הגדולה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה