ישראל123

משתמש פעיל
תודה.
אני מבין שתשובתך היא על האופציה הראשונה.
ובשביל האופציה השניה כנראה אני צריך לכתוב את הנוסחה כך:
=IF(A4>10,A1+A2+A3,A1+A2)
ובשביל האופציה השלישית כך:
=IF(A3>1,A1+A2+10,A1+A2)
אני צודק?

ישראל123

משתמש פעיל
שאלה נוספת:
איך עושים שתי תנאים, לדוגמה, אני עומד בA4 ואני רוצה שהנוסחה תהיה: אם בA1 התוצאה מעל 10, וגם בA2 התוצאה מעל 30 אז יהיה רשום כמו A3 אבל אם A1 יהיה מתחת 10 או A2 מתחת 30, אז יהיה רשום הסיפרה 6
או דוגמה אחרת, אני עומד בA4: אם בA1 התוצאה תהיה מעל 10 אז תלוי: אם בA2 התוצאה תהיה מעל 30, נכתוב 6, ואם התוצאה בA2 מתחת 30, נכתוב 8, אבל אם בA1 התוצאה מתחת 10, בכל מקרה נכתוב 4
בתודה מראש

נערך לאחרונה ב:

נערה מבני ברק

משתמש חדש
שאלה נוספת:
איך עושים שתי תנאים, לדוגמה, אני עומד בA4 ואני רוצה שהנוסחה תהיה: אם בA1 התוצאה מעל 10, וגם בA2 התוצאה מעל 30 אז יהיה רשום כמו A3 אבל אם A1 יהיה מתחת 10 או A2 מתחת 30, אז יהיה רשום הסיפרה 6
או דוגמה אחרת, אני עומד בA4: אם בA1 התוצאה תהיה מעל 10 אז תלוי: אם בA2 התוצאה תהיה מעל 30, נכתוב 6, ואם התוצאה בA2 מתחת 30, נכתוב 8, אבל אם בA1 התוצאה מתחת 10, בכל מקרה נכתוב 4
בתודה מראש
קוד:
=IF(AND(A1>10,A2>30),A3,6)
קוד:
=IF(A1>10,IF(A2>30,6,8),4)
אגב, בהודעה שלך מפורט או גדול או קטן אבל לא מפורט שוה ל-10, אם אתה מעונין ששוה ל-10 יהיה כמו גדול מ-10, יש לציין >= (-גדול/שוה) במקום > (-גדול).

נערך לאחרונה ב:

ישראל123

משתמש פעיל
ואיך אני עושה אם אני רוצה שהתנאי יהיה שונה מ-, למשל אם שונה מאפס.
בנוסף, איך אני עושה תנאי אם התא ריק? או אינו ריק

YAG

משתמש רשום
זה פועל על מאקרו
במקרה של שיטס צריך לעשות סקריפט או מאקרו
תודה.
אני משתמש במייקרוסופט באון דרייב ולא בשיטס
ואני לא מצליח ליצור סקריפט ע"י הקלטה.
ובכל מקרה אין שם את לשונית 'מפתחים'
כך שאין לי מושג איך אני יוצר כפתור וכדו'

שלוות נפש

משתמש פעיל
שאלה
אני רוצה לחפש ב vlookup שתי ערכים כלומר ערך מתא A1 למשל וערך שני מגליון אחר ואם הוא מוצא את שתיהם באותו שורה שיתן את הערך.
מקווה שמובן השאלה
תודה

Python

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
שאלה דחופה:
יש לי טבלה שערכתי בה סינון וכרגע יש לי מספר שורות שבהם הנתונים הנחוצים לי,
איך אני יכולה לדעת את מספר השורות האלו?
לא מספר השורות בכל הטבלה, אלא רק מספר השורות שנשארו אחרי הסינון?
תודה!

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שאלה דחופה:
יש לי טבלה שערכתי בה סינון וכרגע יש לי מספר שורות שבהם הנתונים הנחוצים לי,
איך אני יכולה לדעת את מספר השורות האלו?
לא מספר השורות בכל הטבלה, אלא רק מספר השורות שנשארו אחרי הסינון?
תודה!
אפשר להוסיף את שורת הסיכום מתחת, ולחשב באמצעות ספירה

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
1644846812521.png

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שאלה
אני רוצה לחפש ב vlookup שתי ערכים כלומר ערך מתא A1 למשל וערך שני מגליון אחר ואם הוא מוצא את שתיהם באותו שורה שיתן את הערך.
מקווה שמובן השאלה
תודה
אפשר לעשות את זה בנוסחה משולשת של IF,MATCH,VLOOKUP.
הנוסחא MATCH נותנת לנו את מס' השורה של הערך ולכן כותבים נוסחא של אם MATCH של ערך A שווה לMATCH של ערך B אז יעשה VLOOKUP.
מקווה שהובן ויעזור.

shemesh

משתמש צעיר
עריכה תורנית
למה כשאני לוחץ על היפרלינק שמפנה למיקום באותו גליון, הוא לא קופץ למיקום בקובץ הפתוח בתוכנה במחשב (אקסל 365), אלא פותח את הדפדפן ופותח את הקובץ מחדש מOneDrive? ואיך אפשר לשנות את זה?

שלוות נפש

משתמש פעיל
אפשר לעשות את זה בנוסחה משולשת של IF,MATCH,VLOOKUP.
הנוסחא MATCH נותנת לנו את מס' השורה של הערך ולכן כותבים נוסחא של אם MATCH של ערך A שווה לMATCH של ערך B אז יעשה VLOOKUP.
מקווה שהובן ויעזור.
אני צריך אבל לחפש את זה בטבלא
איפה אני שם את ה vlookup

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום

יש נוסחה או קוד להמרת תאריך לעוזי לעברי בגוגל שיטס?

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ח

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַגִּתִּית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ אֲשֶׁר תְּנָה הוֹדְךָ עַל הַשָּׁמָיִם:ג מִפִּי עוֹלְלִים וְיֹנְקִים יִסַּדְתָּ עֹז לְמַעַן צוֹרְרֶיךָ לְהַשְׁבִּית אוֹיֵב וּמִתְנַקֵּם:ד כִּי אֶרְאֶה שָׁמֶיךָ מַעֲשֵׂי אֶצְבְּעֹתֶיךָ יָרֵחַ וְכוֹכָבִים אֲשֶׁר כּוֹנָנְתָּה:ה מָה אֱנוֹשׁ כִּי תִזְכְּרֶנּוּ וּבֶן אָדָם כִּי תִפְקְדֶנּוּ:ו וַתְּחַסְּרֵהוּ מְּעַט מֵאֱלֹהִים וְכָבוֹד וְהָדָר תְּעַטְּרֵהוּ:ז תַּמְשִׁילֵהוּ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ כֹּל שַׁתָּה תַחַת רַגְלָיו:ח צֹנֶה וַאֲלָפִים כֻּלָּם וְגַם בַּהֲמוֹת שָׂדָי:ט צִפּוֹר שָׁמַיִם וּדְגֵי הַיָּם עֹבֵר אָרְחוֹת יַמִּים:י יְהוָה אֲדֹנֵינוּ מָה אַדִּיר שִׁמְךָ בְּכָל הָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה