התייעצות רופאת נשים במאוחדת

נועה אבו

משתמש חדש
אני הייתי גם במאוחדת והתורים היו נוראים, במיוחד לרופאת נשים !!!

עברתי ללאומית ומאז פלאים ,
יש לי רופאת נשים בפחות משבוע ..

כל אלו שעברו מקופה לקופה,
האם ההיסטוריה הרפואית עוברת איתכם?
אם רופאת הנשים רוצה לראות מה היה בהריונות קודמים, או רופא הילדים צריך מידע,
האם המידע עובר?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כל אלו שעברו מקופה לקופה,
האם ההיסטוריה הרפואית עוברת איתכם?
אם רופאת הנשים רוצה לראות מה היה בהריונות קודמים, או רופא הילדים צריך מידע,
האם המידע עובר?
צריך לבקש שיעבירו את החומר, אפשר או ידני או בדואר או במייל.
היתה קופה אחת שעשתה לי קצת בעיות ופרצופים אבל כשהזכרתי להם את החוק הם נזכרו :)
אח"כ הרופא משפחה/נשים מכניס את המידע לתיק הרפואי בקופה החדשה.

חדוה טוקר

משתמש פעיל
פשוט לקבוע מידי פעם תור לרופאת נשים, רופא עור וכו'
זה מה שאני עושה
ולתפוס סתם תורים לאנשים????
בדיוק בגלל התנהגות כזו אין תורים.

חיכיתי חודשים (!!) לתור אצל רופאה מומחית לתחום מסויים,
כשהגעתי נכנסתי חצי שעה לפני הזמן, הרופאה הייתה משועממת - 2 הנשים לפני לא טרחו להגיע / לבטל.

פרידא

משתמש מקצוען
ולתפוס סתם תורים לאנשים????
בדיוק בגלל התנהגות כזו אין תורים.

חיכיתי חודשים (!!) לתור אצל רופאה מומחית לתחום מסויים,
כשהגעתי נכנסתי חצי שעה לפני הזמן, הרופאה הייתה משועממת - 2 הנשים לפני לא טרחו להגיע / לבטל.
אני תמיד מקפידה לבטל!!
למשל היום כשאני רוצה תור לרופא עור. התור הקרוב הוא לחשוון!!!
אין עוד רופא עור!
לבן שלי יש פצע מכוער ברגל כבר כמה חודשים שלא נרפא. קבעתי תור לפני יותר מחצי שנה והתור יהיה בעז"ה עוד חודש. נחכה בסבלנות... ואם לא הייתי קובעת? הייתי צריכה להתחנן לנפשי שיקבעו לי ולרדוף אחרי המזכירה?

הבן שלי הקטן סובל הרבה מדלקות אזניים ויש לי רופאה ליד הבית, שאם אני רוצה תור אליה בד"כ זה עוד שבוע. את יודעת מה זה שבוע בשביל ילד שסובל מדלקת? כשאני רואה שהוא מתחיל לנדנד, אני קודם כל קובעת תור. ואם אני לא צריכה קבוע אני מבטלת!!

חדוה טוקר

משתמש פעיל
יש פטנט לא ידוע:
אם הצלחת לשכנע את הרופא משפחה שהתור דחוף,
הוא בעצמו עושה טלפונים ומסדר לך את התור.
אבל רק במקרי חרום אמיתיים.

(פעם קבע לי תור לעיניים מהרגע להרגע: תגיעי והמזכירה תכניס אתך, פעם קבע לרופא מומחה נדיר תור לתוך שבוע וכו)
קרה בערים שונות, עם רופאי משפחה שונים,
אני בכללית, אבל לדעתי יש את הסמכות הזה לרופא משפחה בכל קופה.

פרידא

משתמש מקצוען
יש פטנט שהרבה לא מכירים:
אם הצלחת לשכנע את הרופא משפחה שהתור דחוף,
הוא בעצמו עושה טלפונים ומסדר לך את התור.

(פעם קבע לי תור לעיניים מהרגע להרגע: תגיעי והמזכירה תכניס אתך, פעם קבע לרופא מומחה נדיר תור לתוך שבוע וכו)
קרה בערים שונות,נעם רופאי משפחה שונים,
אני בכללית, אבל לדעתי יד את הסמכות הזה לרופא משפחה בכל קופה.
מה הקשר בין רופא משפחה לעיניים?
אם אני צריכה תור לרופא עיניים למה שאגיע לרופא משפחה?

חדוה טוקר

משתמש פעיל
מה הקשר בין רופא משפחה לעיניים?
אם אני צריכה תור לרופא עיניים למה שאגיע לרופא משפחה?
כי זה היה מקרה קריטי, ולא יעזור לי תור לעוד שבוע.
וכן לעוד סוגי רופאים מומחים.

יש לו סמכות לפנות למזכירות ולדרוש שיכניסו,
רופא משפחה זה לא רק מרשם לאקמול על שפעת...

הבעיה שלא כולם מבינים את זה.

הקופה סומכת על שקול דעתו, שהוא מכיר אותך ומבין שזה קריטי.
בתנאי  שהוא החליט שהתור קריטי. לא יעזרו תחנונים, ולא יעזור שתבקשי, את באה ומתלוננת בתמימות על X, אומרים לך לכי לרופא y, עונים "יש תור רק עוד --- זמן, אז לכן באתי אולי אתה יכול לעזור לי". יתכן שיגיבו - אז תחכי --- זמן, ויתכן שיגידו לך "רגע, אני בודק" ואופססס הבעיה של התור נפתרה

פרידא

משתמש מקצוען
כי זה היה מקרה קריטי, ולא יעזור לי תור לעוד שבוע.
וכן לעוד סוגי רופאים מומחים.

יש לו סמכות לפנות למזכירות ולדרוש שיכניסו,
רופא משפחה זה לא רק מרשם לאקמול על שפעת...

הבעיה שלא כולם מבינים את זה.

הקופה סומכת על שקול דעתו, שהוא מכיר אותך ומבין שזה קריטי.
בתנאי  שהוא החליט שהתור קריטי. לא יעזרו תחנונים, ולא יעזור שתבקשי, את באה ומתלוננת בתמימות על X, אומרים לך לכי לרופא y, עונים "יש תור רק עוד --- זמן, אז לכן באתי אולי אתה יכול לעזור לי". יתכן שיגיבו - אז תחכי --- זמן, ויתכן שיגידו לך "רגע, אני בודק" ואופססס הבעיה של התור נפתרה
ספציפית במקרה של רופאי עיניים. איפה שאני גרה לרוב הרופאים יש מרפאות פרטיות. כך שזה לא יעזור.
רוב האנשים החכמים עושים את מה שאני עושה. אם את רוצה להיות צודקת ולא חכמה. אין בעיה, תמשיכי לקבוע תור לרופא משפחה ולנסות להגיע דרכו..

חדוה טוקר

משתמש פעיל
ספציפית במקרה של רופאי עיניים. איפה שאני גרה לרוב הרופאים יש מרפאות פרטיות. כך שזה לא יעזור.
רוב האנשים החכמים עושים את מה שאני עושה. אם את רוצה להיות צודקת ולא חכמה. אין בעיה, תמשיכי לקבוע תור לרופא משפחה ולנסות להגיע דרכו..

הייתי אצל דברים יותר קריטי ונדירים מרופא עיניים, חלקם אין פרטי. בכוונה נתתי דוגמא ממשהו פשוט...

רוב האנשים סביבי ישרים. לשמחתי.
לא מכירה אחת שעושה זאת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה