חגים ראש השנה ראשון בבית

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

פונט = נקודה

משתמש פעיל
אוכל מוכן ברמת שלמה 0556779056 רמה גבוהה VIP

קבצים מצורפים

• אוכל מוכן .jpg
    אוכל מוכן .jpg
    KB 76.3 · צפיות: 3

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה ירק את מקפיאה- פטרוזליה , כוסברה? איך מפשירים שלא יהיה עם מים
אני מקפיאה את כל העלים הירוקים בקוביות קרח, ואז מכניסה את הקוביה או כמה קוביות ישר לתבשיל.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
האמת שמה שיותר מטריד אותי בר"ה המתקרב אלו לא הבישולים, אלה רמת הניקיון (או יותר נכון-הלכלוך) שאליה מגיעים הבית והילדים. באיזה שהוא שלב בחג אני מרגישה שזה מוציא אותי משלוותי. יש לכן רעיונות בנושא, או שאני צריכה להשלים עם המצב?
לא להכין אוכל מלכלך מידי.
להעדיף תפו"א או פשטידות על פני קוסקוס או אורז שנופל על הרצפה. מתפזר ונדבק.
להעדיף רוגעלאך/ עוגיות וכדו' על פני עוגות בכלל ועוגות טורט בפרט (ועוד יותר בפרט עוגת כושי)

מבחינת התארגנות לאוכל קחו בחשבון שבלילה השני של ר"ה ובליל שבת אין בד"כ תאבון רב מידי. כולם שבעים מסעודת היום.

אולי מעניין אותך גם...