נערה מבני ברק

משתמש חדש
@אוהבת להקשיב
יש לי מספר גליונות בgoogle sheetsw אני רוצה להוריד כל גליון בנפרד, אבל כשאני עושה הורדה זה מוריד לי את כל הגליונות בקבץ אחד.
מישהו יכול להסביר לי איך מורידים כל גליון בנפרד?
תודה
שאלה מעניינת
לפי מה שידוע לי אי אפשר, כי הקובץ הוא "חוברת" של כמה "גליונות".
אבל את יכולה להוריד את הקובץ, לפתוח באקסל, ואז ללחוץ על שם גליון בעכבר במקש ימין>העתקה או הדבקה>העבר גליונות נבחרים לחוברת - לבחור "חוברת חדשה" ואז אישור. הגליון נפתח כקובץ נפרד. רק שצריך לעבור על הגליונות אחד אחד.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני צריך לשלב נתונים של שתי טבלאות כלומר יש לי טבלה של מספרי זהות ועוד טבלה של מספרי זהות עם שאר הפרטים איך אני מסנכרן את שתי הרשימות ביחד?

נ. ה.

משתמש מקצוען
אני צריך לשלב נתונים של שתי טבלאות כלומר יש לי טבלה של מספרי זהות ועוד טבלה של מספרי זהות עם שאר הפרטים איך אני מסנכרן את שתי הרשימות ביחד?
לא הבנתי...
למה צריך את הטבלה הראשונה אם קיימת השניה עם כל הנתונים?

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הטבלה הראשונה אני מקבל באופן אוטומטי מאיזה מערכת ואני צריך לסנכרן את זה עם הטבלה השנייה לראות מי הם מספרי הזהות שהגיעו

נערה מבני ברק

משתמש חדש
הטבלה הראשונה אני מקבל באופן אוטומטי מאיזה מערכת ואני צריך לסנכרן את זה עם הטבלה השנייה לראות מי הם מספרי הזהות שהגיעו
מצורף קישור לקובץ שבו ביצעתי סנכרון. ניתן לבצע לפי העיקרון הזה (להוריד כוכביות).

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

YRG

משתמש חדש
שלום רב,
כיצד ניתן לסכום טווח של תאים לפי 2 תנאים שהתנאי הראשון נמצא בעמודה והשני בשורה
לדוגמא טבלה של מחירי מוצרים לפי קטגוריה ולפי חודשים.
כל קטגוריה יכולה להופיע מספר פעמים, צריך לחשב סה"כ קטגוריה X בחודש Y.
או לחילופין אם ניתן להגדיר בנוסחא את הטווח שיש לסכום ע"י נוסחא, ז"א במקום להפנות לטווח מסויים, אשים שם נוסחא להפניה..
תודה מראש

למה?

משתמש פעיל
SUMIFS

להלן הסבר:
לסכם את עמודה C,
אם בעמודה B - מופיע קטגוריה X
ואם בעמודה A - שווה לתאריך המופיע בתא H1
קוד:
SUMIFS(C:C,B:B,"קטגוריה X",A:A,"="&H1)

YRG

משתמש חדש
תודה אבל התנאי השני צריך להיות ואם בשורה 1 שווה לתאריך בעמודה h1..

למה?

משתמש פעיל
לא הבנתי

אולי ע"י קיבוע את תא H1 יעזור לך, ככה:
קוד:
SUMIFS(C:C,B:B,"קטגוריה X",A:A,"="&$H$1)

YRG

משתמש חדש
תודה על הרצון לעזור
מצ"ב אקסל רק לצורך המחשה, לדוגמא צריך לחשב מה עלות כמה מוצרי חלב בחודש מסוים

קבצים מצורפים

• דוגמא.xlsx
    KB 9.3 · צפיות: 16

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תודה על הרצון לעזור
מצ"ב אקסל רק לצורך המחשה, לדוגמא צריך לחשב מה עלות כמה מוצרי חלב בחודש מסוים
מצורף דוגמא כולל נוסחא מתאימה (משולב DSUM ואימות נתונים על רשימה).

קבצים מצורפים

• דוגמא כולל נוסחא.xlsx
    KB 10.3 · צפיות: 23

YRG

משתמש חדש
ואוו!!, תודה רבה!!
עזרתם לי מאוד!, לא הכרתי את הנוסחא הזו.

YRG

משתמש חדש
מצורף דוגמא כולל נוסחא מתאימה (משולב DSUM ואימות נתונים על רשימה).
עוד שאלה קטנה
אם רוצים להוסיף עוד עמודה של תת קטגוריה לדוגמא של חברות איך ניתן לדוגמא לחשב לדוגמא לפי מוצרי חלב ולפי חברת טרה בחודש ינואר, האם ניתן להוסיף בנוסחא הזו עוד תנאים?

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עוד שאלה קטנה
אם רוצים להוסיף עוד עמודה של תת קטגוריה לדוגמא של חברות איך ניתן לדוגמא לחשב לדוגמא לפי מוצרי חלב ולפי חברת טרה בחודש ינואר, האם ניתן להוסיף בנוסחא הזו עוד תנאים?
ברור שאפשר מוסיפים עוד קריטוריון.
מצורף דוגמא

קבצים מצורפים

• דוגמא כולל נוסחא.xlsx
    KB 10.2 · צפיות: 15

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
הקלטתי סקריפט בגוגל שיטס שיעשה פעולה מסויימת
איך אני יכול להגדיר שירוץ כל 5 דקות הסקריפט או כל פתיחת קובץ ?

תודה מראש

נ. ה.

משתמש מקצוען
הקלטתי סקריפט בגוגל שיטס שיעשה פעולה מסויימת
איך אני יכול להגדיר שירוץ כל 5 דקות הסקריפט או כל פתיחת קובץ ?

תודה מראש
כל חמש דקות- מצורף הסרטת הסבר (לא ניסיתי אבל כמדומני שכך)
(נ.ב. בהסרטה המצורפת אין קוד להפעלה ולכן אין אפשרות ללחוץ על "שמירה")
טיימר 00_00_00-00_00_30.gif

בוידאו (איכות גבוהה יותר) :

ישראל123

משתמש פעיל
ברצוני לעשות נוסחה של + זאת אומרת A1ּ+A2+A3 אבל להוסיף את A3 רק בתנאי שהוא מעל 10 לדוגמה, ונוסחה נוספת, להוסיף את A3 בתנאי שA4 מעל 10, ודוגמה שלישית, להוסיף סכום מסויים בתנאי שA3 מעל 0
אשמח אם מאן דהו יוכל לכתוב לי כיצד לעשות זאת?
בתודה מראש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה