>>>>> רטרו <<<<< (אשכול בהמשכים..........)

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
במקרה הזה,
תווי הפנים שלה גם ככה מאוד מודגשים
יפה לעשות תמונה אחת כזאת אבל לא בטוח שזה כ"כ מחמיא הדגשת יתר בתווי פנים כ"כ חדים.

נחמי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י קקטוס;1876961:
ובשורה התחתונה - תמונות חדות מתקבלות על ידי שימוש בכלים מתקדמים יותר מאשר שכבת חידוד כזאת או אחרת.
1. מצלמה טובה.
2. עדשה טובה.
3. תאורה טובה.
4. שימוש נכון בכל הגורמים הנ"ל.

ובגלל שעשיתי שימוש בכל הנ"ל,יצא מה שיצא.........

מצוטטת שוב:

נכתב ע"י נחמי;1875908:
וכשיש את הכלים שעוזרים לתת את הטאצ' הסופי,אז משתמשים
בהם (בתנאי שלא נעשה שמוש מוגזם)
ושוב זו זכותך לא להתחבר........אני בכל אופן הבאתי את עצמי ואת צורת
העבודה שאני אוהבת:)

נכתב ע"י כוכב103;1877559:
במקרה הזה,
תווי הפנים שלה גם ככה מאוד מודגשים
יפה לעשות תמונה אחת כזאת אבל לא בטוח שזה כ"כ מחמיא הדגשת יתר בתווי פנים כ"כ חדים.

יש לי חולשה לספור ת'ריסים בתמונות;)

ראנד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נחמי, התפיסות שלך מוציאות את היופי של כל מצולם!!
אוהבת את הסגנון שלך!!!!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י נחמי;1877811:
ובגלל שעשיתי שימוש בכל הנ"ל,יצא מה שיצא.........
העדשה מצויינת, אם כי לרמת חדות מהסוג שאת מחפשת, יש עדיפות לעדשות פריים, תנסי את ה135 של ניקון.
ולגבי המצלמה.. את עושה איתה את המקסימום, אבל זה גוף מיושן למדי, תנסי דגמים חדשים ומקצועיים יותר. (אין כאן המלצה למסע קניות, אני רק מדבר על הדרך להשגת חדות כמו שאת רוצה, מבלי שיהיה צורך לחדד לאחר הצילום)

נחמי

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י קקטוס;1878713:
העדשה מצויינת, אם כי לרמת חדות מהסוג שאת מחפשת, יש עדיפות לעדשות פריים, תנסי את ה135 של ניקון.
ולגבי המצלמה.. את עושה איתה את המקסימום, אבל זה גוף מיושן למדי, תנסי דגמים חדשים ומקצועיים יותר. (אין כאן המלצה למסע קניות, אני רק מדבר על הדרך להשגת חדות כמו שאת רוצה, מבלי שיהיה צורך לחדד לאחר הצילום)

בינתיים אני מרוצה ממה שיש לי..........(אם כי לא הייתי מתנגדת לקבל מתנה
יומולדת ב-25/05:p)

ותודה על הרצון לעזור:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה