אקסל האשכול המרכזי לשאלות באקסל/גוגל שיטס

ברכהה

משתמש רשום
שלום,
יש לי טבלה עם שם ופרמטרים כמו בתמונה
אני צריכה לשלוף לכל שם כמה פעמים נשלף, כמה פעמים הוגש, וכמה פעמים זכה.
תודה מראש!!

שםנשלףהוגשלא עמד בתנאי סףזכהנשלףהוגשלא עמד בתנאי סף3זכהנשלףהוגשלא עמד בתנאי סףזכהנשלףהוגשלא עמד בתנאי סף3זכה
AVVVV
BVVVVVV
CVVVVVVVV
DVVVV

אבי2021

משתמש מקצוען
שלום,
יש לי טבלה עם שם ופרמטרים כמו בתמונה
אני צריכה לשלוף לכל שם כמה פעמים נשלף, כמה פעמים הוגש, וכמה פעמים זכה.
תודה מראש!!

עם countifs.

פרוג.png

ברכהה

משתמש רשום
לא כ"כ הבנתי למה לא יעבוד?
בפונקציה שכתבת כמו בכל פונקציה באקסל כותבים את מספר העמודה A' B ' C/ מאחר ויש לי כמה עשרות עמודות כאלה, זה לא יהיה פונקציה מוצלחת. לכן אני מחפשת פונקציה שתשלוף לי מכל עמודה שהשם שלה הוא 'הוגש' או מכל עמודה שהשם שלה הוא 'זכה'.
כלומר האם יש פונקציה שמחפשת לפי שם העמודה ולא לפי המספר שלה?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
בפונקציה שכתבת כמו בכל פונקציה באקסל כותבים את מספר העמודה A' B ' C/ מאחר ויש לי כמה עשרות עמודות כאלה, זה לא יהיה פונקציה מוצלחת. לכן אני מחפשת פונקציה שתשלוף לי מכל עמודה שהשם שלה הוא 'הוגש' או מכל עמודה שהשם שלה הוא 'זכה'.
כלומר האם יש פונקציה שמחפשת לפי שם העמודה ולא לפי המספר שלה?
כשגוררים האקסל מתאים את העמודה בהתאם

חד כתער

משתמש רשום
עריכה תורנית
אני רוצה לעשות תנאי בSUMIF שיסכום רק את הפלוס ולא את המינוס, (יש תאים שהוזן בהם -2 ויש תאים שהוזנו בהם ספרות חיוביות)איפה אני כותב את הIF?
קוד:
=SUMIFS(IF('מכירות'!G:G=>0),0,'מכירות'!O:O,YEAR(TODAY())-IF(MONTH(TODAY())<=2,1,0),'מכירות'!P:P,IF(MONTH(TODAY())=2,12,MOD(MONTH(TODAY())+10,12)),IF(<=0),'מכירות'!E:E,A3)

חד כתער

משתמש רשום
עריכה תורנית
אני רוצה לעשות תנאי בSUMIF שיסכום רק את הפלוס ולא את המינוס, (יש תאים שהוזן בהם -2 ויש תאים שהוזנו בהם ספרות חיוביות)איפה אני כותב את הIF?
קוד:
=SUMIFS(IF('מכירות'!G:G=>0),0,'מכירות'!O:O,YEAR(TODAY())-IF(MONTH(TODAY())<=2,1,0),'מכירות'!P:P,IF(MONTH(TODAY())=2,12,MOD(MONTH(TODAY())+10,12)),IF(<=0),'מכירות'!E:E,A3)
אסביר במקצת(משום מה לא נותנים לי לערוך הודעות בפרוג)
אני צריך לסכום את עמודה G
לפי מספר תנאים, לפי חודש ושנה ולפי עמודה E
שתתאים לנכתב בA3 לדוג'
אני רוצה להוסיף תנאי שעמודה G תסכום רק את התאים שבהם כתוב סכום שהוא ספרת פלוס ולא מינוס.

אבי2021

משתמש מקצוען
אסביר במקצת(משום מה לא נותנים לי לערוך הודעות בפרוג)
אני צריך לסכום את עמודה G
לפי מספר תנאים, לפי חודש ושנה ולפי עמודה E
שתתאים לנכתב בA3 לדוג'
אני רוצה להוסיף תנאי שעמודה G תסכום רק את התאים שבהם כתוב סכום שהוא ספרת פלוס ולא מינוס.
לשרשר את sumifs בתוך הif.
קוד:
if(sumifs())
וכו.

חד כתער

משתמש רשום
עריכה תורנית
בשנה צריך לשנות ל >=2
מה ההיגיון? שאבין להבא.
כרגע אישיתי חודשיים אחורה,
אם אני עושה 3 חודשים איפה אני צריך לשנות בחודש ובשנה?
סליחה על ההטרדה, מנסה ללמוד להבא:)
קוד:
=SUMIFS('מכירות'!G:G,'מכירות'!O:O,YEAR(TODAY())-IF(MONTH(TODAY())<=2,1,0),'מכירות'!P:P,IF(MONTH(TODAY())=2,12,MOD(MONTH(TODAY())+10,12)),'מכירות'!G:G,">"&0,'מכירות'!E:E,A12)

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מה ההיגיון? שאבין להבא.
כרגע אישיתי חודשיים אחורה,
אם אני עושה 3 חודשים איפה אני צריך לשנות בחודש ובשנה?
סליחה על ההטרדה, מנסה ללמוד להבא:)
קוד:
=SUMIFS('מכירות'!G:G,'מכירות'!O:O,YEAR(TODAY())-IF(MONTH(TODAY())<=2,1,0),'מכירות'!P:P,IF(MONTH(TODAY())=2,12,MOD(MONTH(TODAY())+10,12)),'מכירות'!G:G,">"&0,'מכירות'!E:E,A12)
אם אתה זז חודשיים אז בחודשיים הראשונים צריך לזוז שנה אחורה

מתן מאור

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש פונקציה שדומה ל VLOOKUP שמביאה לי את כל הערכים שמתאימים לתנאי - ולא רק את הראשון?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
יש פונקציה שדומה ל VLOOKUP שמביאה לי את כל הערכים שמתאימים לתנאי - ולא רק את הראשון?
Filter
עובד רק בגירסאות החדשות או האונליין או בשיטס
יש אפשרויות לקמבן גם בישן יותר
תחפור בפורום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה